HARTVÍKOVICE - M. BUDĚJOVICE 2:1

V úvodní dvacetiminutovce spálil několik šancí hartvíkovický Komínek. Poté se hra vyrovnala a ve 33. minutě hosté nastřelili tyč. Po přestávce domácí svého soupeře zatlačili do hluboké defenzivy, jenže Budějovičtí se přesto ujali vedení, kdy se trefil Michal Černý. Hartvíkovice stupňovaly svůj tlak a v 62. minutě po Jirglově akci vyrovnal Neumann. Poté se domácí snažili vedení strhnout na svou stranu, ale Moravské Budějovice několikrát sahaly po vedení, dokonce trefily břevno. V 80. minutě přišlo rozhodnutí, kdy po Mičkem zahrávané standardní situaci rozhodl Hošek. Hosté v závěru překonali hartvíkovického brankáře Chalupu, ale gól nebyl uznán pro ofsajd.

Góly: 62. Neumann, 80. Hošek - 52. Michal Černý. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Hartvíkovice: Chalupa - Zedníček, Záviška, Rozsypal, Dimitrov - Duša, Hošek, Neumann, Mičko - Horváth (46. Jirgl), Komínek (46. Matějek). M. Budějovice: Klouda - Malík, Pařízek, Busta, Vranka (69. Novotný), Veselý, Šplíchal, Michal, Marek Černý, Michal Černý, Škoda. Nejlepší hráči: Jirgl, Chalupa - Klouda.

BYSTŘICE - OKŘÍŠKY 3:2

Skóre utkání otevřeli překvapivě hosté. Brankáři Trávníčkovi po střele ze střední vzdálenosti vypadl míč přesně na nohu Valenty, který poslal Okříšky do vedení. Poté se dvakrát ve velké šanci ocitl Kotrba, ale neproměnil. A tak udeřilo na druhé straně. Obrovskou minelu Jančoka potrestal bystřický mladíček Radek Sklenář. Okříšky spálily před odchodem do kabin ještě jednu stoprocentní šanci. Opět se do ní dostal Valenta, který z malého vápna vysoko přestřelil.
Do druhé půle nastoupili bystřičtí hráči jako pokropení živou vodou. Nejprve Buchta v 56. minutě poslal technickou střelou domácí do vedení, a poté se střelecky prosadil i druhý z bratrské dvojice Sklenářů Zdeněk. Ten po centru Víchy zvýšil na rozdíl dvou branek. Pak se zaskvěl dvěma těžkými zákroky Trávníček. Proti bystřickému brankáři neuspěl Valenta ani Bastl. V závěru utkání pak napravil svou chybu Jančok, který pěknou střelou snížil.

Góly: 35. R. Sklenář, 56. Buchta, 70. Z. Sklenář - 24. Valenta, 87. Jančok. Rozhodčí: Straka. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Bystřice: Trávníček - Svoboda, Sysel, Vícha, Mitáš - König (80. Flídr), Zbytovský, Z. Sklenář, Buchta - Holý, R. Sklenář (90. Fulneček). Okříšky: Fiala - Jančok, Tekal, Voda, Večeřa - Bastl (75. Jeřábek), Dočkal, Malý, Jůza - Valenta (84. Hekerle), Kotrba. Nejlepší hráči: Z. Sklenář, Buchta - Malý.

JAROMĚŘICE - TŘEBÍČ B 0:0

V remízovém zápase začali lépe hosté, kteří měli hned tři šance, ale neproměnili je. Domácí hru vyrovnali a ve 25. minutě měl gólovou šanci jaroměřický Kalay, kterého vychytal třebíčský brankář Hradecký. Ve druhé půli se sice hrál atraktivní fotbal, ale bez větších šancí. Oběma týmům chyběla finální přihrávka, obrany předčily útok.

Rozhodčí: Gína. ŽK: 3:2. Diváci: 150. Jaroměřice: Kantor - Foltýn, Svoboda, Urbánek, Pokorný - Dusík, Chládek, Novotný, Vybíral - Paul (72. Sova), Kalay (88. Hutař). Třebíč B: Hradecký - Pekárek, Brabenec, Ošmera, Heres - Žák, Durajka, Linhart, Sedláček (85. Dvořák) - Durda, Netoušek (90. Kaňka). Nejlepší hráči: Foltýn, Svoboda - Brabenec.

JEMNICKO - HUMPOLEC 1:2

Utkání začalo oboustranně opatrně, připomínalo šachovou partii. První šanci měli domácí, když po dlouhém autu míč proletěl humpoleckou šestnáctkou, aniž by jej někdo zasáhl. Hosté šli po hrubé chybě domácích ke konci poločasu do vedení, kdy se prosadil Holoubek.
Do druhé půle aktivně vstoupili Jemničtí, ale Humpolec jim zasadil další úder, kdy hrubou chybu obrany potrestal Staněk. Domácí poté vrhli všechny síly do útoku, ale kontaktní gól Cecha přišel příliš pozdě.

Góly: 85. Cech - 45. Holoubek, 55. Staněk. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:5. Diváci: 230. Poločas: 0:1. Jemnicko: Růžička - Štancl, Obrdlík, F. Kříž, J. Kincl (89. Sevelda) - Čech (60. Anděl), Koutný, Krejča, Ďurač - Cech, Z. Kincl. Humpolec: Kříž - Kotek, Kameš, Pecha, Černík - Schmiedl, Pícha, Paťha, Kopic (87. Nenadál) - Staněk, Holoubek (70. Beránek). Nejlepší hráči: F. Kříž - Kameš, Holoubek.

VRCHOVINA - PELHŘIMOV 0:2

Vrchovina opět začala aktivně a opět neproměnila svoje šance. Tu největší spálil po samostatném nájezdu Kamil Skalník. A tak přišel trest. Po zbytečném faulu Mrkose se z přímého kopu nádherně trefil Krčil. Ve druhé půli se domácí snažili o vyrovnání, ale hrdinou zápasu se stal obránce Smrčka, který z brankové čáry vykopl pokusy Michala Skalníka i Lukáše Michala. Poté neuspěl ani Kalich, který po zasekávačce netrefil branku. Pojistit vedení hostů mohl Liška, ale to se povedlo až Fišerovi, který se dostal do otevřené obrany a rozhodl o druhé porážce Vrchoviny na domácím hřišti v řadě.

Góly: 31. Krčil, 89. Fišer. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Vrchovina: P. Skryja - Mrkos, Suský, O. Poul, Škorpík - Wolker (46. J. Chrást), L. Michal, Kršek, Kalich - K. Skalník, M. Skalník (76. V. Fagula). Pelhřimov: J. Moravec - Smrčka, Vacek, Kocián, Kmoch - Fišer, Máca, M. Moravec, Krčil - Liška, Krtek. Nejlepší hráči: M. Skalník - J. Moravec, Smrčka.

V. BÍTEŠ - HERÁLEC (HB) 0:0

Hned od úvodu měli domácí územní převahu, ale vyložená šance vůbec nepřicházela. Herálec spolehlivě bránil. Největší bítešská příležitost přišla po hodině hry, ale to se rozezvučela jen branková konstrukce. Poté rozhodčí neodpískal penaltu za faul na hostujícího Němce a Láznička zase ztroskotal na Březinovi.

Rozhodčí: Křenek. ŽK: 2:2. Diváci: 250. V. Bíteš: Šula - Vyskočil, Pelán, Pohl, Blažek - Horký (55. Láznička), Němec, Dvořák (75. Malý), Antoš (46. Veselý) - Hammer, Buchta. Herálec: Březina - Filipský, Ganobjak, Kuchta, Paclík - Král, Hrala, Mašek, Nermut - Prchal, Komůrka. Nejlepší hráči: Vyskočil, Němec - Prchal.

POLNÁ - NOVÁ VES 4:0

Zápas probíhal od začátku do konce v režii domácích, kterým se ale nedařilo vstřelit branku. Pokusy Tomase ani Kováře během prvních dvaceti minut gól nepřinesly. Po více než půlhodině hry se prosadil Oberreiter, který využil skvělou přihrávku od Adamce. Další šance si vytvořili Gondek s Holasem, ale ani jejich šance v síti neskončily. Ke konci poločasu měla svou jedinou šanci Nová Ves, když nebezpečnou střelu vyrazil gólman Skočdopole.
Hned od začátku druhé půle začala Polná na soupeře zostra. Tři minuty po přestávce poslal Gondek dlouhý míč na Adamce, který se hlavou nemýlil.
Při třetí brance vystihl Kovář malou domů Novoveských a poslal míč do sítě kolem brankářovy nohy. V 77. minutě se Tlačbaba zbavil obránce a posunul míč na Krčála, který se prosadil z dvanácti metrů.
„Prvních dvacet minut bylo takových neurovnaných. Pak jsme se uklidnili a bylo to lepší,“ glosoval utkání kouč Polné Gustav Cabúk.

Góly: 32. Oberreiter, 48. Lukáš Adamec, 72. Aleš Kovář, 77. Radek Krčál. Rozhodčí: Martenek. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Polná: Skočdopole - Pártl (64. Takacs), Frolda, Körber (58. Mezera), Krčál - Holas, Kovář, Oberreiter, Gondek - Adamec, Tomas (53. Tlačbaba). Nová Ves: P. Novotný - J. Bureš, Šandera (79. P. Starý), Pohanka, T. Novotný - Kubík (46. R. Novotný), Krejčí, P. Bureš, Čech (57. J. Starý) - Havlík, Ondřejka. Nejlepší hráči: Gondek, Adamec, Kovář.