NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – MĚŘÍN 2:2
Domácí roli vedoucího týmu v tabulce vůbec nepotvrdili. Na úvodní gól Tomáše Tržila brzy odpověděl hostující Šoukal. Poločasové vedení sice zajistil Náměšti znovu Tržil. Jenže víc hostitelé nepředvedli a byli za to potrestáni. V 84. minutě totiž zajistil Měřínu bod Kružík.
„Darovali jsme jim standardku, kterou Kružík zkušeně využil," nechal se slyšet trenér Náměště-Vícenic Petr Kylíšek a pokračoval v hodnocení.

„Byl to jednoznačně náš nejhorší výkon na podzim. Hráli jsme špatně, první půlka ještě jakžtakž šla, ale druhá byla katastrofa. Chyběl nám důraz i nasazení a žádnou šanci navíc jsme si nevytvořili. Někteří hráči se už asi viděli na závěrečné, zkrátka vyhrát jsme si nezasloužili," nešetřil kritikou domácí kouč.
Góly: 17. a 28. T. Tržil – 24. Šoukal, 84. Kružík. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 2:2. Diváci: 85. Poločas: 2:1. Náměšť-Vícenice: Pokorný – J. Tržil, Heres, Čermák, Kurtin – Preisner (86. Kováč), Klíma, Durajka, Šimončič – Rybníček, T. Tržil (66. Jonák).

DUKOVANY – RAPOTICE 6:0
Rapotice, které ve dvou posledních zápasech vyšly střelecky naprázdno, vzdorovaly soupeři do prvního gólu. Hosté po obdržení branky od svého bývalého hráče Jaška zcela odpadli a od 30. minuty existovalo
na hřišti pouze jedno mužstvo.
Dukovany zvýraznily vedení trefami Koníře a Řezáče ještě do poločasu. Hostitelé se po změně stran trefili ještě třikrát a jejich vítězství znamená posun na první místo v tabulce.

„Užíváme si to. Zápas byl jednoznačný. Rapotice si nevytvořily ani jeden náznak šance, zatímco my jsme ještě řadu dalších střeleckých příležitostí zahodili. Soupeře podržel brankář Laš," pochválil gólmana soupeře dukovanský trenér Rostislav Štork.
Góly: 30. Jašek, 34. Koníř, 35. a 64. Řezáč, 47. a 50. Sedláček. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 2:3. Diváci: 95. Poločas: 3:0. Dukovany: Boreš – Němec (69. M. Křišťál), Kunc, Prokeš, Sedláček, Koníř, M. Fojtášek (71. Pelán), Černý, Fojtášek, Řezáč (66. Železník), Jašek. Rapotice: T. Laš – Švarc, Dobeš, Opálka, Císař, Dvořáček, P. Matoušek (59. Martin Laš), Podpěra (34. Pavlíček, 79. Kovařík), M. Sobotka, Slaný, Milan Laš.

HARTVÍKOVICE – KŘOVÍ 7:2
Domácí nastoupili s chutí a po půlhodině hry vedli díky trefám Martina Kopuletého a Jakuba Sýkory o dva góly. Hostům se sice do poločasu povedlo snížit, ovšem po obrátce přidaly Hartvíkovice další dvě branky a bylo prakticky rozhodnuto. Hostitelé si vytvořili řadu šancí, ale proměnili jen některé. Skóre se nakonec zastavilo za stavu 7:2 pro nováčka soutěže.

„Jsem rád, že se nám poslední zápas podzimu povedl a odlepili jsme se ode dna tabulky. Mrzí mě jen řada neproměněných šancí, neboť jsme spálili jasné tutovky," hodnotí domácí trenér Luděk Hadraba.
Góly: 26. a 61. Martin Kopuletý, 30., 48., 81. a 83. J. Sýkora, 75. D. Kopuletý – 38. Kalina, 79. Roštínský. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 2:1. Hartvíkovice: Chalupa – Rous (67. D. Kopuletý), M. Sýkora, Záviška, Kafka – M. Outulný (79. M. Melkes), Michal Kopuletý, D. Kopuletý – Martin Kopuletý, Moczár (72. J. Melkes), J. Sýkora.

V. BERANOV – TŘEBELOVICE 5:3
Hned po třech minutách domácí zachránili ztracený míč, který vrátili před branku, kde ho dopravil do branky Ganzwohl. Pak ale nejlepší hráč hostů Máca dvakrát vystřelil z vápna a skóre otočil. Beranov kontroval samostatným únikem V. Molvy, který vyrovnal, jenže poté na těžkém terénu vypadl Havlínovi po střele míč a dorážející Krula vrátil Třebelovicím náskok.

Domácí kouč zariskoval a do hry postavil teprve šestnáctiletého Svobodu, který na středu zálohy začal rozdávat radost. Hostitelé srovnali díky špatnému výkopu Nesiby, kterého přeloboval pohotově Ganzwohl. Pak ukázal svou šikovnost Svoboda, který nachystal čtvrtou branku V. Molvovi, a výhru domácích pečetil R. Kittler po skvělé práci F. Molvy.
Góly: 3. a 50. Ganzwohl, 29. a 69. V. Molva, 72. R. Kittler – 19. a 27. Máca, 34. Krula. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas 2:3. Třebelovice: Nesiba – Janíček, Čurda, Kotačka, Kabelka – Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Jurka, Kapko – Krula, Máca.