20.6.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

SKUPINA A
VALEČ – RUDÍKOV 2:0
Góly: 47. Brabec, 75. M. Kopuletý. Rozhodčí: L. Kuba. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Valeč: Z. Macek – F. Macek, Brabec (81. Kremláček), Procházka (72. M. Kopuletý), Saitl, O. Kopuletý (87. Burian), Sirota (60. Chytka), Kárník, Pokorný, Dufek, Cabejšek. Rudíkov: Doležal – Benáček, Dobrovolný, Miškela (61. Jaša), Nožička, Štolpa, Mikyska, Pažourek, Komínek (79. Z. Trnka), P. Trnka (77. V. Skryja), M. Skryja (22. Koch).

TŘEBENICE – RAPOTICE B 5:3
Góly: 42. Ondráček, 47. Čtvrtníček, 56. Vrbka, 76. a 83. Bárta – 59. a 89. Laš, 68. Císař. Rozhodčí: Fňukal. Bez karet. Diváci: 20. Poločas: 1:0. Třebenice: Svoboda – Fiala ml., Ondráček, Filipec (46. Hrbáček), Machát, Jaroš, Čtvrtníček, Bárta (84. Fiala st.), Kučera, Vrbka, Buchal (46. Tomečka). Rapotice B: Ješina – Konečný, Slaný, Císař, Tesař, Laš, Man, Zezula, Chatrný (78. Kolařík), Dobeš, Dvořáček.

RADKOVICE – HROTOVICE B 2:1
Góly: 49. J. Pekárek, 87. L. Pekárek – 24. David. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Radkovice: V. Štolz – Zahradník, J. Pekárek, Nováček, Růžička, L. Kočí, Odstrčil (80. Svoboda), Němec, Pelikán (46. L. Štolz, 87. V. Kočí), L. Pekárek, Nemeškal (76. Žák). Hrotovice B: Hutař – Dufek, Denemarek, Dvořák, David, Virgl, Horák, Novák, Kunčík, Škoda, Beneš.

BŘEZNÍK – BUDIŠOV-NÁRAMEČ B 1:2
Góly: 29. Požár – 42. Hnízdil (PK), 76. Sedláček. Rozhodčí: Ošmera. ŽK: 2:1. Diváci: 35. Poločas: 1:1. Březník: V. Zedníček – Trojan, Vérosta, J. Zedníček (78. J. Břoušek), Sobotka, Krupička, Striž, Flesar, Požár, Musil (73. Sýkora), D. Břoušek. Budišov-Nárameč B: Věžník – Doležal, Hnízdil, Jura (43. Obůrka), Molnár, Pavlíček, Jakubec, Čech, Karas, Sedláček, Pažourek.

KONĚŠÍN – PYŠEL 0:3
Góly: 38. J. Tůma, 64. Sobotka (PK), 83. Oulehla. Rozhodčí: Macek. ŽK: 2:0. ČK 1:0 (63. Pospíšil). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Koněšín: Hůlka – M. Pokorný, Seifer, Zahradníček, T. Konečný, Pospíšil, D. Dvořák (68. D. Pokorný), Badura, Ševčík, Řezáč (53. L. Konečný), Š. Dvořák. Pyšel: Teplý – R. Šoukal, Adam (87. L. Šoukal), L. Tůma, Šubert, Oulehla, Nováček (90. Dufek), O. Tůma, Šabacký, J. Tůma (84. Štrosz), Sobotka (71. Höfner).

ROUCHOVANY – SMRK 3:1
Góly: 29. Slabý, 73. Křivánek, 90. Havelka – 71. Suk. Rozhodčí: Štolpa. ŽK: 1:1. Poločas: 1:0. Rouchovany: Holoubek – Virgl, Roubec, Pachr, Ludvík (56. Diviš), Urban, Křivánek, Slabý, Svoboda (46. Havelka), Kalina (76. Zloch), Maša. Smrk: Klištinec – Nováček, Franc, Ondrák (48. Havlík), Jaskula (82. Horký), Maláč, Wortner, Hort, Pitor (58. Slavík), Suk, Man (88. Cejpek).

Skupina B
JAKUBOV – PŘIBYSLAVICE B 6:0
Góly: 10. Zika, 17. a 73. Kosmák, 53. Dostál, 68. Jelínek, 77. Smetana. Rozhodčí: Vrzal. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Jakubov: Klíma – Dostál, Jelínek, Kosmák, T. Vrbka (46. Chalupa), Říha, J. Vrbka, Smetana, Zika (69. Gáborík), Novák (69. Vejmelka), Muzikant (52. Branč). Přibyslavice B: Čejka (53. L. Vejmělek) – Carda, John, Picmaus, Škarvada (23. Račák), Packa, Molák, P. Vejmělek, Sekerka, Zelený, Pacal.

KOUTY B – MYSLIBOŘICE 4:3
Góly: 6., 20. a 64. Pospíchal, 37. Dočekal – 48. a 58. Šoustal, 56. Macháček. Rozhodčí: Vévoda. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 3:0. Kouty B: O. Veselý – R. Veselý, Komínek, Čech, Růžička, Štveráček, Navrátil, Dočekal, Nováček (78. Machát), Pospíchal, Hrůza. Myslibořice: Vodička – Mrňa (68. Ludvík), Kratochvíl, Macháček, M. Čapoun, Marek, M. Šoustal, Pevný, D. Šoustal (86. J. Nováček), Mezlík (82. P. Nováček), V. Čapoun (46. Palát).

NOVÉ SYROVICE B – LITOHOŘ 3:2
Góly: 44. Štěpanovský, 75. Růžička, 89. Železný (PK) – 33. a 65. Kamil Svoboda. Rozhodčí: Čejka. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (90. Šafrata). Diváci: 35. Poločas: 1:1. Nové Syrovice B: Novák – Štěpanovský, Weidenthaler, Filipský, Vlček, L. Houserek, Kouřil, Železný, Růžička, Marek, J. Houserek (70. Nejerál). Litohoř: Dvořák – R. Szabó, Karel Svoboda, Dolanský, Bouda, Pintér, P. Szabó, Kamil Svoboda, Grün, Šafrata, Finda.

SLAVICE – DOMAMIL 3:2
Góly: 44. a 48. Daňhel, 89. Fogaš – 11. Soukup, 32. Schlápota. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 3:1. Diváci: 55. Poločas: 1:2. Slavice: Trojan – Linhart, Němec, Jelínek, Stonáček, Tomek (75. Svoboda), Mařan, Fogaš, Vlčan (46. Holý), Daňhel, Zima. Domamil: Polenda – Petr Šabatka, Dvořák, P. Kovář, Pavel Šabatka, Růžička (17. Schlápota), T. Soukup (82. Choloděnko), Z. Soukup, M. Kovář, Menčík, Břinek.

ŠEBKOVICE B – PODHORÁCKO 2:0
Góly: 25. Svoboda, 73. Ryvola. Rozhodčí: Kalášek. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Šebkovice B: Pitour – Eberl, Fejta, Pecka, Netík, Holčapek (46. Kašpárek), Hrůza, Němec (46. Kotačka), Roupec (54. Uhlíř), Svoboda (61. Říha), Ryvola (70. Zikmund). Podhorácko: Řeřucha – Roupec, Klíma, Řepa, Cakl (60. Zikmund), J. Lojda, Totek (68. Bém), S. Lojda, Táborský, Šplíchal, Veselský.

OBRAZEM: Slavnosti tří kápí v Třebíči začaly

Třebíč - Slavnosti tří kápí začaly. Úderem šestnácté hodiny se začali na Podzámeckou nivu scházet první návštěvníci. Sledují vystoupení šermířských skupin a drezůru koní. Na místě je také nepřeberně stánků s občerstvením a suvenýry. Večer jsou na programu koncerty.

V Jihlavě hoří hala společnosti na zpracování dřeva

Vysočina – Hned jedenáct jednotek hasičů zasahuje od brzkého rána u požáru ve společnosti zabývající se zpracováním dřeva v ulici Na Hranici v Jihlavě. Vyhlášen tam byl třetí stupeň požárního poplachu.

Mladíci na úvod rozstříleli Pelhřimov

Třebíč – Napůl úspěšní byli divizní dorostenci HFK Třebíč v derby Vysočiny proti Pelhřimovu. Starší fotbalisté v úvodním utkání nového soutěžního ročníku krajskému rivalovi nakonec podlehli. Mladší dorostenci si naopak otevřeli střelnici a soupeře vyprovodili dvanácti góly.

Na trati ze Znojma do Moravských Budějovic se srazilo auto s vlakem

Znojemsko, Třebíčsko – Smrtí dvou lidí a velmi vážným zraněním dítěte skončila v pátek odpoledne srážka osobního auta a vlaku na přejezdu u Žerůtek. „Minutu před třetí hodinou odpoledne se u stanice Olbramkostel střetl osobní vlak jedoucí z Okříšek do Znojma s osobním autem. Nehoda se udála na železničním přejezdu zabezpečeném světelnou výstražnou signalizací bez závor. Podle prvotních informací zahynuli dva lidé, “ sdělil mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.