STUDENEC – TELČ 1:4

V pouťovém utkání se hrál pohledný a vyrovnaný fotbal, ve kterém domácí dostali lekci z produktivity. Zápas o špici tabulky začali lépe hosté. V 5. minutě poslal Kudláček střelu po zemi těsně vedle. O dvě minuty později šel Karel Mrňa důrazně do gólmana, ale vypíchnutý míč branku Telče také minul. Skóre otevřel ve 20. minutě z dorážky po trestném kopu hostující Kratochvíl. Šanci vyrovnat měl Studenec těsně před pauzou, ale Karel Mrňa nastřelil tyč. Z desetiminutového tlaku v úvodu druhé půle domácí vytěžili pouze sérii trestných kopů. Telč zvýšila v 70. minutě Jiřím Všohájkem. Po faulu studeneckého Rouska v 73. minutě nařídil rozhodčí pokutový kop a Kratochvíl zvýšil už na 0:3. Skóre se zase měnilo o tři minuty později, když domácí tečovali trestný kop za záda vlastního brankáře. Čestného gólu se Studenec dočkal v 85. minutě. Rousek hlavou upravil na konečných 1:4 a ukončil tak podzimní neprůstřelnost telčského gólmana Mísaře.

Góly: 84. Rousek – 20. a 73. Kratochvíl (druhý z PK), 69. J. Všohájek, 76. vlastní. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 2:5. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Studenec: M. Dufek – Petr Matějek, Vrba, Kučeňák, J. Strnad, K. Mrňa (86. P. Dufek), Komárek (60. M. Mrňa), Rousek, Buršík (85. Nováček), Nejedlý, Pavel Matějek. Telč: Mísař - Kudláček, J. Všohájek, D. Všohájek, Hejda (57. Jančo), Beňo (51. Havlík), Procházka (72. Kadlec), Nechvátal, Švec, Smejkal, Kratochvíl.

ŠEBKOVICE – DUKOVANY 4:1

Šebkovice začaly sezonu zcela opačně než tu předchozí, a tak ztráta bodů s dalším nováčkem už by byla napováženou. Skóre otevřel v 7. minutě domácí Dvořák, když si naběhl ve vápně na centr Kotačky. Hosté pak zahrozili v 16. minutě, ale míč skončil na břevně. Poločasový výsledek stanovil ve 37. minutě Chytra, když dorážel do prázdné branky míč, který mu nešťastně sklepli k nohám obránci. Dukovany se mohly dočkat ve 41. minutě, když běželi sami na branku hned tři hráči. Zakončující útočník sice Kubu překonal, ale branku těsně minul. Korekce výsledku se ale hosté dočkali v 65. minutě, úspěšnému střelci Černému i tentokrát vydatně pomohli šebkovičtí zadáci. Dukovanům pak narostla křídla a jejich hráči byli nebezpeční hlavně po standardních situacích. Vítr z plachet jim vzala 78. minuta, kdy byl v brejku ve vápně faulován Durda a Busta se z penalty nemýlil. Když už se čekalo na závěrečný hvizd rozhodčího, vyslal ještě Ropec na zteč Kotačku a ten upravil na konečných 4:1.
Góly: 7. Dvořák, 37. Chytra, 78. Busta (PK), 90(+2). Kotačka - 65. Černý. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Šebkovice: Kuba - Večeřa, Busta, Pecka, Hrůza (83. Tržil) - Chytra (80. Eber), Roupec, Komárek, Kotačka - Durda (89. Říha), Dvořák. Dukovany: Pospíchal - Fojtášek (79. Křišťál), Gazdík (46. Traxler), Veselý, Prokeš, Vystrčil, Koníř, Železník (79. Kopřiva), Jílek, Černý, Pelikán.

STAŘEČ – MORAVEC 1:3
Utkání bylo vyrovnané, ale jeho ráz určila druhá minuta, ve které si domácí dali vlastní branku. A když se Starči podařilo v 71. minutě vyrovnat, tak místo toho, aby se pokusila dokonat obrat, vyklidila pole. Toho hosté využili a v závěrečné desetiminutovce si vzali vedení zpět. Nováček soutěže pečetil vítězství v samotném závěru.
Góly: 71. Jahoda – 2. vlastní, 83. F. Kudiovský, 90. Juračka. Rozhodčí: Licek. ŽK: 2:4. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Stařeč: Smetana – Lauš, Daňhal, Pisk (15. Kašiár), Kaňka (70. Smejkal), Zejda, Patočka, Martenek, Jahoda, Marek Vodička, Ježek. Moravec: Lysý – F. Kudiovský, Juračka, Smolík, P. Kudiovský, Hladík (80. Tulis), Svoboda, Kovář (55. Mičánek), M. Černý, Slavíček, F. Černý.

V. BÍTEŠ B – PŘIBYSLAVICE 2:0

V Bíteši se hrálo převážně na hostující branku. Přibyslavice byly v utkání nebezpečné buď ze standardek, nebo po rychlých kontrech. Na úvodní gól se čekalo do 39. minuty. Mucha na polovině hřiště vybojoval míč, přihrál doprava na Rozuma a ten po individuálním průniku zpříjemnil domácím cestu do kabin. Podobný průběh měla i druhá půle. Hosté se dostali do několika skrumáží, jenže brankář Janoušek zatáhl oponu. V závěru se dostal k míči po několika narážečkách do otevřené obrany bítešský Matoušek a ve vápně zkušeně prostřelil gólmana. Už chvíli před tím měl rozhodnutí na kopačce Tomáš Loup, Šimečka ale tehdy ještě nechal vyniknout. „Snažili jsme se jít za výhrou, celé utkání jsme byli lepší, měli jsme i více brankových příležitostí. Přibyslavice hrozily z brejků, utkání proto bylo dramatické od začátku až do konce. Výsledek asi odpovídá průběhu hry, pro nás šlo o velmi těžký zápas," konstatoval trenér Velké Bíteše B Marek Loucký.

Góly: 39. Rozum, 87. Matoušek. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. V. Bíteš B: Janoušek – Láznička, Suchý, Mucha, Paprskář – M. Švanda (62. T. Loup), Plechatý, Klusák (66. O. Švanda), Jelínek – Rozum, Matoušek. Přibyslavice: Šimeček – Kovář, M. Karafiát (69. Štveráček), Sirota, Masopust (46. K. Svoboda), Čejka, D. Svoboda (46. Hruška), Konecký, J. Karafiát, Samek, A. Palát.