Skupina A
STAŘEČ – VALEC 1:1, na penalty 3:4
V úvodu utkání se toho moc nedělo. Až ve 14. minutě Vodička krásně uvolnil Pyska a ten otevřel skóre. Domácí mohli zvýšit ve 34. minutě, ale Rambousek trefil z přímého kopu jen břevno Mackovy brány.

Valči se podařilo vyrovnat až ve druhém poločase. V 74. minutě se po závaru před Obůrkovou brankou nejlépe zorientoval Dufek a uklidil míč na vzdálenější tyč. Stařeč měla více ze hry, ale převahu gólově nevyjádřila.

O osudu zápasu tak musel rozhodnout penaltový rozstřel, ve kterém selhaly domácí opory. Valeč neproměnila pouze jeden pokutový kop a brala tak bonusový bod.
Góly: 14. Pysk – 74. Dufek, rozhodující penalta: O. Kopuletý. Rozhodčí: Mitáš. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Stařeč: Obůrka – Smejkal (46. Jahoda), Kaňka, Lauš, Rambousek – Linhart (46. Krist), Vodička, Pislcajk (46. Kašiár), Pysk – Patočka (46. Lavický), Bříza (46. Bartušek). Valeč: Macek – Sirota, Pokorný, Chytka (70. Žalkovič), J. Ludvík, O. Kopuletý, Kárník (46. Cabejšek), M. Ludvík, Dufek, Procházka, M. Kopuletý.

Skupina B
HARTVÍKOVICE – BŘEZNÍK 1:1, na penalty 4:5
Na hřišti v zákoutí bylo k vidění herně vyrovnané utkání, ve kterém měli o něco více vyložených šancí domácí. V prvním poločase otevřel skóre z pokutového kopu Moczár. Březník vyrovnal těsně před odchodem do kabin, kdy se po přímém kopu a následném závaru před bránou nejlépe zorientoval Vojtěch Rybníček.

„Od začátku první půle jsme měli převahu, ale pak se rozehrál i Březník," komentuje hartvíkovický trenér Luděk Hadraba.
Po změně stran neproměnil pokutový kop Kafka, který nechal vyniknout hostujícího brankáře Zedníčka. „Do druhého poločasu jsem prostřídal sestavu, protože pohár beru i jako přípravu a chtěl jsem vyzkoušet některé hráče na různých postech. Už ta hra nebyla z naší strany optimální, ale přesto jsme šancí měli víc," nechal se slyšet domácí kouč.

Zápas i přes několik příležitostí na obou stranách dospěl až k pokutovým kopům. Jediným exekutorem, který selhal, byl hartvíkovický Malý. Dva body si tak odvezl od Dalešické přehrady Březník. „Penalty jsou už loterií. Březník dal všechny a nám se jedna nepovedla. Je to pro nás ztráta, ale rozhodnout jsme měli v základní hrací době. Ty šance musíme začít dávat," uzavřel hodnocení Hadraba.
Góly: 28. Moczár (PK) – 42. V. Rybníček, rozhodující penalta: L. Rybníček. Rozhodčí: Zima. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Hartvíkovice: Chalupa – J. Sýkora (73. Rous), M. Sýkora , Kafka, J. Melkes (46. Malý) – D. Kouletý, Michal Kopuletý (63. M. Mekes), Záviška (46. M. Outulný), Horký - Moczár (46. R. Hadraba), Martin Kopuletý. Březník: Zedníček – Babčan, P. Sobotka, M. Flesar, J. Břoušek – Striž, Krupička, L. Rybníček, J. Dvořáček – V. Rybníček (75. Boudný), Musil (46. Požár).

Skupina C
MYSLIBOŘICE - STUDENEC 0:2
Utkání adeptů na postup do jarního semifinále nabídl zpočátku vyrovnanou partii se šancemi na obou stranách.
Ve 37. minutě si domácí hráč nastřelil svou nešikovností ruku a nařízenou penaltu proměnil hostující kapitán Michal Mrňa.
Myslibořice měly šanci na vyrovnání ještě do přestávky, ale na čáře nikdo nedokázal doklepnout míč do prázdné branky.

Druhý poločas měl navrch Studenec. Náhradní gólman domácích Palát však dělal jeho hráčům vrásky na čele, když vychytal tři samostatné nájezdy a bravurně vyrazil přímý kop.

Domácím chyběl klid v koncovce a jejich střely končily v lapačích míčů. Těsně před koncem Studenečtí pečetili postup přesnou hlavičkou Nejedlého po rohovém kopu.
Góly: 37. M. Mrňa (PK), 88. Nejedlý. Rozhodčí: Vala. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Myslibořice: Palát – V. Čapoun, Svoboda, Vejvoda, Mrňa – M. Čapoun, Kocáb, Šoustal, Ludvík (70. Trpišovský) - Pevný, Krajčo. Studenec: Pěnčík - Vrba, Tretera, J. Strnad, K. Mrňa, Komárek, Nováček, Nejedlý, M. Dufek, P. Dufek, M. Mrňa.