JIHLAVA – SOKOLOV 1:0
V zápase měla podle očekávání navrch Vysočina, ale dlouho narážela na organizovanou defenzivu hostů. K vidění byly spíše náznaky šancí. Belaně zaměstnal vážněji až přímý kop Urblíka. Největší šance úvodních dějství přišla po půlhodině hry. Na dlouhý míč si naběhl Novotný a zpětnou přihrávkou našel Daníčka, který z první trefil jen ležícího gólmana.

Pronásledoval svou bývalou přítelkyni

Sokolov vedený trenérem Pavlem Horváthem vstoupil do druhé půle aktivněji, ale do šancí se nedostávali. Rozhodující moment přišel těsně před uplynutím hodiny hry. Pecháček našel na kraji hřiště Závišku, který centrem našel na zadní tyči nabíhajícího Novotného a Jihlava vedla. Sokolov mohl odpovědět přímým kopem Kosaka, jihlavský odchovanec však těsně přestřelil.

Na druhá straně pohotově vypálil hostující Končal a jeho projektil jen o centimetry minul branku uzdraveného Hanuše. Jihlavský brankář měl práci až po střele Glasera. Závěr přinesl tlak Baníku, ovšem velké šance mu scházely. Jihlava tak postoupila do osmifinále MOL Cupu.

Gól: 59. Novotný. Rozhodčí: Orel. ŽK: 2:1. Diváci: 403. Poločas: 0:0. Jihlava: Hanuš – Pecháček, Kryštůfek, Rosa, Keresteš – Zoubele (56. P. Dvořák), Urblík (66. Nový) – Záviška, Daníček, Novotný – Klíma (83. Fulnek). Sokolov: Belaň – Tůma, Rychnovský, Machek, Mejdr (62. Hlavatý) – O. Ševčík, Kosak (72. Končal), Glaser, Strada – Přeučil (53. F. Dvořák), Provod.