STAŘEČ – PŘIBYSLAVICE 4:3
Do záchranářského derby vstoupili lépe hosté. V 11. minutě zužitkoval dloubák za obranu Hruška, který podél Smetany otevřel skóre. O deset minut později zahrával přímý kop přibyslavický Molák, míč se odrazil od zdi zpět a napodruhé klubko těl prostřelil – 0:2.

Domácí vrátil do zápasu kontaktní brankou nechytatelnou trefou do šibenice Ježek. Jenomže ještě do přestávky potrestal nedorozumění stařečské obrany Packa a stanovil na poločasových 1:3.

Hostitelé nastoupili do druhé půle jako vyměnění. V 54. minutě snížil placírkou na zadní tyči číhající Kašiár. Vzápětí byl ve vápně hostí faulován Marek Vodička a sám postižený z nařízené penalty bezpečně vyrovnal. Obrat dokonal deset minut před koncem po přihrávce Marka Vodičky od rohového praporku Bříza, který doklepl míč do odkryté branky.
Góly: 23. Ježek, 54. Kašiár, 55. Marek Vodička (PK), 80. Bříza – 11. Hruška, 21. Molák, 36. Packa. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 1:0. Diváci: 150. Poločas: 1:3. Stařeč: Smetana – Daňhel, Lauš, Michal Vodička, Pisk, Ježek, Mařan (46. Linhart), Kašiár (85. Smejkal), Zejda, Michal Vodička, Bříza. Přibyslavice: Svoboda – Veškrna, Skrobikowski, Sirota, Packa, Hruška, Picmanus, D. Samek (78. Masopust), I. Samek, Škorpík, Molák.

DUKOVANY – RADOSTÍN N. OSL. 2:0
Domácí měli v utkání hraném v dušičkovém počasí, ale na velmi kvalitním terénu od samého začátku mírnou převahu. Ovšem šance, které si domácí vytvářeli, zůstávaly nevyužity. Výjimkou byla příležitost Železníka ze 16. minuty, která znamenala první změnu skóre. Dukovany zvýšily až deset minut před koncem, kdy dorážkou zakončil kolmou akci Veselý.
Góly: 16. Železník, 80. Veselý. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Dukovany: Macháček – Němec, Veselý (82. L. Traxler), Prokeš, O. Horák (79. Láníček), Koníř, Fojtášek, Jílek, Železník (87. Kopřiva), Černý, Pelikán.

STUDENEC – ŠEBKOVICE 0:2
Hosté se ujali vedení hned ze druhé šance. V 6. minutě otevřel skóre rybičkou z malého vápna Chytra. Šebkovice měly po zbytek poločasu převahu. Druhé dějství začali domácí náporem. Studenec měl až do 75. minuty šest možností vyrovnat, ale bez gólového efektu. Pak přišel pokutový kop soupeře, který Chytra se štěstím proměnil a upravil tak na konečných 0:2.
Góly: 6. a 75. Chytra (PK). Rozhodčí: Bílek. ŽK: 3:2. ČK: 1:1 (66. M. Mrňa – 66. Pecka) Diváci: 60. Poločas: 0:1. Studenec: Pěnčík – Matějek, Vrba, Kučerňák (64. P. Dufek), Strnad, K. Mrňa, Komárek, Buršík, Nejedlý, M. Dufek, M. Mrňa. Šebkovice: Kuba – Pecka, Busta, Hrůza, Večeřa, Chytra (90. Pitour), Roupec, Z. Přibil, Kotačka, Dvořák (82. Říha ), Durda (78. V. Přibil).