VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam na fotbal

VYSOČINA - Přinášíme vám rozpis víkendových fotbalových utkání.

15.9.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

SOBOTA

Divize D: H. Brod - Vyškov (Vostřejž, 16.00)
Krajský přebor: Pelhřimov – Žirovnice (Švec), HFK Třebíč B – Hartvíkovice (Doležal).
I. A třída – skupina B: Náměšť – Stonařov (L. Staněk), Rantířov – Bohdalov (Franc).
I. B třída – skupina A: Kostelec – V. Žďár (Petr st.), Chotěboř B – Štoky (Čech), Humpolec B – Dlouhá Ves (M. Nenadál, 17.00, hř. UT), Tis – Batelov (Šťastný).
I. B třída – skupina B: N. Rychnov – Křižanov (J. Staněk), Bedřichov – Rokytnice (Šedivý).
Krajský přebor dorostu: Tis – HFK Třebíč B (Pojezný, Hájek, 10.00 st. a 12.30 ml.).
I. třída dorostu – skupina A: Puklice – Černovice (Masopust, 13.00), Havlíčkova Borová – Golčův Jeníkov (Svoboda, 15.30), Štoky – Luka nad Jihlavou (Sýkora, 14.00).
I. třída dorostu – skupina B: Nedvědice – N. Syrovice (Bártová, 15.30), Náměšť – Jaroměřice (Slezák, 13.00), M. Budějovice – Kněžice (Hrůza, 12.30), Nová Ves – Rokytnice(Dostál, 13.00), Jemnicko – Třebelovice (Macek, 15.00, hř. Vratětín), Hrotovice – Telč (Voborný, 15.30).
Krajský přebor žáků: HFK Třebíč B – Pacov (Talpa, 10.00 st. a 11.45 ml.), Chotěboř – Telč (Jiří Beneš, 9.00 ml. a 10.30 st.), Bystřice – Jemnicko (Sochor, 9.00 ml. a 10.30 st.), Pelhřimov – V. Meziříčí (Beseda, 12.00 st. a 13.45 ml.), Humpolec – Kamenice (Nádvorník, 10.00 st. a 11.45 ml.), Žďár – V. Bíteš (Straka, 9.00 ml. a 10.30 st.).
I. třída žáků – skupina A: V. Meziříčí B – Hrotovice (Janíček, 13.00 ml. a 14.30 st., hř. UT), Třešť – Vrchovina B (Janko, 9.00 st. a 10.45 ml.), Polná – Měřín (Volf 9.00 ml. a 10.30 st.).
I. třída žáků – skupina B: H. Brod B – Batelov (Ondráček, 9.00 st. a 10.45 ml., hř. Pohled), Přibyslav – Světlá (Pokorný, 9.00 ml. a 10.30 st., Žirovnice – Čejov (Holub, 9.00 st. a 10.45 ml., hř. Žirovnice).
MSDD: Vrchovina – Bystrc (Mach, Cupl, 13.15 a 15.30, hř. Nové Město).
MSŽD: Jihlava B – Boskovice (Ságl, Švehla, 11.00 a 12.45, hř. Stonařov), Vrchovina – Prostějov (Zadina, Žilka, 15.00 a 16.45, hř. R. Svratka).
Přípravky: Žďár (Stehlík, 13.00).

NEDĚLE

MSFL: Jihlava B - Frýdek-Místek (Chramcov, 11.00, hřiště Na Stoupách).
Divize D: V. Meziříčí - Otrokovice (Monček, 10.15), Žďár - Blansko (Reich, 16.00).
Krajský přebor: Velká Bíteš – Okříšky (P. Kůrka), Bystřice – Humpolec (Jurka), Ždírec – Jemnicko (Žilka), Ždírec – Jemnicko (Žilka), Vrchovina – Janovice (Ságl), Pacov – Moravské Budějovice (Šetřivý), Polná – Borovina (KFS).
I. A třída – skupina A: Ledeč – Věžnice (Křenek), Dobronín – Ústrašín (Krejčí, 14.30), Světlá – Herálec (Rosický), Speřice – Habry (Tesař), Herálec – Budíkov (J. Beneš), Přibyslav – Kamenice (Kalina), Kožlí – Chotěboř (Masopust).
I. A třída – skupina B: V. Meziříčí B – Přibyslavice (P. Nenadál, hř. UT), Kouty – Nová Ves (Šetek), Šebkovice – St. Říše (Henzel), Čáslavice – Rozsochy (Fridrichovský), Třešť – Jaroměřice (Zadinová).
I. B třída – skupina A: Lípa – Čejov (Volf), Pohled – G. Jeníkov (KFS), Černovice – Počátky (Sochor).
I. B třída – skupina B: Rudíkov – Měřín (Pokorný, 10.15, hř. Hodov), Mohelno – Vrchovina B (Janko), Jakubov – Luka (Slezák), Rapotice – Budišov (Dostál), Hrotovice – Telč (J. Beneš).
Krajský přebor dorostu: Humpolec – Polná (Pekárek, J. Staněk, 10.00 st. a 12.30 ml.), V. Bíteš – Bedřichov (Stehlík, Doležal, 10.45 st. a 13.15 ml.), Okříšky – Ledeč (Švec, Kuchyňa, 9.00 st. a 11.30 ml.), Pacov – Pelhřimov (J. Kůrka, Šťastný (Franz, Hrůza, 10.45 st. a 13.00 ml.).
I. třída dorostu – skupina A: Batelov – Přibyslav (Bína, 15.30), Světlá – Ždírec (Klement, 13.00), Brtnice – Kamenice (Čamra, 13.00), Žirovnice – Bohdalov (Krejčí, 13.00).
I. třída dorostu – skupina B: Šebkovice – Radostín (Juriga, 13.00).
I. třída žáků – skupina A: Radostín n. O. – Okříšky (Janovský, 11.30 ml. a 13.00 st.), Luka – Náměšť (Fabeš, 9.00 st. a 10.45).
I. třída žáků – skupina B: Chotěboř B – Ledeč (Sýkora, 9.00 ml. a 10.30 st.), Pelhřimov B – Štoky (Svoboda, 10.00 st. a 11.45 ml.).
MSŽD: H. Brod – Vyškov (J. Beneš, Mach, 10.00 a 11.45).
Přípravky: Vrchovina (Cupl, Janíček, 9.00, hř. R. Svratka), Bystřice (Straka, Krejčí, 9.00).

Není-li uvedeno jinak, začínají zápasy v 15.30 hodin.

15.9.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nové Syrovice (v bílém) oplatily juniorce HFK Třebíč osmigólový debakl z loňska.
8

Náměšť s Herálcem doplatila na neproměňování šancí

Zápas letošního nováčka I. B třídy ze Starče (v modrém) s loňským z Hartvíkovic rozhodl jediný gól.
11

Rapotice vyprovodily Nedvědici sedmi góly

Agresivní muž napadl přítelkyni, strážníky a sám sebe

Třebíč - S agresivním mužem měli co do činění v sobotu v noci strážníci městské policie v Bartuškově ulici v Třebíči.

Letní kina opět táhnou, vstupné je většinou dobrovolné

Vysočina – Mezi oblíbené prázdninové kratochvíle patří letní kino.

Podívejte se na další miminka narozená na Třebíčsku

Třebíč - Díky vstřícnosti třebíčské porodnice Vám přinášíme fotografie nejmladších obyvatel. Každý týden naši spolupracovníci objíždí porodnice a fotí nově narozená miminka.

Mladý řidič srazil třiadevadesátiletého muže na mopedu

Třebíč - Jednadvacetiletý řidič srazil v Třebíči třiadevadesátiletého muže na mopedu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení