5.5.2017

Ilustrační foto.Foto: Pavel Kacerovský

Skupina A – 14. kolo
PYŠEL B – DUKOVANY B 2:6
Góly: 62. Rohovský, 80. Košut – 6. Horák ml., 15. Pelán, 48. a 79. Pislcajt, 56. Veselý, 56. Soukup. Rozhodčí: Pintér. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Pyšel B: Nestr – Roupec, Kubín, Hejátko (33. Šubert), Dobeš, Kadlec, Rohovský (70. Šandera), Tůma (73. Košut), F. Dvořák, P. Dvořák, Moudrý (46. Němec). Dukovany B: Křišťál – Coufal, Veselý (73. Horák st.), Traxler, Pelán, Procházka (70. R. Soukup), Šabata, Jílek, Horák ml., Pislcajt, Kilián (56. V. Soukup).

KRALICE – SVATOSLAV 4:0
Góly: 18. a 22. Kopeček, 32. a 67. Němec. Rozhodčí: Kudlík. ŽK: 2:4. Diváci: 35. Poločas: 3:0. Kralice: Krčál – T. Chadim, Polák, Němec, Široký (59. Peťa), Kopeček, J. Chadim, Kabátek (65. Kříž), Hejtmánek, Peťa, Csicsó (51. Janoušek). Svatoslav: Kostelecký – Tvarůžek, Toufar, Novák, Mai, Machovec, Mucska (69. Peška), Semrád (85. Krejčí), Pospíšil (46. Hromas), Jenerál, Pacelt.

TŘEBENICE B – HODOV 2:4
Góly: 53. T. Ondráček, 60. V. Fiala – 5. a 28. Zahrádka, 26. Mikyska, 36. Jura. Rozhodčí: Ján. ŽK: 2:2. Diváci: 20. Poločas: 0:4. Třebenice B: Palát – V. Fiala ml. (46. Vrbka), Buchal, Smilek, F. Ondráček, J. Fiala (46. M. Ondráček), Filipec st., Kunce, Jakoubek (55. V. Fiala st.) T. Ondráček, Filipec ml. (46. Jaroš). Hodov: Požár – Průša, Syrový, Jura, Voborný, Zahrádka (63. Pokorný), Košut, Chlubna, Mezlík, Mikyska, Horký (52. Klíma).

Skupina B – 13. kolo
ŽELETAVA B – HERALTICE 8:2
Góly: 16., 50. a 68. Pavela, 33. a 44. Stehlík, 61. Vranka, 75. Tomek, 80. Michal – 48. a 71. Koukal. Rozhodčí: Vévoda. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Želetava B: Dohnal – Vladeka, Vicenik, Vranka, Ondráček, Polenda, Stehlík (68. Tomek), Veselský (51. Jičínský), Pavela (58. Michal), Malík (80. Málek), Jakeš. Heraltice: Krul – Příhoda, V. Lazárek, Hroch, Píša, Koukal, L. Lazárek, Pospíšil, Z. Lazárek (55. Bohatý), Vrtal (79. T. Lazárek), Káčer.

TRNAVA – KOJETICE 2:2
Góly: 68. Buďa, 90. Malec – 35. Chaloupka, 88. Patočka. Rozhodčí: Ošmera. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 0:1. Trnava: Stupka – Doležal, Buďa, Caha, Klíma, Malec, Ondračka, Jašek, Marek, Eliáš, Fiala. Kojetice: Sochor – Wolf, Buďa, Koňa (46. Maslo), Šmehlík, Chaloupka (88. Prokeš), Patočka, Krist (85. Lhotský), Rada, Dubogryzov (70. Chalupa), Krula.

FŠ TŘEBÍČ - BLATNICE B 2:1
Góly: 40. Hráček, 60. Beran – 10. Černý. Rozhodčí: Vrzal. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 1:1. FŠ Třebíč: Šimeček – Vavřínek, P. Hricák, Roupec, Hráček, Marek (90. Krátký), Bukáček, Krajčo, Beran, Růžička, J. Hricák (85. Paděra). Blatnice B: Chocholouš – Dušek (46. Marek Šabatka), Papoušek, Michal Šabatka, Doležal (65. Macháček), Štrobl, Černý (22. Sova), Chrásta, Lojka (89. Sovka), Buďa, Svoboda.

ROKYTNICE B – ŠTĚMĚCHY 1:1
Góly: 10. Veleba – 24. Růžička. Rozhodčí: Čejka. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Rokytnice B: Hobza – Syrový, Svoboda, Talpa, Kalenda (80. Tulis), Sochna, Kašiar (74. Zerzánek), Štork, Štefánek (46. Vláčil), Bílek, Veleba (66. Vejmelka). Štěměchy: Partl – Horký, O. Dokulil, P. Dokulil, Kovář, Kučera, Hlůšek, Růžička, Svoboda (86. Dvořáček), Konvalinka (46. Řepa), Bobek (76. Trnka).

OBRAZEM: Slavnosti tří kápí v Třebíči začaly

Třebíč - Slavnosti tří kápí začaly. Úderem šestnácté hodiny se začali na Podzámeckou nivu scházet první návštěvníci. Sledují vystoupení šermířských skupin a drezůru koní. Na místě je také nepřeberně stánků s občerstvením a suvenýry. Večer jsou na programu koncerty.

V Jihlavě hoří hala společnosti na zpracování dřeva

Vysočina – Hned jedenáct jednotek hasičů zasahuje od brzkého rána u požáru ve společnosti zabývající se zpracováním dřeva v ulici Na Hranici v Jihlavě. Vyhlášen tam byl třetí stupeň požárního poplachu.

Mladíci na úvod rozstříleli Pelhřimov

Třebíč – Napůl úspěšní byli divizní dorostenci HFK Třebíč v derby Vysočiny proti Pelhřimovu. Starší fotbalisté v úvodním utkání nového soutěžního ročníku krajskému rivalovi nakonec podlehli. Mladší dorostenci si naopak otevřeli střelnici a soupeře vyprovodili dvanácti góly.

Na trati ze Znojma do Moravských Budějovic se srazilo auto s vlakem

Znojemsko, Třebíčsko – Smrtí dvou lidí a velmi vážným zraněním dítěte skončila v pátek odpoledne srážka osobního auta a vlaku na přejezdu u Žerůtek. „Minutu před třetí hodinou odpoledne se u stanice Olbramkostel střetl osobní vlak jedoucí z Okříšek do Znojma s osobním autem. Nehoda se udála na železničním přejezdu zabezpečeném světelnou výstražnou signalizací bez závor. Podle prvotních informací zahynuli dva lidé, “ sdělil mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.