RAPOTICE – OŘECHOV 3:3
Mužstvo z východního okraje třebíčského okresu se svém druhém přípravném zápase změřilo síly se sedmým týmem okresního přeboru Brno-venkov. Rapotice po prvním poločase na umělém trávníku v Bohunicích vedly zásluhou P. Matouška. Jihomoravané po hodině hry srovnali, ale týmu z Vysočiny vrátil vedení svým druhým gólem v zápase Matoušek. Jenže hráči Ořechova poté vývoj střetnutí otočili. Alespoň remízu zajistil Rapoticím v závěru Mlejnek.

„Bylo to bojovné utkání, ve kterém jsme se oproti minulému zápasu zlepšili herně i z taktického hlediska. Je pravda, že jsme dělali chyby, ale to pramenilo z toho, že jsme pořád ve fázi hrubé přípravy. Herní praxe je proto ledabylá a míč nás moc neposlouchal," hodnotí trenér Rapotic Karel Kovařík.
Góly Rapotic: P. Matoušek 2, Mlejnek. Poločas: 1:0. Rapotice: T. Laš – Dvořáček, Pavlíček, Milan Laš, Švarc – J. Matoušek, Klusák, Jašek, Škorpík – P. Matoušek, Sobotka. Střídali: Mlejnek, Císař, Podpěra.

BLATNICE – ŠEBKOVICE 2:2
Konfrontace podzimního lídra I. B třídy se sedmým týmem okresního přeboru nabídl zajímavou fotbalovou podívanou. Duel na hřišti HFK Třebíč s umělým povrchem nabídl vyrovnanou partie s gólovými šancemi na obou stranách.

Šebkovice po poločase vedly gólem Večeři. Blatnice po změně stran srovnala zásluhou Roupce, ale soupeři vrátil vedení Rygl. Oba celky se nakonec rozešly smírně, když po rohu v závěru vyrovnal J. Trnka.

„Zápas byl vyrovnaný a remíza je spravedlivá," shrnul blatnický trenér Jiří Trnka. „My jsme po měsíci tréninku neměli míč pořádně na nohou. Nic velkého jsem od toho nečekal a bral to jako trénink před sezonou," hodnotí šebkovický kouč Jiří Stoklas.
Góly: Roupec, J. Trnka – Večeřa, Rygl. Poločas: 0:1. Blatnice: Holík – Karásek, Tomšíček, Doležal, Cech – Šimek, Lojka, J. Trnka, M. Trnka, Marek Šabatka – Sova. Střídali: Roupec, Dušek. Šebkovice: Kuba (46. Pitour) – Večeřa, Tržil, Kašpárek, Hrůza – Chytra, Štveráček, T. Kotačka, M. Hobza, Říha – Rygl. Střídali: J. Hobza, Holčapek, Uhlíř.