Divize D st. dorostu
TŘEBÍČ – VEL. MEZIŘÍČÍ 3:0
Domácí začali derby aktivně a rivala z Vysočiny přehrávali. Jenže Třebíčští hned zkraje nevyužili několik vyložených šancí. V koncovce selhávali zejména Ondřej Uličný, Holý i Čajánek. Až ve 35. minutě dostal od Nováka míč za obranu Bastl, udělal kličku brankáři a poslal HFK do vedení. „Po poločase jsme měli vést čtyři nebo pět nula. Šancí jsme na to měli dost," poznamenal trenér Třebíče Pavel Němec.

Příležitost na vyrovnání měli i hosté, ale Hagara únik z boku vychytal. Zkraje druhé půle se od břevna odrazil míč k Ryglovi, který zvýšil. Tentýž hráč přidal o sedm minut později třetí branku Horáckého klubu. „Šancí jsme měli mnoho, ale neproměnili je. I když se hraje na góly, tak musím říci, že brankové situace velmi špatně řešíme. Kolik možností ke skórování zahodíme, je neuvěřitelné. Rozhodně jsme měli vyhrát vyšším rozdílem," má jasno domácí kouč.
Góly: 35. Bastl, 50. a 57. Rygl. Rozhodčí: Ságl. ŽK: 2:1. Diváci: 210. Poločas: 1:0. Třebíč: Hagara (80. M. Trnka) – Sáček, Pecka (75. Suchna), Pánek, J. Uličný – Holý (70. T. Trnka), Čajánek, Bastl, O. Uličný – Novák (75. Benáček), Rygl.

Divize D ml. dorostu
TŘEBÍČ – VEL. MEZIŘÍČÍ 4:2
Domácí byli od začátku fotbalovější a měli převahu. Už v sedmé minutě po Renátově standardní situaci a odraženém balonu otevřel skóre Rybníček. Hostům se však podařilo z ojedinělé akce ještě do poločasu vyrovnat Škrdlou. Třebíčští dobře vstoupili i do druhého dějství. Hned zkraje si po individuální akci Rybníčka srazil míč do vlastní sítě hostující Jůda.

V 51. minutě se po centru zprava opřel do míče Benáček a zavěsil pod břevno – 3:1. O zbylé dva góly se postaralo Velké Meziříčí, ale z třebíčské půdy si paradoxně neodvezlo ani bod. Nejdříve sice snížil Pavelec, ale konečnou podobu dal výsledku vlastním gólem brankář Požár. „Vzhledem k tomu, že jsme byli po celou dobu lepší, je výsledek spravedlivý. Soupeř nás ničím nepřekvapil," hodnotí trenér HFK Třebíč Ivoš Nejedlý.
Góly: 7. Rybníček, 42. Jůda (vlastní), 51. Benáček, 65. Požár (vlastní) – 20. Škrdla, 60. Pavelec. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 0:2. Diváci: 20. Poločas: 1:1. Třebíč: M. Trnka – Hrbáček, Suchna, Štveráček, Renát – Rybníček, Benáček, Šibůrek, Mitáš – Maleta, T. Trnka.