dohrávka 6. kola:
ŠEBKOVICE B – N. SYROVICE 0:4

O špici hrající hosté plnili roli favorita už v prvním poločase. Na půdě posledního celku se hrálo převážně na jednu branku a lídr převahu vyjádřil střelecky. Po změně Šebkovice přidaly, ale to Novým Syrovicím přidat další dva góly nezabránilo.
Góly: 18. Dubský, 28. a 89 Dvořák, 62. Železný. Rozhodčí: Syrový. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 0:2. Šebkovice B: Pitour – Kašpárek (83. Uhlíř), Fejta (46. Tržil), Pecka, Konvalinka – Říha (73. Ryvola), T. Klubal, Eberl, Netík – Hobza, Říha (83. Holčapek). N. Syrovice: Novák – Vítek (65. Procházka), Filipský, Růžička (46. Kopeček), Dvořák, O. Sosnar, Fouma, M. Sosnar (81. Zerza), T. Lang, Dubský, Toman (58. Železný).

9. kolo:
VÝČAPY – ROKYTNICE 3:1

Domácí, kteří v sezoně doma neztratili ani bod, byli po většinu času lepší, ale byli to hosté, kdo se jako první ujal vedení. To ve 33. minutě Jičínský propálil gólmana Krátkého. Ve druhém poločase byl střelec úvodní branky vyloučen. Výčapy využily početní výhodu nejprve v 62. minutě, kdy vyrovnal J. Jeleček. Obrat dokonal v 74. minutě Jonáš a na konečných 3:1 v závěru pečetil páté domácí vítězství výčapských fotbalistů v řadě střídající T. Kuchera.
Góly: 62. J. Jeleček, 74. Jonáš, 82. T. Kuchera – 33. Jičínský. Rozhodčí: Cabadaj. ŽK: 3:0. ČK: 0:1 (50. Jičínský). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Výčapy: Krátký – J. Pecka, T. Pecka, L. Jeleček, Dolák, Večeřa, J. Jeleček (88. Martin Semerád), Nikrmajer, Matěj Semerád (59. N. Kuchera), Jonáš (86. Macek), T. Matoušek (72. T. Kuchera). Rokytnice: Němec – Svoboda, Šulc, Široký, Vahila, Ferkl, Dalecký, Bartejs, Jičínský, Hakl, Syrový.

NÁMĚŠŤ-VÍC. B – JAKUBOV 3:2

Domácí měli po většinu času více ze hry, ale jejich brankové příležitosti v prvním poločase zůstaly nevyužity. To hosté potrestali vedoucím gólem, na který odpověděli hostitelé ještě do přestávky. Rezerva Náměště-Vícenic otočila vývoj zápasu po změně stran Eliášem, ale netrvalo dlouho a Jakubov vyrovnal na 2:2 zásluhou Dvořáka. Rozhodnutí přinesla 87. minuta, ve které zaznamenal tříbodovou trefu domácí Sedlák. „Byli jsme lepší, ale neprosazovali se střelecky. Na gól potřebujeme několik šancí," konstatuje hrající trenér Náměště-Vícenic B Bohumil Nekuda.
Góly: 32. a 64. Eliáš, 87. Sedlák – 19. vlastní, 70. Dvořák. Rozhodčí: Ladislav Svoboda. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Náměšť-Vícenice B: Bednář – Veselý, P. Kopuletý (90. Raitmajer), Eliáš, Franěk, Nekuda, Z. Sobotka, Matej (60. Veselý), M. Sobotka, V. Kopuletý, Sedlák. Jakubov: Klíma – Nedvědický, Dvořák (46. Šibor), Michal Dunkler, Kafka, Smetana, Benda, Ráb, Švanda (73. Pazour), Veselský, Dostál.

LIPNÍK – OKŘÍŠKY B 3:2
Zpočátku se hrálo v poklidném tempu. Ve 23. minutě se nalevo uvolnil agilní Kisela a přihrávkou pod sebe našel Petra Pokorného, který poslal domácí do vedení. Z následné rozehrávky našel dlouhý pas hostujícího obránce ve vápně nabíhajícího Dokulila – 1:1.
Ve 39. minutě postupoval sám na brankáře domácí Šťáva a vrátil Lipníku vedení. Hostitelé zvýšili v 57. minutě, po rychlé akci a krásné přihrávce Svobody se znovu prosadil Šťáva – 3:1. V 75. minutě dalekonosnou střelou snížil M. Zeman. Poté si zaběhl po nedorozumění domácích za obranu Bastl a tváří tvář Jelínkovi trefil břevno. Konec se odehrával podobně jako úvod, ve středu pole. Nováčkovi soutěže pomohl k nečekanému vítězství nad druhým týmem vynikajícím výkonem debutující brankář Jelínek.
Góly: 23. Pokorný, 39. a 57. Šťáva – 24. Dokulil, 75. Zeman. Rozhodčí: Klein. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Lipník: Jelínek – P. Pokorný (46. Svoboda), Wortner, T. Pokorný, Matoušek, Kisela, Lojka, Macháček (90. Nejedlý), Šťáva (80. Bambula), Hutař. Okříšky B: Ferdan – Z. Ryšavý, M. Zeman, Beneš, P. Zeman, Široký, R. Ryšavý, Valenta (46. Bastl), Dokulil, Vostal, Jeřábek.

N. SYROVICE – RUDÍKOV-TRNAVA 5:2

První poločas patřil jednoznačně Novým Syrovicím, které převahu vyjádřily čtyřmi góly. Hosté dokázali odpovědět v prvním poločase pouze jednou. Ve druhém dějství snížil na 4:2 rudíkovský Štolpa, ale poslední slovo měli domácí, když na konečných 5:2 upravil M. Sosnar.
Góly: 10. Železný, 16. a 85. Sosnar, 21. Kopeček, 23. Dvořák – 2. Malec, 73. Štolpa. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 4:1. N. Syrovice: Novák – J. Sosnar, Dubský, Vítek, Filipský – Kopeček, Lang, Železný (79. Zerza), Růžička – M. Sosnar (86. Procházka), Dvořák. Rudíkov-Trnava: Hrazdíra – Malec, Šula, Pažourek, Klíma – Ošmera (85. Eliáš), Salák, Nožička, Partl – Štolpa, Jaša.

BŘEZNÍK – BLATNICE 0:3

Ze začátku se hrál vyrovnaný duel. Domácí kombinovali a hosté hrozili z brejků. A jeden takový proměnili nechytatelnou ranou k tyči. Ve druhé půli měla navrch Blatnice, která lehkostí a důslednou obranou soupeře přehrávala. Odměnou hostům byly dva slepené góly po rychlých pohledných kombinacích. Pozdější festival zahozených šancí Březníku korunoval neproměněnou penaltou V. Rybníček.
Góly: 19. Marek Šabatka, 55. J. Trnka, 60. Němec. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Březník: M. Franěk – L. Babčan, P. Sobotka, Foretník, Čumplík, – V. Franěk (83. M. Flesar), P. Flesar, J. Franěk, Musil (46. Vyskočil) – V. Rybníček (85. Trojan), Křoustek ml. Blatnice: Holík – Chrásta, Tomšíček (23. Michal Šabatka), Buďa, Kratochvíl, Sova (84. Jan Nevoral), Michal Trnka (73. Šimek), Němec, Marek Šabatka (88. Milan Trnka), Prokeš, J. Trnka.

TŘEBELOVICE – TŘEBENICE 5:0

Domácí splnili roli favorita a nenechali nikoho na pochybách. Třebelovice poslal do vedení zkraje S. Michal, ale na další branky si diváci museli počkat do druhého poločasu. Střelec úvodní branky dokonal hattrick a další údery zasadili nevýrazným hostům T. Michal s Jurkou.
Góly: 4., 48. a 83. S. Michal, 66. T. Michal, 88. Jurka. Rozhodčí: Kalášek. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (62. Řezáč). Diváci: 70. Poločas: 1:0. Třebelovice: Nesiba – Čurda, Šimka, Kotačka, Povolný (73. Sláma), S. Michal (85. Krula), Šplíchal, T. Michal, Jurka, Černý (34. Kapko), Máca. Třebenice: Jaroš – Svoboda, V. Fiala, Řezáč, Smilek, Machát, Vrbka, Štveráček, Bárta, J. Fiala, Kocmánek.

CHLÍSTOV – ŠEBKOVICE B 3:1

Lépe začali hosté, kteří si vypracovali několik šancí. Byli to paradoxně domácí, kdo šel po první vážné akci do vedení. Po Kuchaříkově gólu patřila desetiminutovka Chlístovu. Poté se však kombinace na obou stranách vytratila a hra upadla do podprůměru. Pak využily nepřesné rozehrávky Šebkovice a z brejku srovnaly. V závěru poločasu mohl poslat domácí do vedení Smolík, samostatný únik neproměnil.

Domácí vstoupili do druhé půle aktivněji a vytvářeli si jednu vyloženou šanci za druhou. Jenomže dvakrát zvonila za hostujícím brankářem tyč a jednou břevno. Šebkovice ve druhém dějství hrozily jen z brejků. V 75. minutě obránce hostí zahrál ve vápně rukou a nařízenou penaltu bezpečně proměnil M. Rygl. O šest minut později pojistil domácí vítězství Smolík. „Šebkovičtí mohli poděkovat zejména brankáři Karlu Klubalovi, že neodjeli s daleko větším brankovým přídělem," hodnotí domácí kouč Milan Špaček.
Góly: 9. T. Kuchařík, 75. M. Rygl, 81. Smolík – 31. Netík. Rozhodčí: Navrkal. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Chlístov: Belvončík – P. Ježek, Brestovský, Hrbáček, Uhlíř, Pokorný (79. Fišer), M. Rygl, Ferdan (86. M. Ježek), Kuchařík, L. Rygl, Smolík. Šebkovice B: K. Klubal – Tržil, Hrůza, Pecka (83. Fejta), Říha, T. Klubal, Přibyl, Netík, Eberl (85. Ryvola), Hobza (64. Konvalinka), Kašpárek (88. Roupec).