RUDÍKOV-TRNAVA – TŘEBENICE 4:1

Domácí začali ve velkém stylu a do půlhodiny utkání vedli 4:0. Dvakrát skóroval Michal Mikyska. Po jednom gólu přidali Buďa a brankář Lukáš Trnka, jenž proměnil pokutový kop.

Toto rychlé vedení Rudíkovské ukolébalo, a tak do konce utkání již nic nepředvedli. Ve druhém poločase hostitelé Třebenicím dovolili korigovat výsledek. Čestný úspěch zaznamenal Machát.

Góly: 5. a 28. M. Mikyska, 22. Buďa, 29. L. Trnka (PK) – 80. Machát. Rozhodčí: Dobrovolný. Bez karet. Diváci: 63. Poločas: 4:0. Rudíkov-Trnava: L. Trnka – Mejzlík, Benáček, Buďa, J. Trnka - M. Mejzlík, Salák (89. Kudrna), M. Mikyska (57. L. Mikyska), Pažourek - Voborný (66. Vlčan), Šula. Třebenice: Pospíšil - Totek, Tříletý, Smilek, Machát, Jaroš, Hrbáček, Čermák, Ježek – Bárta (46. J. Fiala, 87. V. Fiala), Procházka.

ŠEBKOVICE B - NÁMĚŠŤ-VÍC. B 1:5

Domácí tým držel krok se soupeřem pouze v prvním poločase, když měl dokonce i několik brankových příležitostí, ale nedokázal je využít. To potrestal vedoucím gólem náměšťský Dočkal.

Ve druhém dějství se začalo střelecky více dařit hostům, kteří dokázali zápas proměnit ve svojí jasnou záležitost. Rezerva Náměště v rozmezí necelé půlhodiny skórovala čtyřikrát. Postupně se trefili Franěk, Hlavatý, Pospíšil a Vildomec. Hostitelé stačili už jen tři minuty před koncem zkorigovat zásluhou Klubala.

Góly: 87. Klubal - 36. Dočkal, 52. Franěk, 69. Hlavatý, 76. Pospíšil, 80. Vildomec. Rozhodčí: Pikart. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Šebkovice B: Kuba - Tržil, Kořínek, Pecka, Hrůza (74. Kašpárek) - Vejtasa (57. Linha), Bulíček (57. Tengeri), Klubal, Uhlíř - Eberl, Nohel. Náměšť-Vícenice B: Pokorný - Sedlák (71. Pospíšil), Opálka, D. Sobotka, Špiřík (54. Eliáš), Dočkal, Franěk, Nekuda (46. Hlavatý), Z. Sobotka, Vildomec, M. Sobotka.

CHLÍSTOV – ŽELETAVA 0:2

Domácí nastoupili do utkání v oslabené sestavě. Hosté své šance plně využili brankami Malíka a Pavely. Dílo zkázy pro Chlístovské přišlo ve druhém poločase, když neproměnili penaltu. Želetava si tak v poklidu dokráčela pro zasloužené vítězství.

Góly: 17. Malík, 50. Pavela. Rozhodčí: Čejka. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Chlístov: Krátký - Hrbáček, Mlšek, Hruška, M. Rygl (71. Brabec) - L. Rygl, M. Ježek, P. Ježek, R. Novák (75. J. Rygl) - Bobek, Prchal. Želetava: Veselý - P. Ondráček, Jíčínský, Vranka, Malák - Macháček, Bazala, M. Ondráček, Štork - Čurda, Stehlík.(střídali: Kounek, Vrbka, Daniel).

HROTOVICE – STAŘEČ 1:1

Domácí se opět sami připravili o dva body. Hrotovické nadále trápí koncovka. Stařeč domácí za neproměněné šance potrestala vyrovnávající brankou. Hosté předvedli poměrně slušný výkon, odměnou jim byl bod získaný na půdě exbtéřídního celku.

Góly: 56. Pachr – 66. Ježek. Rozhodčí: Holý. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (90. Přepechal). Diváci: 150. Poločas: 0:0. Hrotovice: M. Růžička - Přepechal, M. Škoda, P. Růžička, Vyrgl – Furyš (80. Fukal), David, L. Škoda, Pachr - Fiala, Hrobař (70. Nováček). Stařeč: Krčál - Lauš, Jelínek, Královec, Petrilák - Suchna, Mařan, Vodička (83. Linhart), Ježek (72. Vlach) - Daňhel (46. Chromý), Malý.

BLATNICE – DUKOVANY 1:5

Úvodních dvacet minut se hrál oboustranně rychlý fotbal. Hosty ve 22. minutě střelou zpoza šestnáctky Fojtášek poslal do vedení. Zbytek první půle měli domácí míč více na svých kopačkách. První šanci Blatnice měl Kamil Trnka, ale jeho parádní střelu dukovanský gólman Marek Křišťál vyrazil. Hostitelé si vše vynahradili o dvě minuty později, když vyrovnal Svoboda.

Po změně stran už dominovalo pouze jedno mužstvo, a to dukovanské. Nejprve ve 47. minutě skóroval Jílek – 1:2. Hosté své vedení postupně navyšovali, když v 65. minutě svoji druhou trefou Jílek zvýšil na rozdíl dvou branek. O pět minut později se trefil Železník – 1:4. Konečné skóre se díky Strakově gólu z poslední minuty zastavilo za stavu 1:5.

Góly: 44. Svoboda – 47. a 65. Jílek, 22. Fojtášek, 74. Železník, 90. Straka. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Blatnice: Holík – Chrásta, Milan Doležal, Tomšíček, Martin Šabatka (89. Pazour), Michal Trnka, Pipáš (73. Šimek), Kamil Trnka, Pospíšil, Foltýn (57. Marek Šabatka), Svoboda. Dukovany: Marek Křišťál – Traxler, T. Křišťál, Jílek, Polák, Svoboda (46. Straka), Marek Křišťál, Gazdík, Fojtášek (70. Dočkal), Soukup (46. Železník), Pelán.

M. BUDĚJOVICE B - MYSLIBOŘICE 1:0

O výsledku utkání rozhodla již 4. minuta, kdy trestný kop Škody našel za obranou Myslibořic volného Nevařila a ten přehlavičkoval brankáře Vodičku. Poté se vrhli do útoku hosté, ale samostatné průniky Martina Horáka se Svobodou budějovický brankář Jelínek kryl.

Domácí se ke slovu dostali až v závěru úvodního dějství, když střela Škody ze 30 metrů olízla břevno. Průnik Kvapila zblokovala obrana hostí na roh. Střela Škody jen vyprášila rukavice myslibořického brankáře Vodičky.

Ve druhém poločase upadlo tempo zápasu do průměru. Aktivnější byli hosté, kteří se snažili o vyrovnání. Ovšem nepodařilo se to jak Martinu Horákovi na malém vápně, tak ani Mencákovi při křížné střele.

Gól: 4. Nevařil. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. M. Budějovice B: Jelínek - Paul, Nedvědický, Povolný, Motal - Dušek (63. J. Houserek), Škoda, Brabenec, Pevný (71. Putyera) - Nevařil (86. Svoboda), Kvapil. Myslibořice: Vodička - Křivánek, Kocáb, Jíra, Štefaňák – Mrňa, J. Horák, M. Horák, Harant (59. J. Pekárek) - Mencák, Svoboda.

OKŘÍŠKY B – ROKYTNICE 1:2

Ve vyrovnaném zápase, který moc fotbalové krásy nepřinesl, byli nakonec šťastnější hosté. Domácí se do vedení dostali v úplném závěru první půle, kdy Bastl proměnil pokutový kop.

Rokytničtí ve druhém dějství nejprve vyrovnali též z penalty, kterou proměnil v 78. minutě Nosek. O tři minuty později střelou z dálky do odkryté branky rozhodl rokytnický Rychtář.

Góly: 45. Bastl (PK) – 78. Nosek (PK), 81. Rychtář. Rozhodčí: Cejpek. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Okříšky B: Ferdan – Kos, Dvořák, Dokulil, Jeřábek – Voda (Koukal), Jůza (Rezek), Kšír, Heralecký – Bastl (Šubrt), Klíma. Rokytnice: Veselý - Rychtář, P. Svoboda, Čech, Musil - Talpa, Nosek, Vahila, Dalecký - Syrový, Polovčík.