OKŘÍŠKY – TASOVICE 1:1
Od úvodu byla „Tasanda“ lepší a diktovala tempo hry. Domácí holky však dobře bránily a se střelami z dálky si Kremláčková poradila. Změnu skóre přinesla až 25. minuta kdy se k přímému kopu postavila Varhaníková a ze 30 metrů trochu překvapila domácí brankařku. Tento moment jakoby okřešská děvčata probudil a postupně začaly hru vyrovnávat.

Do druhé půle udělali domácí několik změn v rozestavení a hned to neslo ovoce. Od začátku poločasu měly Okříšky navrch a začaly přicházet i šance. Nejprve dvakrát unikla po lajně Hortová, ale její zakončení bylo slabé. Později nabídla tasovická obrana soupeřkám nepřímý kop na úrovni penalty. Hortová s Blažkovou ho sehrály dobře, ale střela Blažkové jen těsně minula tyč. Za nedlouho to byla opět Hortová, která byla rychlejší než hostující brankařka Dohnalová, ale střela zase minula cíl.

Ilustrační snímek
Muž se vloupal do novinového stánku, vzal dětský časopis

Jihomoravanky zahrozily pět minut před koncem, kdy po lajně unikla Křížová, ale její tvrdou střelu dokázala Kremláčková ztlumit a následně odkopla míč do bezpečí Dočekalová. Okříšky se dočkaly v závěru, kdy se ve skrumáži po rohu nejlépe zorientovala Neumanová a střelou k tyči zařídila dělbu bodů.

Góly: 90. Neumanová – 25. Varhaníková. Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 0:1. Diváci: 56. Poločas: 0:1. Okříšky: Kremláčková – Matyášová, Blažková, Neumanová, Dočekalová – A. Pospíšilová, Poláková, Nováková, Hortová – Suchánková, Nahodilová. Střídali: P. Pospíšilová, Papírníková.

Ostatní výsledky 2. kola: Líšeň – Troubsko 3:0, Jihlava – Medlánky 5:1.

1. Tasovice 2 1 1 0 4:1 4
2. Líšeň 1 1 0 0 3:0 3
3. Medlánky 2 1 0 1 6:5 3
4. Jihlava 2 1 0 1 5:4 3
5. Troubsko 2 1 0 1 3:3 3
6. Okříšky 2 0 1 1 1:6 1
7. Jevišovice 1 0 0 1 0:3 0

Příští kolo: Jevišovice – Okříšky, Medlánky – Líšeň, Tasovice – Jihlava.