Vedoucí Studenec doma totiž nečekaně padl s týme ze Stařeče. Už dříve odehrály svůj duel rezervy Hartvíkovic a Přibyslavic, úspěšnější byli domácí, kteří vyhráli 4:3.

KOJETICE - BOROVINA - OPATOV B 3:3
Hrálo se vyrovnané střetnutí, domácí i hosté měli řadu gólových šancí, které se jim dařil proměňovat.V prvním poločase využili domácí dvě své gólové šance, hosté přetavili v e výteženou branku jednu. Během druhého poločasu to bylo naopak a zápas skončil zaslouženou remízou 3:3, když obě mužstva předváděla pohledný útočný fotbal.

Góly: 17. a 60. Slabý, 35. Durajka - 15. Spielvogel, 50. Hanzal, 75. Mikuška. Rozhodčí: Dobrovolný, ŽK: 1:2. Diváci: 75. Poločas: 2:1. Kojetice: Přibyl - Krasa (90. Lhotský), Krula (80. Nesnídal),Vrbka, Svoboda - Hobza, Durajka, Nejedlý, Slaný - Buďa, Slabý. Borovina: Novák - Ošmera, Zahrádka, Hrůza, Mojdl - Hanzal, Urbanec, Mikuška, Pavlík (96. Kružík) - Janda, Spielvogel (45. Růžička).

CHLÍSTOV - VLADISLAV 1:2
První gól padl už ve 12. minutě a hosté se tak dostali do vedení. Do konce úvodní pětačtyřicetiminutovky se jim podařilo zvýšit vedení již na 0:2, čímž domácí Chlístov zcela paralizovali. Hosté z Vladislavy byli nadále lepším týmem. Domácí se ale nechtěli vzdát, podařilo se jim nakonec dát branku, ale to až v 86. minutě z pokutového kopu. V posledních minutách už hosté soupeře do výraznější příležitosti nepustili, a tak si odvezli po zásluze všechny tři body.

Góly: 86. M. Rygl PK - 12. Nováček, 30. Paločko. Rozhodčí: Dobrovolný, ŽK: neuvedeno. Diváci: 100. Poločas: 2:2. Chlístov: Krátký - Bobek, J. Novák, Havelka, J. Rygl - Hlavina (46. Suchna), P. Ježek, Mašek, M. Rygl - L. Rygl, M. Ježek (55. Kružík). Vladislav: Doležal - Knotek, vyletěl, Otruba, Kašpar - Paločko, Texl, Slavík, Nováček - Krátký, Petz.

BLATNICE - TŘEBENICE 2:1
Začátek zápasu se domácím moc nevydařil, už v 8. minutě se totiž hosté ujali vedení. Od této chvíle převzali iniciativu hry domácí, kteří ve 13. minutě trestuhodně zahodili výhodu penaltového kopu, ale ve 22. minutě se podařilo domácím nakonec vyrovnat. Po akci Jiřího Trnky hezkou ranou skóroval Martin Šabatka. V závěru první půle se zranil brankář hostů a do druhé půle už nenastoupil.
Hned na začátku druhé půle se na obou stranách zahodilo několik slibných šancí, první čtvrthodina patřila především hostům, kteří nastřelili tyč. K závěru utkání se hrál nepohledný fotbal. Rozhodující branka padla v 77. minutě.

Góly: 22. a 77. M. Šabatka - 8. Čermák. Rozhodčí: Kovář, ŽK: 0:5. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Blatnice: Holík - Pospíšil, M. Doležal, Tomšíček, M. Šabatka - Petržela, Řeřucha, Foltýn, Vaštík - J. Trnka, Pipáš. Třebenice: Pospíšil (46. Kožnar) - Totek, Tříletý, Smilek, Machát - Jaroš, hrbáček, Čermák, Kocmánke - Štveráček, Procházka.

OKŘÍŠKY B - VÍCENICE 2:2
Hosté se dostali brzy do vedení, ale Okříšky postupně získaly převahu a vypracovaly si několik gólových šancí. Z celé řady nadějných střel na branku soupeře ale využili minimum, neboť se přes svou územní převahu dokázaly jenom dvakrát gólově prosadit a utkání tak skončilo remízou. Fanoušci domácího týmu mohou přesto spokojeni, protože jejich tým dokázal smazat dvoubrankové manko z úvodního poločasu.

Góly: 60. Heralecký, 72. Netolička - 7. Sobotka, 13. J. Eliáš. Rozhodčí: Čurda. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Okříšky: Ferdan - Pešek (29. Netolička), Dvořáka, Klíma (46. Kšír), Křen (58. Pavelka) - Hroch, Veleba, Rezek, Tůma - Heralecký, P. Jůza.
Vícenice: Picka - Strosz (62. Rabušic), P. Eliáš, Veselý, Rajtmajer (88. Voneš) - J. Eliáš, Z. Eliáš, Lank, Z. Sobotka - Blažek (46. Mucha), M. Sobotka.

STUDENEC - STAŘEČ 1:2
Na začátku prvního poločasu byli aktivnější hosté, měli několik gólových šancí a po jejich gólu v 22. minutě se hra vyrovnala. V druhém poločase měli domácí více ze hry, ale gól se jim podařil dát až v 88. minutě, kdy snížili na 1:2. Goly padly ze standartních situací.

Góly: 88. Hájek - 22. Petrilák, 73. Vlach. Rozhodčí: Holý. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (76. Petrilák, Stařeč). Diváci: 85. Poločas: 0:1. Studenec: M. Rousek - Vrba (70. Zahradníček), Komárek, Řezáč (67. M. Strnad), P. Strnrad - P. Rousek, J. Strnad (60. Čonka), Holoubek, K. Mrňa - M. Mrňa, Hájek. Stařeč: Krcál - Hlouch, Jelínek, Královec, Chromý - Linhard (73. Vlach), Maršan, Ježek, Petrilák - Daňhel (86. Ondráček), Koreš (78. Lauš).

NÁMĚŠŤ B - ČECHTÍN 2:0
Byl to jednoznačný zápas, po celou dobu měli domácí převahu. Hosté hráli zabezpečenou obranu. Několikrát se pokusili o gólovou šanci, ale neúspěšně. Otázkou času bylo, kdy domácí využijí svých šancí a to se jim podařilo v 19. a v 75. minutě.

Góly: 19. Sedlák, 75. Králík. Rozhodčí: Malena. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0.
Náměšť: Široký - Širila, Ptáček, Kohút, A. Sázavský - Krupička (80. Mařík)Loder, Nabitý (77. Rabušic), Kratochvíl (65. Lainka) - Sedlák, Králík. Čechtín: Macek - Komínke, Molák, Mikuláš, Pojer (65. Fiala) - Železník, Veškrna, Benš, Houzar - Mareš (36. Ševčík), Semrád.