Divize D staršího dorostu
TŘEBÍČ – BOHUNICE 3:2
Utkání příliš fotbalové krásy nepobralo. Domácí podali nemastný, neslaný výkon. „Kdyby se mohlo střídat desetkrát, tak bychom během první půlhodiny vystřídali deset hráčů," má jasno třebíčský trenér Vojtěch Šťáva.

Jeho svěřenci se ujali vedení ve 35. minutě po standardní situaci střídajícího Víceny, ve vápně se k odraženému míči dostal Pecka a překonal dezorientovaného brankáře Kratochvíla. Radost z vedení však trvala jen tři minuty a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Ve druhém poločase měl po rohu šanci Čajánek, ale hlavičkoval jen doprostřed branky. O dvě minuty později byl ve vápně Bohunic faulován O. Uličný a z nařízené penalty vrátil HFK vedení Vícena. Jenže znovu netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno.

„Popravdě nevím, zda branka měla platit, asistent rozhodčího mával faul na brankáře, ale hlavní nereagoval," krčil rameny Šťáva. Třebíči nakonec zajistil vítězství jedenáct minut před koncem šťastnou trefou Rygl. „Z naší strany to nebyl opravdu povedený zápas. Neběhali jsme, chyběl nám pohyb a kazili jsme přihrávky," řekl nespokojený kouč domácích.
Góly: 35. Pecka, 54. Vícena (PK), 79. Rygl – 38. Urbánek, 69. Macháček. Rozhodčí: Jakub Rosický. ŽK: 0:2. Diváci: 63. Poločas: 1:1. Třebíč: Procházka – Hovorka (76. Suchna), Pecka, J. Uličný – Holý, Novák (33. Vícena), Čajánek (76. Šibůrek), O. Uličný, Hronek (74. Maleta) – Bastl (39. Hrůza), Rygl.

Divize D mladšího dorostu
TŘEBÍČ – BOHUNICE 11:0
Gólový účet zápasu otevřel hned v úvodu domácí útočník Maleta, který se do listiny střelců zapsal celkem pětkrát. Hosté přicestovali s obranou taktikou a zřejmě chtěli zápas jen odehrát.

Jenže bez většího počtu inkasovaných branek se to Bohunicím nepodařilo. Třebíči duel naopak vyšel nad očekávání a do kabin si odnesla šestigólový náskok.

Druhý poločas nabídl stejný obrázek. Hosté bránili a soupeř skóroval. „Konečný stav 11:0 je pro soupeře ještě mírný. Celý zápas jsme byli jasně lepší," hodnotí trenér HFK Třebíč Ivoš Nejedlý.
Góly: 3., 20., 37., 56. a 59. Maleta, 26. a 41. Šibůrek, 30. Novák, 34. Mitáš, 56. Rybníček, 62. Trnka. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 1:2. Diváci: 20. Poločas: 6:0. Třebíč: Rousek – Hrbáček (47. Vostál), Suchna, Renát – Rybníček, Šibůrek, Novák, Mitáš (52. Holík) – Benáček (41. Benáček) – Trnka, Maleta.