PŘIBYSLAVICE – STUDENEC 4:0
Domácí měli v pouťovém utkání převahu, ovšem devět stabilně bránících hráčů soupeře tlaku zpočátku odolávalo. Stovka diváků se první branky dočkala až ve 20. minutě, kdy po centru Venhody dostal Lopatář krásnou rybičkou Přibyslavice do vedení. O chvíli později zvýšil Venhoda. Další dva góly padly v rozmezí minuty. Nejdříve vymetl šibenici krásnou střelou Matějek a poté se trefil z voleje Škorpík – 4:0.

Na začátku druhé půle měli hostitelé výhodu pokutového kopu, ale střelu Venhody studenecký brankář Pěnčík vystihl. Od této chvíle ubrali domácí tempo, a tak měl dobré šance i sympaticky bojující Studenec. Ty ovšem neproměnil, nebo je zneškodnil Novák. Přibyslavický brankář na podzim neinkasoval již 308 minut.

Góly: 19. Lopatář, 29. Šárka, 35. Matějek, 36. Škorpík. Rozhodčí: Pintér. ŽK: 5:1. Diváci: 200. Poločas: 4:0. Přibyslavice: Novák – Skrobikowski, Kopeček, Picmaus, Karafiát - Šárka, Kovář, Venhoda, Matějek (79. Rambousek) - Škorpík (46. Mícek), Lopatář. Studenec: Pěnčík – Vrba, Kučerňák, Strnad, Holoubek, K. Mrňa, Komárek, Hájek (28. Chalupa), Čonka, M. Mrňa, Nováček.

OPATOV – VLADISLAV 3:3
První poločas vyšel lépe domácím, kteří během první půlhodiny vstřelili tři branky a několik dalších šancí neproměnili. Hosté se poté postupně začali dostávat dohry a do poločasu snížili. Vladislav po změně stran přebrala otěže zápasu. Hostům bylo odměnou za aktivitu vyrovnání. Nováček z Opatova sice přišel o třígólové vedení, ale připsal si na konto první bod.

Góly: 13. Pokorný (PK), 18. L. Kabelka, 29. Daniel – 40. Veleba, 62. Paločko, 73. Otruba. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Opatov: Kšír – Horáček, R. Kabelka, Malík, Pokorný, Čučelin, Vybíral, Daniel, L. Kabelka, Konečný, Neckář (81. Švaříček). Vladislav: Nejerál – Otruba, Nováček, Hort, Orálek, Veleba, Hrůza, Paločko, Slabý, Kašpar, Veškrna (46. Otruba).

PYŠEL – HROTOVICE 2:0
Úvod zápasu byl velmi opatrný a pro oko diváka nudný. Ani jeden z týmů se nechtěl udělat chybu, která by znamenala vedení soupeře. Hru oživila až branka domácího Jaroslava Tůmy, který pro něj neobvyklým způsobem hlavičkou poslal svůj tým do vedení. Gól do šatny Pyšelským pomohl. Hrotovice se snažily vyrovnat. začal se hrát rychlý fotbal nahoru a dolů, ale bez výraznějších šancí. Hosté si ve druhém poločase udržovali převahu, ale chyběla jim finální přihrávka. Tak šest minut před koncem rozhodl pohlednou střelou Šabacký.

Góly: 35. J. Tůma, 84. Šabacký. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 4:4. Diváci: 85. Poločas: 1:0. Pyšel: Teplý – R. Šoukal, L. Tůma, L. Šoukal, Adam, Šabacký, O. Tůma, Dvořák (51. Skryja), J. Tůma, Šubert (89. Nestr), Sobotka (67. Höfner). Hrotovice: Škoda – Fiala, Holoubek, Horák, Kučera, F. Pekárek, Pokorný, Padělek, Hadraba, Blatný, M. Pekárek.

TŘEBELOVICE – LIPNÍK 5:1
Úvod zápasu a celý první poločas patřil domácím. Hosty takřka k ničemu nepustili a sami vstřelili celkem čtyři branky. Hosté se po změně stran snažili s výsledkem něco udělat. Lipník krátce po přestávce snížil Šťávou. Hosté se i nadále snažili nepříznivý vývoj zvrátit, vytvářeli si šance, ale pozorný brankář Nesiba byl proti a žádný další gól nepustil. V 90. minutě podtrhl výhru Třebelovic Novotný.

Góly: 6. a 90. Novotný, 23. a 36. Máca (druhý z PK), 27. Šplíchal – 48. Šťáva. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 4:0. Třebelovice: Nesiba – J. Jurka, Sedlák, Krula, Novotný, Michal, Máca, Janíček (82. R. Jurka), Čurda, Kapko, Šplíchal. Lipník: Skoumal – T. Pokorný, Matoušek, Kisela, Jonáš (87. Urban), Macháček, Šťáva, J. Brabenec, Žák (79. P. Pokorný), T. Brabenec, Burian.

VÝČAPY – BLATNICE 1:1
Oslabené Výčapy nezačaly dobře. Už ve druhé minutě se po závaru ve vápně dostal k míči Karásek a bodlem trefil vzdálenější roh branky - 0:1. Po zbytek poločasu byli domácí lepší, vypracovali si několik šancí, ale trefili jen břevno. Vyrovnat se jim podařilo až zásluhou Nikrmajera těsně před pauzou. Po změně stran byli naopak lepší hosté, dvakrát překonali domácího brankáře, ale ani jedna branka pro ofsajd nebyla uznána, a tak utkání došlo k zasloužené remíze.

Góly: 43. Nikrmajer – 2. Z. Karásek. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Výčapy: Matěj Semerád – Nikrmajer, Jeleček, Macek, Kafka, Pecka, T. Matoušek, D. Matoušek, Pánek, Kašpárek (55. Loucký), Martin Semerád (73. Kopeček). Blatnice: Holík – M. Karásek, Lojka, M. Trnka, J. Trnka (87. Doležal), Šimek (46. Sova), Z. Karásek, Foltýn, Tomšíček, Šplíchal (53. Kotačka), Svoboda.

JEMNICKO B – H. ÚJEZD 1:1
Rezerva Jemnicka si po celý zápas udržovala optickou převahu, nebezpečnější ale byli brejkoví hosté, kteří spoléhali na rychlé útočníky. Domácí se snažili hrát rychlý kombinační fotbal, ale v jejich hře bylo mnoho nepřesností. Skóre otevřel na začátku druhé půle Durda, který poslal Horní Újezd do vedení. O třináct minut později vyrovnával po závaru Ondřej Tesař a body se nakonec dělily.

Góly: 64. O. Tesař – 51. Durda. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Jemnicko B: T. Tesař – Smetana, O. Tesař, Křivánek, Niederhofer, Sevelda, Kalášek, Frečka (65. Mrkva), K. Tesař, Svoboda (46. Kopr), Axman (81. Nikrmajer). Horní Újezd: Hradecký – Sláma, Václavek, Ošmera, Novotný, Durda, Marek Veselý, Čermák, Martin Veselý (46. Míča), Kresa (90. Pelán), Zvěřina (67. Máj).

CHLÍSTOV – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 0:3
Domácí byli opticky lepší, ale produktivita byla na straně záložního mužstva Náměště-Vícenic, které se brzy ujalo vedení Matějkem. „Po většinu času jsme měli míč na kopačkách a vytvořili si velké množství brankových příležitostí, ale díky střelecké nemohoucnosti jsme ani jednu nevyužili. Soupeř hrozil z brejků po dlouhých nákopech a školil nás v jednoduchosti. Na vstřelení první branky jim stačila druhá šance,“ komentuje chlístovský kouč Milan Špaček.

Obraz hry se ve druhém poločase nezměnil. Hrálo se prakticky celou dobu na polovině hostí, ale ke vstřelení dalších dvou branek jim to stačilo. „Dá se říci, že předvedli stoprocentní úspěšnost,“ uznal domácí trenér. Nejprve zvýšil Josef Musil. Chlístovští zareagovali kontaktním gólem Vídenského o osm minut později, ale to bylo z jejich strany vše. Další šance zůstaly nevyužity, a to potrestal svým druhým gólem Musil, který umístěnou střelou k tyči upravil na konečných 1:3. „Soupeři jsme umožnili odvést si všechny body,“ mrzelo Špačka.

Góly: 59. Vídenský - 14. Matějek, 51. a 82. Musil. Rozhodčí: Macek. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Chlístov: Belvončík – Brestovský (46. Vídenský), Nováček, Hrbáček, Zerzánek - Kocmánek (81. Patočka), Pokorný, Uhlíř (59. Smolík), M. Rygl - Svoboda (86. Granát), Kovář. Náměšť-Vícenice B: Bednář – J. Melkes, Anna, Lokaj, Matějek, Franěk (40. Rabušic), Křivánek (71. Král), Veselý, Juřena (56. M. Melkes), Kopuletý (84. Vlk), Musil.