Divize D staršího dorostu
TŘEBÍČ – H. BROD 2:1
Krajské derby začalo zostra. Hned v úvodu měli tutovku hosté. Domácí odpověděli rychlým kontrem Ondřeje Uličného, ale Bastl po jeho přihrávce branku minul. Skóre se poprvé měnilo ve 21. minutě, kdy Havlíčkův Brod podnikl po levé straně útok, který zakončil Křivohlavý.
„Byla to asi stá akce přes našeho pravého obránce Hovorky, který zápas nezvládl, všude byl pozdě, nechodil do soubojů," zkritizoval svého beka vedoucí domácího mužstva Vojtěch Šťáva.

Jeho tým srovnal krok o minutu později. Ondřej Uličný zatáhl míč na střed hřiště, přihrál na levou stranu Sáčkovi a jeho centr poslal do horního růžku Holý. Šance se střídaly na obou stranách i ve druhém poločase. Rozhodnutí přinesla 70. minuta, kdy Třebíči vystřelil tři body svým druhým gólem v utkání Holý.

„Po celý zápas bylo mnoho brankových příležitostí, které zůstaly využity. Soupeř byl lepší, míč měl častěji na kopačkách a vypracoval si víc šancí, ale ztroskotával na výborně chytajícím Hagarovi. Brod měl oproti nám vyspělé hráče, a pokud jsme mysleli na body, museli jsme hrát po zemi a využít naši přednost, kterou je rychlost. Vedle již zmíněného brankáře Hagary, bych pochválil ještě Pecku a Holého," hodnotí Šťáva.
Góly: 22. a 70. Holý - 21. Křivohlavý. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Třebíč: Hagara - Hovorka (30. Hrbáček), Pánek, Pecka, Sáček – O. Uličný (87. Rybníček), Novák (76. Šibůrek), Bastl, Čajánek, J. Uličný (90. Trnka) - Holý (84. Renát).

Divize D mladšího dorostu
TŘEBÍČ – H. BROD 7:2
Domácí za vítězstvím vykročili rázně a už po dvanácti minutách vedli zásluhou Rybníčka a Malety už 3:0. Hosté snížili po půlhodině hry proměněnou penaltou Pabouska a zkraje druhé půle vsítili kontaktní branku Ondráčkem. Jenže o šest minut později zvýšil svým druhým gólem v utkání Rybníček. Třebíčští měli více ze hry, převahu korunovali dalšími třemi zásahy v rozmezí čtrnácti minut a tím odpor Havlíčkova Brodu definitivně zlomili.
Góly: 8. a 48. Rybníček, 10. a 12. Maleta, 65. Šibůrek, 71. Benáček, 79. Novák – 33. Pabousek (PK), 42. Ondráček. Rozhodčí: Jílek. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 3:1. Třebíč: M. Trnka – Hrbáček (21. Holík), Šibůrek, Suchna, Renát - Rybníček (68. Vostál), Štveráček, Benáček, Mitáš (47. Novák) - T. Trnka, Maleta.