STARÁ ŘÍŠE – ŠEBKOVICE 2:2

Ve Staré Říši byl k vidění vyrovnaný zápas, kdy v prvních třiceti minutách byli lepší domácí. Hosté povětšinu času bránili. Domácí fotbalisté však své šance neproměnili. V druhé půli se již dočkali, kdy Tichánek propasíroval balon do sítě. Místo aby domácí zvýšili aktivitu a náskok, přestali hrát. Soupeř pasivitu hned potrestal a během pár minut otočili zápas. Stará Říše stihla ještě v osmdesáté minutě vyrovnat, kdy se trefil z přímého kopu opět Tichánek.

Góly: 58. a 80. Tichánek – 63. Durda, 69. Roubec. Rozhodčí: Šimák. ŽK: 0:3. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Šebkovice: Kuba – Klubal, V. Přibyl, Tržil, A. Kotačka - Durda, V.Kotačka, Roubec, Z. Přibyl - P. Kotačka, Říha.

STONAŘOV – NÁMĚŠŤ N. O. 4:1

Domácí měli raketový vstup do utkání, a po první střele na bránu v podání Kaina vedli. Za dalších 10 minut si vytvořili tři šance, a ta poslední skončila gólem, a opět to byl Kain, kdo rozvlnil hostující sít. Domácímu kanonýrovi to ale nestačilo, a do polačasu přidal další dvě branky. Druhý poločas se tak už jenom dohrával. Hosté korigovali až v samotném závěru, kdy se po zbytečné penaltě prosadil Friebort. Nutno dodat, že hosté přijeli v jedenácti lidech, a ve velice pozměněné sestavě.

Góly: 1., 10., 18., 29. Kain – 90. Friebort(PK). Rozhodčí: Krejčí. Diváci:150. Náměšť n. O.: Kouklík – Mašíček, Sázavský, Rous, Friebort – Zildomec, Klíma, Petz, Orálek – Kratochvíl, Franěk.

PŘIBYSLAVICE - V. MEZIŘÍČÍ B 0:5

Kanonádu rezervy Velkého Meziříčí načal v prvním poločase přibyslavický Rozsypal, když přízemní centr usměrnil do vlastní branky. Domácí se tak dali čistokrevný vlastenec ve druhém zápase v řadě! A když těsně před přestávkou zvýšili vedení hostů Smejkal s Trnkou, bylo po zápase. V závěru přidalo béčko Velkého Meziříčí ještě dva góly.

Góly: 25. vlastní Rozsypal, 44. Smejkal, 45. Trnka, 78. Kaťka, 86. Beran. Rozhodčí: Masopust. ŽK: bez karet. Diváci: 100. Poločas: 0:3. Přibyslavice: Pisk - Marzini, Musil, J. Kovář, Fiala - Masopust (75. Vejmělek), Rozsypal, Karafiát, Kirchdorfer - Samek (46. V. Kovář), Veselý (70. Škorpík).

JAROMĚŘICE N. R. - TŘEŠŤ 4:3

O záchranu hrající hosté zaskočili jednoznačného favorita zápasu aktivitou a dokonce šli po hlavičce Trnky do vedení. Poté se ale k přímému kopu postavil Pokorný a vyrovnal. O obrat se postaral o čtyři minuty Foltýn. Jenomže hned vzápětí kopala Třešť penaltu, kterou Mikeš proměnil.
Po změně stran a dvou gólech Kalaye to už vypadalo na jednoznačnou záležitost, ale hosté se vzchopili a Svěrák stačil snížit a zápas zdramatizovat. Jaroměřice ale těsný a divoký výsledek nakonec uhlídaly.

Góly: 49. a 61. Kalay, 17. Pokorný, 21. Foltýn - 10. Trnka, 23. Mikeš (PK), 62. Svěrák. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 7:1. Diváci: 110. Poločas: 2:2. Jaroměřice: Bartoš - Foltýn, Svoboda, Urbánek, Pokorný - Kopeček (46. Plíšek), Sova, Novotný, Dusík - Vybíral (86. Brabenec), Kalay (90. Hutař).

ROZSOCHY – ČÁSLAVICE/SÁDEK 0:1

Rozsochy tíží marodka. O čtyři opory oslabený tým podlomila brzy inkasovaná branka, kterou dal čáslavický Novák po čtyřech minutách. Domácí se poté zvedli, ale měli obrovský problém vstřelit gól. Jejich marná snaha vyvrcholila ve 30. minutě, kdy Rozsochy nevyužily penaltu. Vzápětí navíc zahodily i tutovou šanci. Po změně stran fauloval mimo vápno domácí brankář Svoboda, který za zákrok vyfasoval červenou. Rozsochy se dál tlačili do útoku, ale postupně jim viditelně ubývali síly.

Gól: 4. Novák. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 2:4. ČK: 58. Svoboda (Rozsochy). Diváci: 200. Poločas: 0:1. Čáslavice: Smetana – Novák, Klika, Suchna, Polovčík – Angao (90. Kobza), Hlaváč, Šimek, Bělák – Zelníček, Novák (90. Gombele).

NOVÁ VES – KOUTY 1:1

Domácí podali v utkání s Kouty nekoncentrovaný výkon a nedokázali si poradit s ofsajdovou obranou hostů. Do vedení šli v 36. minutě po zaváhání gólmana Fuksy zásluhou Čápa Kouty.
Ve druhé půli Nová Ves vyrovnala, když se po rohovém kopu hlavou prosadil Ondřejka. Domácí v závěru mocně tlačili, ale na houževnatě bojující hosty to nestačilo. Oba celky se tak rozešly smírně.

Góly: 48. Ondřejka – 36. Čáp. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Kouty: Mastný - Chaloupka, Čech, Neuwirth, Růžička – Smejkal, Parma, Semrád, Čáp – Šalda, Tenkl.