NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – RAPOTICE 2:2
Gólový účet vyhroceného derby otevřel už v 18. minutě po chybě domácí obrany Chládek, který sám proti brankáři Soustružníkovi uklidil míč k tyči. Rapotice zvýšily po sporném okamžiku ve 34. minutě. Zatímco Náměšť reklamovala faul na Musila a dožadovala se penalty, rozhodčí nechal pokračovat ve hře z protiútoku zvýšil Sobotka.
Hostitelé se vrátili do zápasu ve druhém poločase. V 54. minutě si pro faul došel Kučera a sám postižený pokutový kop proměnil. O čtyři minuty později se nedovoleného zákroku ve vápně dopustil rapotický Milan Laš a musel pod sprchy. Na penaltový puntík si míč znovu postavil Kučera, ale Tomáš Laš jeho střelu k tyči vystihl.
Domácí se vyrovnání dočkali po Musilově centru a hlavičce Lokaje v 73. minutě. Následně hosté reklamovali ofsajd tak vehementně, až byl vyloučen Chládek. Tlak Náměště se stupňoval, ale k obratu nevedl. O největší vzruch se postaral čtyři minuty před koncem Martin Laš, který obdržel třetí červenou kartu hostí za protesty.
Góly: 54. Kučera (PK), 73. Lokaj – 18. Chládek, 34. Sobotka. Rozhodčí: Polák. ŽK: 1:7. ČK: 0:3 (58. Milan Laš, 73. Chládek, 86. Martin Laš). Diváci: 80. Poločas: 0:2. Náměšť-Vícenice: Soustružník – Horký, Heres, Buchta, Rabušic – Bednář, Křivánek, Záviška, Lokaj – Kučera, Musil. Rapotice: T. Laš – Švarc, Pavlíček, Milan Laš, Sobotka, Paulec, Strašák (60. Otcel), Svoboda (72. Martin Laš), Stehlík, Antoš (88. Dobeš), Chládek.

TŘEBÍČ B – HROTOVICE 3:2
Domácí měli na těžkém terénu v prvním poločase převahu, kterou vyjádřili dvougólovým vedením zásluhou Válka. Hosté se vrátili do zápasu díky vlastní brance v závěru poločasu. Po změně stran nejdříve zvýšil vedení Třebíče Mašek a ve zbytku utkání byla k vidění marná snaha Hrotovic o vyrovnání. K bodovému cíli hosty přiblížil v 77. minutě Hrůza. Víc než korekci výsledku na půdě HFK ale loňský nováček soutěže nestihl.
Góly: 27. a 31. Válek, 62. Mašek – 42. vlastní, 77. Hrůza. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 2:1. Třebíč B: Kruba – Oberreiter, Mašek, Valík, Zbožínek (76. Novotný) – M. Chalupa, Benda, Hošek (88. Houser), Sedláček – Válek, P. Malý (61. D. Lorenc). Hrotovice: Slatinský – M. Růžička (70. Čtvrtníček), Pekárek (46. Z. Holoubek), Bláha, Hrůza, Furiš, Škoda, Blatný, Fiala (82. Pokorný), Novák, T. Holoubek.

VLADISLAV – RANTÍŘOV 4:1
Domácí měli dobrý vstup do zápasu. V 9. minutě pohotově proměnil roh v úvodní gól Svoboda, když míč usměrnil přesně k tyči. Těsně před poločasem byl dostatečně důrazný Vyletěl, jeho skluz pomohl domácím ke dvoubrankovému vedení. Po přestávce pomohli Rantířovští soupeři ke třetímu gólu a pak už se jen dohrávalo. Bartejs sice korigoval, ale poslední slovo patřilo domácímu Mackovi.
Góly: 9. Svoboda, 42. Vyletěl, 73. vlastní, 89. Macek – 84. Bartejs. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Vladislav: P. Otruba ml. – L. Venhoda, O. Venhoda, P. Otruba st., Paločko, Hrůza (86. Hekrla), Krátký (86. Chytka), Pech, Vyletěl, P. Ciprys (66. Macek), Svoboda.

ŽELETAVA – ŽĎÁR N. S. B 6:0
Domácí začali dobře a již v 10. minutě se prosadil domácí Pacas. Želetava dál udávala tempo hry a ve 30. minutě se dostal do zakončení po pěkné akci Michal Vrbka – 2:0. Ve 44. minutě další gólově zakončil další povedený útok domácích Simandl. Zkraje druhé půle předvedli hostitelé další pohlednou akci po levé straně, ale Pacas hlavičkoval po centru Michala Vrbky těsně vedle žďárské branky. V 63. minutě podnikla Želetava akci pro změnu po pravé straně, kterou zakončil Simandl – 4:0. V 66. minutě skončila ukázková střela Michala Vrbky asi z 25 metrů v síti 5:0. V 88. minutě zakončuje pohledný útok Michal Michal Vrbka, který završil hattrick a upravil na konečných a pro Želetavu, která nevyužila všechny šance, zasloužených 6:0.
Góly: 10. Pacas, 30., 66. a 88. Michal Vrbka, 44. a 63. Simandl. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas 2:0. Želetava: Mastný (71. Veselý) – Jičínský, Polenda, Vranka (71. Šrutka), Ondráček – Michal Vrbka, Martin Vrbka, Čurda, Malík – Pacas (59. T. Vrbka), Simandl.

ŠTĚPÁNOV – KOUTY 3:1
Zatím trápící se Štěpánov nevstoupil ideálně ani do třetího domácího zápasu. Kouty si hned v úvodu vypracovaly dvě vyložené šance. „Kdyby je proměnily, zápas by se asi vyvíjel jinak. Pak už jsme byli lepší," řekl domácí kouč Ivo Jílek. Štěpánov uklidnila 11. minuta, kdy Karásek potáhl míč, vyměnil si ho s Ludvíkem a přehodil gólmana Veselého. V dalších šancích ale domácí vyhořeli.
Až po hodině hry přidal pojišťující druhý gól Ludvík, povedenou akci zakončil s přehledem placírkou k tyči. Jenže Kouty okamžitě reagovaly, po úniku po pravé straně centr nechytatelně zavěsil Cejpek. Hráč zápasu Ludvík však vrátil svému týmu potřebnou pohodu. Po důrazu ve skrumáži dorazil Haraptsovu stoprocentní šanci.
„Zaslouženě jsme vyhráli. Jen ty naše zahozené šance už mě rozčilují, hlavně Haraptso spálil vyložené góly. V naší situaci jsou pro nás nejdůležitější tři body, snad už jsme si tu smůlu vybrali," oddychl si trenér Jílek po premiérové výhře v sezoně.
Góly: 61. a 77. Ludvík, 11. Karásek – 62. Cejpek. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Kouty: Veselý – Navrkal (59. Caha), Hrůza, Nestrojil, Růžička – Havelka, Parma, Roušar, Cejpek – Štveráček, Semrád.