Třebíčsko - Přinášíme výsledky čtvrtého kola fotbalových III. tříd.

30.8.2017

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Jiří Oborný

Skupina A
KONĚŠÍN – BUDIŠOV-NÁRAMEČ B 4:2
Góly: 17. Zahradníček, 34. D. Dvořák, 44. Svoboda, 80. Janda – 33. D. Pavlíček, 57. Karas. Rozhodčí: Pintér. ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 3:1. Koněšín: Babuněk – Karásek, Zahradníček, M. Pokorný, Loukota, Konečný, Svoboda (62. Seifer), Loukota (86. D. Pokorný), D. Dvořák (71. Řezáč), Š. Dvořák, Ševčík (46. Janda). Budišov-Nárameč B: Věžník – Molnár, Kazda, Holubář (72. Vala), Jakubec, Mareček, Čech, Karas (52. Sedláček), M. Pavlíček, Doležal, D. Pavlíček.

RAPOTICE B – TŘEBENICE 5:3
Góly: 20. a 68. Němec, 38. Oščádal, 44. Konečný, 61. Strašák – 31. Filipec, 49. a 76. Ondráček. Rozhodčí: Ján. Bez ŽK. ČK: 0:1 (81. Palát). Diváci: 50. Poločas: 3:1. Rapotice B: Ješina – Tesař, Oščádal, Man (66. Chatrný), Slaný, Zezula, Němec (90. Pavlíček), Dobeš, Strašák (62. Laš), Konečný. Třebenice: Nykl – Buchal, Vrbka, Filipec, Jaroš, Ondráček, Bárta, Fiala, Palát, Čtvrtníček, Kunce.

RUDÍKOV – KRALICE 4:1
Góly: 1. P. Trnka, 3. Mikyska, 65. Šula, 84. Z. Trnka – 22. Csicsó. Rozhodčí: Kaňka. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 2:1. Rudíkov: Doležal – Z. Skryja, Lehký, Dobrovolný, J. Trnka (86. V. Skryja), Nožička, P. Trnka, Mikyska, Pažourek, Koch (46. Šula), M. Skryja (82. Z. Trnka). Kralice: Krčál – Polák, Němec, Široký, Kopeček, Chadim, Janoušek, Hejtmánek, M. Peťa, T. Peťa, Csicsó.

SMRK – RADKOVICE 2:0
Góly: 29. a 76. Man. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 1:2. Diváci: 20. Poločas: 1:0. Smrk: Klištinec – Havlík, Wortner, Polovčík, Jaskula (78. Ondrák), Maláč, Man, Hort (32. Slavík), Pitor, Suk, Kratochvíl. Radkovice: Kašparides – Kočí, Zahradník, V. Štolz, Nykrmajer, L. Štolz (46. Konfršt), Bruzl, Odstrčil, Žák, Nemeškal, Pekárek.

BŘEZNÍK – VALEČ 4:0
Góly: 26. J. Franěk, 47. Břoušek, 56. a 77. Křivánek. Rozhodčí: Vala. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Březník: Zedníček – Hadraba, Vérosta, Striž, Flesar, J. Franěk, Křivánek (90. Babčan), V. Franěk, Rybníček (3. Sýkora, 25. Nováček), Břoušek, Trojan. Valeč: Z. Macek – O. Kopuletý, Pokorný (66. Kremláček), Chytka, Chládek, F. Macek, Cabejšek, Sirota, Procházka (72. M. Kopuletý), Brabec (80. Molák), Ludvík.

MOHELNO – DUKOVANY B 0:6
Góly: 11. Láníček, 21. a 37. Fojtášek, 32. Pelán, 73. a 82. Jeřábek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 0:4. Mohelno: Staněk – Kerndl, Ležák, M. Foretník, Kopeček, Mohelský, Horký, Sladký, I. Foretník, Vostal. Dukovany B: Křišťál – Gazdík, Němec, Traxler, Pelán, Fojtášek, Jílek (25. Jeřábek), Láníček (56. Soukup), Hrubeš, Horák, Ferus.

Skupina B
LITOHOŘ – OKŘÍŠKY B 2:4
Góly: 18. Kamil Svoboda, 30. Bouda – 17., 49., 60. a 62. Dufek. Rozhodčí: Čejka. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 2:1. Litohoř: Dvořák – Trávníček (67. Šafrata), R. Szabó, P. Szabó (66. Vaníček), Kamil Svoboda, Karel Svoboda, Pintér, Šťastný, Bouda, Mrkva, Coufal. Okříšky B: Ferdan – Jeřábek, Večeřa (25. Koreš), R. Dokulil, Salát (58. Vochyán), Kšír, J. Dokulil, Rampír, Vostal, Molák, Dufek (85. Jůza).

PŘIBYSLAVICE B – N. SYROVICE B 0:1
Góly: 27. Janoušek. Rozhodčí: Kaňka. ŽK: 1:0. Diváci: 90. Poločas: 0:1. Přibyslavice B: Vrbka – Pojer, Vejmělek, Molák, Čejka, Jan Štveráček, Kuthan (80. Vafek), Čermák (35. Lopatář), Mícek (62. Holub), Packa (57. Svoboda), Jaroslav Štveráček (69. Zelený). Nové Syrovice B: Novák – K. Jenerál, Weidenthaler, P. Jenerál, Fouma, Marek, Vlček, Bila (78. Zerza), Lang, Růžička, Janoušek.

JAKUBOV – FŠ TŘEBÍČ 3:5
Góly: 16. Zika, 31. Michal Dunkler (PK), 41. Smetana – 29. a 40. Ustohal, 54. Kousal, 73. Jaša, 75. Prchal. Rozhodčí: Pintér. ŽK: 5:1. Diváci: 50. Poločas: 3:2. Jakubov: Klíma – Miroslav Dunkler, Smetana, J. Vrbka, Michal Dunkler, Veselský, Kosmák (59. Říha), Pacas, Dvořák, Novák (46. T. Vrbka). FŠ Třebíč: Šimeček – Pislcajk, Ustohal (74. Krajčo), Křen, Tomek, Roupec, Hráček, Kousal (60. Kühweg), Jaša, Růžička (87. Hricák), Zábrodský (46. Prchal).

PODHORÁCKO – MYSLIBOŘICE 0:4
Góly: 38. Šoustal, 58. a 88. Mezlík, 65. Pevný. Rozhodčí: Ošmera. ŽK: 2:1. Diváci: 22. Poločas: 0:1. Podhorácko: M. Hybner – Šarman, D. Hybner, Řepa, Cakl, Lojda (52. Klíma), Táborský, Totek, Ferdan, Veselský, Větrovský. Myslibořice: Vodička – Kratochvíl, Mrňa (80. Palát), Vejvoda, Čapoun, Ludvík (65. Macháček), M. Šoustal, Marek, D. Šoustal (71. Pekárek), Pevný, Mezlík.

KOUTY B – ČÁSLAVICE-SÁDEK 4:2
Góly: 50. Růžička, 65. a 82. Paiskr, 67. vlastní – 23. a 54. Klika. Rozhodčí: Nováček. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Kouty B: Veselý – Čech, Paiskr, Hrůza, Růžička, Smejkal (46. Caha), Štveráček (83. Diviš), Dočekal (46. Navrátil), Semrád, Doležal (64. Komínek), Neuwirth. Čáslavice-Sádek: Vaníček - Hanzal, Šmehlík, Busta, Zikmund, Kopl, Klika, Vecheta, Rygl, P. Růžička, Čurda (75. M. Růžička).

RADOTICE – ŠEBKOVICE B 3:0
Góly: 19. a 43. Michal, 77. Liška. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:1. Diváci: 45. Poločas: 2:0. Radotice: Vondráček – F. Tobolka (60. Kincl), Kaderábek, P. Tobolka, Čech, Michal (55. Liška), L. Tříletý (51. Novák), Habich, Vyhnálek, M. Tobolka, Sevelda (87. J. Tříletý). Šebkovice B: Kuba – R. Svoboda, J. Svoboda (46. Němec), Tržil, Holčapek, Fejta, Michal Roupec (52. Kotačka), Kašpárek (77. Uhlíř), Zikmund, Konvalinka, Ryvola (46. Marek Roupec).

Karolína Vávrová
Patrik Matov

30.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Starší dorostenci Horácké Slavie Třebíč (v bílém) se v domácím utkání s Litomyšlí na vítězství nadřeli.
5

Konečné skóre neodpovídá průběhu zápasu, hodnotí kouč Novák

Mladíci vyprovodili Duklu deseti góly

Budějovice se odpoutaly ode dna tabulky

Třebíčsko – Hned tři okresní derby nabídlo osmé kolo I. A třídy. Nové Syrovice porazily jediným gólem zápasu fotbalisty Budišova-Náramče a poskočily na druhé místo v tabulce skupiny B. K tomu jim pomohl obrat Jemnicka v Želetavě. Z poslední příčky se po výhře nad třebíčskou juniorkou posunuly Moravské Budějovice. Začalo se dařit i spojenému týmu Náměště-Vícenic, který to potvrdil kanonádou proti Černíči.

Prokeš vystřelil nováčkovi z Rokytnice první venkovní vítězství

Třebíčsko – Gól v závěru znamenal premiérově vítězství na půdě soupeře. Fotbalisté Rokytnice vyhráli Prokešovou trefou v závěru a ze Štěpánova si odvezli první výhru z venku. Osmé kolo I. B třídy – skupiny B mělo na programu jedno okresní derby na Třebíčsku. Rapotice v něm doma porazily nováčka ze Starče třemi góly hlavou.

OBRAZEM: Jablkobraní s dýněmi přilákalo stovky lidí

Náměšť nad Oslavou - Spíše než jablkobraní by se letos dalo říci dýňobraní, nebo kuriozitobraní, protože vystavených jablek (a ovoce vůbec) bylo letos pomálu.