Divize D st. dorostu

TŘEBÍČ – PELHŘIMOV 1:2

Krajské derby nabídlo vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Domácí v prvním poločase neproměnili penaltu Šibůrkem, ale přesto se vedení ujali ještě do přestávky a to Trnkovým gólem do šatny.

Hosté vyrovnali zkraje druhé půle zásluhou Štyxe. Třebíčští poté nevyužili několik brankových příležitostí. Tak o osudu zápasu rozhodla střela z pětadvaceti metrů pelhřimovského Šmída, který deset minut před koncem vymetl pavučiny v horním rohu Hagarovy svatyně.

„Remízový zápas, který mohl vyhrát kdokoliv, ale šťastnější byli hosté,“ hodnotí trenér HFK Třebíč Ivoš Nejedlý.

Góly: 45. Trnka – 47. Štyx, 80. Šmíd. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:0. Diváci: 35. Poločas: 1:0. Třebíč: Hagara – Hrbáček, Suchna, Muzikář, Kouřil (51. Macek) – Šibůrek (74. M. Vala) – Mitáš, Hrobář, Benáček (59. Průša) Bence – Trnka.

Ostatní výsledky 2. kola (první hrané): Svratka Brno - Líšeň B 2:1, Žďár nad Sázavou - Velké Meziříčí 2:4, Humpolec - Havlíčkův Brod 1:6, Blansko – Kyjov 7:0, Jihlava B - Sparta Brno 5:1, Znojmo B – Vyškov 3:2, Kohoutovice – Hodonín 1:1.

Divize D ml. dorostu

TŘEBÍČ – PELHŘIMOV 12:0

Duel mladíků z Vysočiny se strhl v domácí exhibici. Třebíčští po poločase vedli už o pět gólů, a tak po změně stran bylo jen otázkou, kolik branek si hosté do Pelhřimova odvezou. Fotbalisté Horáckého klubu se ve druhém dějství prosadili sedmkrát. Hattrickem se blýskli Bence s Hrobařem, kteří se tak zasloužili o polovinu zásahů svého týmu.

Góly: 2., 26. a 33. Bence, 31. a 38. Macek, 46. Nguyen, 56., 69. a 70. Hrobař, 62. Kouřil, 66. Dobeš, 67. Dušovský. Rozhodčí: Pavelec. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 5:0. Třebíč: Šplíchal – M. Vala, Š. Vala, Kouřil, Dušovský - Tomek, Hrobař, Průša, Kryštof, Meczl – Bence (56. Dobeš), Macek (46. Nguyen).

Příští kolo: Kyjov - Znojmo B, Sparta Brno – Blansko, Pelhřimov - Svratka Brno, Hodonín - Jihlava B, Havlíčkův Brod - Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí – Třebíč, Vyškov – Humpolec, Líšeň B – Kohoutovice.