NEDVĚDICE – DUKOVANY 2:4
Celé utkání rozhodla první půle, v níž byli hosté lepší. Především Koníř dělal domácí obraně velké problémy. Mezi 28. a 33. minutou se Dukovany hned třikrát gólově prosadily a vytvořily si luxusní náskok. Ve druhém dějství se Nedvědice herně zvedla. Nejprve snížil Šikula a dvě minuty před koncem z penalty i Havlíček. V zoufalém náporu však domácí obraně utekl Železník a z brejku definitivně rozhodl.
Góly: 55. Šikula, 88. Havlíček (PK) – 28. Kunc, 31. Koníř, 33. Prokeš, 94. Železník. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 0:3. ČK: 1:0 (81. Dinga). Diváci: 40. Poločas: 0:3. Dukovany: Macháček – Němec, Prokeš, Kunc, Sedláček, Koníř, M. Fojtášek (74. Železník), Černý (89. Křišťál), J. Fojtášek, Řezáč (46. Pislcajt), Jašek.

HARTVÍKOVICE – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE 1:5
První půle sousedského derby nabídla atraktivní fotbalovou podívanou se šancemi na obou stranách. „Troufám si tvrdit, že jsme byli lepší a měli víc šancí," konstatuje hartvíkovický kouč Luděk Hadraba. Jeho svěřenci mohli jít do vedení, ale David Kopuletý nastřelil břevno a Martin Kopuletý tyč. Domácí reklamovali pokutový kop po Hadrabově střele, která zasáhla Tomáše Tržila do ruky.

„Podle mého to byla jasná penalta," mávl rukou hartvíkovický lodivod. Těsně před pauzou udeřilo na opačné straně, kdy Šimončičův centr propadl dosud bezchybnému Chalupovi pod tělem – 0:1. „Poločas byl vyrovnaný a Hartvíkovice mě překvapily fotbalovostí," uznal trenér Náměště Petr Kylíšek.

Hartvíkovice po změně stran srovnaly střelou k tyči Martina Kopuletého, kterému perfektně nabil Hadraba. Zlom nastal po trestném kopu hostí a Tržilově hlavičce mířící do sítě, kterou zastavil rukou Milan Outulný. Ten byl vyloučen a z nařízené penalty vrátil Náměšti vedení Durajka. „A bylo po zápase," potvrzuje Hadraba.

Hosté pak převzali otěže zápasu a výsledkem byly další góly. Za stavu 1:4 neudržel nervy na uzdě domácí Milan Outulný, který se po druhé žluté kartě, opět za zakopnutí míče poroučel pod sprchy. Náměšť pečetila jednoznačné vítězství pátou brankou. „Do 50. minuty to bylo kvalitní a remízové utkání. Kdybychom nedohrávali v devíti lidech, měli bychom na lepší výsledek," má jasno Hadraba. „Bylo to derby se vším všudy. Domácí se ale po druhém gólu sesypali a pak už to byla hra na jednu branku," uzavřel hodnocení náměšťský kormidelník.
Góly: 51. Martin Kopuletý – 45. Šimončič, 53. a 70. Durajka (oba z PK), 67. a 80. Kučera. Rozhodčí: Křen. ŽK: 2:3. ČK: 2:0 (68. M. Outulný, 79. M. Sýkora). Diváci: 180. Poločas: 0:1. Hartvíkovice: Chalupa – M. Outulný, M. Sýkora, Kafka, J. Sýkora – Horký (76. Moczár), Michal Kopuletý, Záviška (80. M. Melkes), D. Kopuletý (67. D. Outulný) – Hadraba, Martin Kopuletý. Náměšť-Vícenice: Pokorný – Kurtin, Heres, T. Tržil, Rous – Jonák, Durajka, Klíma (73. J. Tržil), Šimončič – Rybníček (78. Křoustek), Kučera.

KŘOVÍ – RAPOTICE 1:3
O osudu zápasu rozhodl první poločas, kdy Křoví až příliš často chybovalo v rozehrávce. Po hrubkách v obraně si tak Rapotice postupně vypracovaly třígólové vedení. Jejich plány však před pauzou narušilo vyloučení Sobotky. Po změně stran proto hosté zahustili střed pole a čekali pouze na brejky. Křoví snížilo po brance Kaliny, na více se však už nezmohlo.
Góly: 57. Kalina – 15. Dvořáček, 25. Sobotka, 33. M. Laš. Rozhodčí: Maar. ŽK: 4:6. ČK: 0:1 (36. Sobotka). Diváci: 60. Poločas: Rapotice: T. Laš – Švarc, Dobeš, Opálka, Císař, Dvořáček, J. Matoušek, Podpěra (34. Tesař), P. Matoušek, Sobotka, M. Laš.

TŘEBELOVICE – R. SVRATKA 1:6
Hosté zápas letošního nováčka soutěže s loňským rozhodli už v prvním poločase. Radešínská Svratka vstřelila během úvodní dvacetiminutovky tři branky. Poté si loňský nováček kontroloval průběh utkání a skóre postupně navyšoval.

„Dnes se na nás sesypala další pohroma. Máme problémy se sestavou a povolali jsme hráče, kteří již nějakou dobu nehrají a také dorostence. To ale není výmluva. Dříve jsme hráli divoké výsledky a alespoň jsme bodovali, což se nyní neděje," posteskl si třebelovický trenér Michal Sláma.
Góly: 54. Máca – 6. Plhal, 16. Pekárek, 19. a 67. Drdla, 44. Plhal, 88. Veselý. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 4:2. Diváci: 50. Poločas: 0:4. Třebelovice: Nesiba – Janíček, Čurda (43. Kabelka), Kotačka, Michal, Petr Sedlák (81. Pavel Sedlák), J. Jurka, Krula, Bílý, R. Jurka, Máca.