22.8.2017

Ilustrační foto.Foto: Redakce

Skupina A
VALEČ – RUDÍKOV 0:3
Góly: 8. a 21. P. Trnka, 29. J. Trnka. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 0:3. Valeč: Z. Macek – F. Macek, Pokorný, Kárník, Chytka, Salák, Cabejšek, Sirota, Procházka, Brabec, Kopuletý (46. Burian). Rudíkov: Doležal – Z. Skryja (46. Benáček), Miškela, Dobrovolný, J. Trnka, Nožička, P. Trnka, Pažourek, Lehký, Koch (80. Z. Trnka), M. Skryja.

KONĚŠÍN – TŘEBENICE 0:5
Góly: 42., 69. a 88. T. Ondráček, 74. a 90. Filipec. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Koněšín: Hůlka – M. Pokorný, Karásek, Loukota, Svoboda, T. Konečný, D. Pokorný (84. Babuněk), L. Konečný (66. Ševčík), Badura, Zahradníček, Dvořák. Třebenice: Nykl – V. Fiala (63. Buchal), M. Ondráček, Filipec, Machát, Jaroš, T. Ondráček, Vrbka, Čtvrtníček, J. Fiala (68. Bárta), Kunce.

KRALICE N. O. – MOHELNO 1:1
Góly: 38. Csicsó – 21. Ostrý. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Kralice n. O.: Krčál – Polák, Němec, Dymáček, Široký, Chadim, M. Peťa, Csicsó, Kabátek, T. Peťa, Dračka. Mohelno: Staněk – Horký, Žák, Ležák, I. Foretník, Mohelský, Štěpán, M. Foretník, Sladký, Ostrý, Vostal.

RADKOVICE – RAPOTICE B 4:1
Góly: 14. a 42. Nemeškal, 35. a 59. Bruzl – 65. Strašák (PK). Rozhodčí: Kalina. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (57. Dvořáček). Diváci: 25. Poločas: 3:0. Radkovice: Kašparides – L. Kočí, J. Pekárek, L. Štolz (45. Žák), Nykrmajer, V. Štolz, Bruzl, Odstrčil (80. V. Kočí), Hofman, L. Pekárek (81. Svoboda), Nemeškal (65. Konfršt). Rapotice B: Sobotka – Pavlíček (46. Dvořáček), Man, Slaný, Císař, Oščádal, Němec, Laš, Strašák, Dobeš, Tesař.

BUDIŠOV-NÁRAMEČ B – BŘEZNÍK 3:1
Góly: 12. Holubář, 13. a 55. Jakubec – 87. Franěk. Rozhodčí: Svoboda. Bez karet. Diváci: 44. Poločas: 2:0. Budišov-Nárameč B: Š. Věžník – Molnár, Kazda, Holubář, Jakubec, Mareček /82. J. Mezlík), Čech, Karas (70. M. Mezlík), Pavlíček, D. Věžník, Doležal. Březník: Zedníček – Vérosta, Trojan, Flesar, J. Franěk, Musil (67. Sýkora), V. Franěk, Rybníček, Břoušek, Požár (74. Sobotka), Babčan.

DUKOVANY B – SMRK 3:1
Góly: 6. a 88. Hrubeš, 72. Pislcajt – 21. Kratochvíl. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 0:3. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Dukovany B: Marek Křišťál – Smysitel (65. Pislcajt), Veselý (37. Miroslav Křišťál, 52. Procházka), Traxler, Fojtášek, T. Křišťál (34. Gazdík), Jílek, Láníček (76. Soukup), Hrubeš, Ferus, Jeřábek. Smrk: Klištinec – Havlík, Wortner, Ondrák, Sobotka (70. Horký), Man, Hort, Pitor, Suk, Kratochvíl, Slavík.

Skupina B
OKŘÍŠKY B – PŘIBYSLAVICE B 3:3
Góly: 17. Vostal, 80. Dufek, 89. Lorenc – 12. a 90. Lopatář (druhý z PK), 27. Štveráček. Rozhodčí: Fňukal. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:2. Okříšky B: Hvězda – Dokulil, Š. Novotný (46. Lorenc), Salát (46. Binka), Netolička, Vostal (73. Kšír), Večeřa, Rampír, Molík, Dufek, J. Novotný. Přibyslavice B: Čejka – Pojer, Vejmělek (25. Štveráček, 72. Vafek), Picmaus (65. Pacal), Kuthan, Čermák, Mícek (60. Ježek), Lopatář, Vaněk.

FŠ TŘEBÍČ – LITOHOŘ 5:3
Góly: 7. a 87. Hráček, 41. Jaša, 56. Křen (PK). 62. Ustohal – 30. Bouda, 66. Obrdlík, 82. Grün. Rozhodčí: Ošmera. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 2:1. FŠ Třebíč: Poul – Pislcajk, Ustohal (62. Majerčák), Křen, Kühweg (46. Krajčo), Tomek, Roupec, Hráček, Kousal (75. Vavřínek), Jaša (71. Marek), Růžička (85. Vyhnálek). Litohoř: Dvořák – Trávníček, R. Szabó, Ferdan (32. Obrdlík), Karel Svoboda, Kamil Svoboda, Šťastný, Pintér, P. Szabó, Bouda (66. Vaníček), Grün.

PODHORÁCKO – JAKUBOV 0:4
Góly: 7. Smetana, 31. a 45. Pacas, 53. Muzikant. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 0:3. Podhorácko: Řeřucha – Roupec, D. Hybner, Řepa, M. Hybner, S. Lojda, Táborský, Totek, J. Lojda (17. J. Klíma, 73. P. Klíma), Veselský, Cakl (56. Ferdan). Jakubov: Klíma - Miroslav Dunkler (65. Chalupa), Smetana, Vrbka, Michal Dunkler, Veselský, Jelínek (76. Vejmelka), Kosmák, Pacas (82. Říha), Dvořák (57. Gáborík), Novák (46. Muzikant).

ČÁSLAVICE-SÁDEK – MYSLIBOŘICE 2:4
Góly: 53. a 60. Kopl – 31. Ludvík, 75. Čapoun (PK), 76. Pevný, 79. Kunčík. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Čáslavice-Sádek: Vaníček – Šmehlík (46. Kopl), Čurda (46. Klika), Busta, J. Kacetl, Rubák (68. Bednář), Rygl, Růžička, Vecheta, Zikmund, Vybíral (82. V. Kacetl). Myslibořice: Vodička (73. Palát) – Kratochvíl, Macháček, Vejvoda, Čapoun, Ludvík (67. Pevný), M. Šoustal, Marek, D. Šoustal (63. Kunčík), Mencák (77. Svoboda), Mezlík.

N. SYROVICE B – RADOTICE 1:2
Góly: 24. Janoušek (PK) – 15. Michal, 70. Habich. Rozhodčí: Ján. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Nové Syrovice B: K. Jenerál – Štěpanovský, Toman, Weidenthaler, Kouřil (70. Vlček), P. Jenerál, Janoušek, Fouma, Zerza (77. Bíla), Lang (63. Vrba), Sosnar. Radotice: Vondráček – F. Tobolka, Kaderábek (76. Liška), P. Tobolka, Čech, Michal (63. Novák), Tříletý (85. D. Kincl), Habich, T. Kincl, M. Tobolka, Sevelda.

ŠEBKOVICE B – KOUTY B 1:0
Góly: 77. Němec. Rozhodčí: Kaňka. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Šebkovice B: Pitour, Tržil, R. Svoboda, J. Svoboda (84. Kuba), Kotačka, Holčapek, Fejta, Roupec (60. Němec), Kašpárek, Hrůza (68. Ryvola), Zikmund (89. Uhlíř). Kouty B: O. Veselý – Paiskr, Čech, Doležal, Smejkal (85. Neuman), Riedl (74. Diviš), Štveráček, A. Dočekal, R. Veselý, P. Dočekal, Neuwirth.

Karolína Vávrová
Patrik Matov

22.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Starší dorostenci Horácké Slavie Třebíč (v bílém) se v domácím utkání s Litomyšlí na vítězství nadřeli.
5

Konečné skóre neodpovídá průběhu zápasu, hodnotí kouč Novák

Mladíci vyprovodili Duklu deseti góly

Budějovice se odpoutaly ode dna tabulky

Třebíčsko – Hned tři okresní derby nabídlo osmé kolo I. A třídy. Nové Syrovice porazily jediným gólem zápasu fotbalisty Budišova-Náramče a poskočily na druhé místo v tabulce skupiny B. K tomu jim pomohl obrat Jemnicka v Želetavě. Z poslední příčky se po výhře nad třebíčskou juniorkou posunuly Moravské Budějovice. Začalo se dařit i spojenému týmu Náměště-Vícenic, který to potvrdil kanonádou proti Černíči.

Prokeš vystřelil nováčkovi z Rokytnice první venkovní vítězství

Třebíčsko – Gól v závěru znamenal premiérově vítězství na půdě soupeře. Fotbalisté Rokytnice vyhráli Prokešovou trefou v závěru a ze Štěpánova si odvezli první výhru z venku. Osmé kolo I. B třídy – skupiny B mělo na programu jedno okresní derby na Třebíčsku. Rapotice v něm doma porazily nováčka ze Starče třemi góly hlavou.

OBRAZEM: Jablkobraní s dýněmi přilákalo stovky lidí

Náměšť nad Oslavou - Spíše než jablkobraní by se letos dalo říci dýňobraní, nebo kuriozitobraní, protože vystavených jablek (a ovoce vůbec) bylo letos pomálu.