HROTOVICE – VÝČAPY 6:0
Domácí nastoupili na vlastním tréninkovém hřišti do prvního poločasu v pozměněné sestavě. „Zkoušeli jsme jiné rozestavení a trošku experimentovali," vysvětluje hrotovický trenér František Fukal. Úvodní dějství branku nenabídlo.

Po změně stran udělali hostitelé změny ve složení, které by se mělo podobat jedenáctce pro mistrovská utkání, což se také projevilo na hře. Hrotovičtí účastníka okresního přeboru vyprovodili šesti góly. „Do druhého poločasu jsme zvolili rozestavení, v jakém bychom chtěli hrát a začali mít herní převahu," shrnul domácí kouč.
Góly: M. Holoubek 2, L. Škoda, Hadraba, Blatný, vlastní. Poločas: 0:0. Hrotovice: V. Škoda – P. Růžička, L. Škoda, M. Růžička, J. Novák – Blatný, Florián, T. Holoubek, M. Holoubek – Fukal, Salák. Střídali: R. Novák, Padělek.

ŠEBKOVICE – PŘÍMĚTICE 0:7
Konfrontace týmů ze špičky tabulky I. B třídy na Vysočině a jižní Moravě vyzněla lépe pro mužstvo ze Znojemska. Přímětice po prvním poločase vedly pouze o gól, ale ve druhé půli na umělém trávníku v Jevišovicích dominovaly.

„Nastoupili jsme bez čtyř hráčů základní sestavy, což bylo znát. I když jsme v prvním poločase měli nějaké náznaky šancí a dvě gólovky, byl soupeř herně lepší i fotbalovější. Přímětice nás ve druhém poločase téměř nepustily za půlku. Jsem zklamaný z přístupu hráčů a výkonu," shrnul šebkovický trenér Jiří Stoklas.
Poločas: 0:1. Šebkovice: Kuba – Fejta, Pecka, Dvořák, Z. Přibil – Chytra, Zikmund, T. Kotačka, Štveráček, Říha – Kašpárek. Střídali: Uhlíř, Horváth, Holčapek, V. Přibil.

N. SYROVICE – TŘEBELOVICE 5:1
Na začátku měly Třebelovice po chybě obrany šanci, kterou ale zlikvidoval brankář Zavadil. Pak Nové Syrovice soupeře do ničeho nepustily, měly hru pod kontrolou a převahu vyjádřily gólově.

„Do 75. minuty bylo utkání naše, ale pak jsme trošku polevili a soupeře pustili do hry. Třebelovice si branku zasloužily. Na to, že utkání bylo naše první, jsme odehráli slušně," hodnotí novosyrovický trenér Jan Prígl.
Góly N. Syrovic: M. Sosnar 3, Železný, Růžička. Poločas: 3:0. N. Syrovice: Zavadil (46. Novák) – Fryauf, Procházka, Toman, Chalupa – Růžička (70. Janoušek), Dubský, Železný, O. Sosnar – M. Sosnar (65. Marek), Dvořák.

DUKOVANY – H. KOUNICE 7:1
V prvním poločase měly na hřišti v Hrotovicích více ze hry Dukovany, které převahu vyjádřily střelecky. Po změně stran se hra vyrovnala a hosté nastřelili tyč a břevno. „První půlku jsme byli lepší a neproměnili další šance. Ve druhé půlce jsme prostřídali a hra byla vyrovnaná," hodnotí dukovanský trenér Rostislav Štork.
Góly Dukovany: Pislcajt 2, Řezáč 2, Železník, Hron, Koníř. Poločas: 4:0. Dukovany: Boreš – Sedláček, Řezáč, O. Horák, Fojtášek – Hron, Kunc, Koníř, Černý – Železník, Pislcajt. Střídali: M. Křišťál, T. Křišťál, Ferus, Němec.

RAPOTICE – ZBRASLAV 6:2
Tým z I. B třídy nezačal šťastně. V 10. minutě chyboval Švarc a vedoucí tým okresního přeboru Brno-venkov se ujal vedení. Rapotice vyrovnaly z trestného kopu v podání Illka. Pak zakončil pohlednou akci Klusák, který vymetl šibenici zbraslavské branky.

Na poločasových 4:1 pro Rapotice stanovil dvěma proměněnými penaltami Milan Laš. Po změně stran si hráči z Třebíčska výsledek pohlídali. Rapotičtí zahrávali ještě dva pokutové kopy, které Illek a brankář Tomáš Laš proměnili.

„Utkání jsme měli pod kontrolou. Soupeř byl kvalitní a můžeme být spokojení. Zajímavostí je, že Sobotka během patnácti minut nastřelil tři břevna, to se jen tak nevidí. Ve druhé půlce se utkání už jen dohrávalo," hodnotí rapotický kouč Karel Kovařík.
Góly Rapotic: Illek 2 (1 z PK), Milan Laš 2 (oba z PK), Klusák, T. Laš (PK). Poločas: 4:1. Rapotice: T. Laš – Opálka, Pavlíček, Milan Laš, Švarc – Jašek, Illek, Klusák, Dvořáček – M. Sobotka, P. Matoušek. Střídali: Císař, Dobeš.