Divize D staršího dorostu
TŘEBÍČ - ŽĎÁR N. S. 1:1
Hosté dosud neztratili ani bod, ale pro HFK úplnou neznámou nebyli. „Utkali jsme se s nimi v přípravě a věděli, co na ně hrát," řekl domácí trenér Vojtěch Šťáva. Jeho svěřenci se hnali za vítězstvím a od úvodu měli víc ze hry. Žďár zpočátku zahrozil jen z několika protiútoků, gólem však zaváněl jeden z nich. Třebíč ale uchránil před pohromou skluzem vracející se obránce Houser. Na opačné straně mohl otevřít skóre Kovář, ale při samostatném úniku nesmyslně volil kličku do brankáře.

Domácí se ujali vedení ve 28. minutě po přesné střele k tyči Novotného. O deset minut později se ujal brejk hostí a bylo srovnáno. „Žďár toho kromě tří protiútoků moc neměl a nechodil ani do přečíslení. My jsme byli lepší," zrekapituloval třebíčský kouč.

Obraz hry se ve druhém poločase nezměnil. Dorostenci HFK zahazovali šance jako na běžícím pásu. „Byla to ta stejná písníčka - opět hra v naší režii, ale chyběla tomu branka. Šance jsme měli každou pětiminutovku," posteskl si domácí lodivod. Jeho tým vítěznou trefu nakonec nepřidal.

„Věřil jsem, že vyhrajeme. Přišlo mi, že soupeř zhruba v 60. minutě fyzicky odpadl. Co se týče herního projevu, byl to zatím náš nejkrásnější zápas. Z naší strany opravdu krásný fotbal a plno překrásných kombinací," těšilo třebíčského kormidelníka.
Tomu k úplné spokojenosti chybělo jen vítězství. „Chtěli jsme tři body, ale nemáme je. Celkově jsme ve čtyřech zápasech ztratili pět bodů. Spokojeni můžeme být opravdu jen s předváděnou hrou," uzavřel hodnocení Šťáva.

Gól Třebíče: 28. Novotný. Poločas: 1:1. Třebíč: Procházka - Valíček, Houser, Karásek (73. Holý), J. Uličný - Šmíd, Zsihovics (65. Hort), Lorenc (86. Čajánek), O. Uličný ( 61. Hronek) - Kovář, Novotný.

Ostatní výsledy 7. kola: Boskovice - Břeclav B 2:1, Blansko - Vrchovina 1:0, Otrokovice - Pelhřimov 4:0, Vel. Meziříčí - Bohunice 3:4, H. Brod B - Kyjov 0:2.

Divize D mladšího dorostu
TŘEBÍČ – ŽĎÁR N. S. 1:1
Úvod utkání patřil hostům, kteří se hned ve druhé minutě ujali vedení po chybě soupeře. Od této chvíle začaly přicházet šance i na druhé straně. Jenomže domácím se nepodařilo proměnit ani ty nejvyloženější.

Úvod druhého poločasu se opět nesl ve znamení zahazování šancí ze strany hráčů HFK. Žďár hrozil z ojedinělých protiútoků, které třebíčská obrana vyřešila. Tlak domácích se v závěru stupňoval a vyvrcholil v 80. minutě. Za ruku ve vápně hostí byl nařízen pokutový kop, který s přehledem proměnil kapitán Šibůrek.

„Zápas nám bohužel nevyšel. Neproměnili jsme několik vyložených tutovek, a proto je výsledek 1:1 pro nás ztrátou. Spokojen můžu být jen s nasazením a bojovností, s jakou se kluci snažili s výsledkem něco udělat," hodnotí trenér HFK Třebíč Ivoš Nejedlý.

Gól Třebíče: 80. Šibůrek (PK). Poločas: 0:1. Třebíč: Rousek - Augustín, Suchna, Sáček (41. Hanák) – Rybníček (51. Renát), Šibůrek, Vícena (65. Hrbáček), Hovorka (51. O. Uličný) – Benáček (65. Trnka) - Doležal, Hronek.