Divize D staršího dorostu
TŘEBÍČ – V. MEZIŘÍČÍ 4:3
Domácí začali náporem. Po ukázkové kombinaci našel Svoboda centrem ve vápně Doležala, ale jeho hlavička skončila na levé tyči. Jenže ve 14. minutě se po závaru před brankou ujali vedení hosté. Jejich radost ale neměla dlouhého trvání, vzápětí totiž vyrovnal Doležal.

Ve 32. minutě předvedli domácí opět pohlednou kombinaci, po které trefil Zsihovics tyč. Z následné dorážky pálil Hronek pouze do bránícího hráče, míč se však odrazil opět k Zsihovicsovi, jeho střela se otřela o Doležala a skončila za za zády bezmocného brankáře hostí – 2:1. Do přestávky znovu rozezvučel brankovou konstrukci Zsihovics.

Třebíč šla do trháku až po změně stran, když zvýšil dvěma slepenými góly Holý už na 4:1. V 65. minutě však fauloval ve vápně Karásek, jehož zákrok ocenil rozhodčí červenou kartou a hosté snížili.

„Museli jsme trošičku zaimprovizovat, neměli jsme totiž žádného stopera na střídačce. I když jsme dohrávali v deseti, do velkých šancí jsme soupeře nepouštěli," komentuje asistent třebíčského kouče Vojtěch Šťáva.

Jeho svěřenci se opět dopustili nedovoleného zákrok
v pokutovém území v 84. minutě a Velké Meziříčí tak vsítilo kontaktní branku. „Bohužel, všechny obdržené branky jsme si pomalu dali sami," mrzelo domácího lodivoda, který musel utkání dotrénovat sám.

„Zápas ovlivnily výroky hlavního rozhodčího – nepotrestání likvidačního zákroku na Holého, vyhození trenéra na tribunu a červená karta našeho obránce. I přes tyto patálie jsme rádi, že jsme to zvládli a rozloučili se výhrou v posledním domácím zápase sezony," uzavřel hodnocení Šťáva.
Góly Třebíče: 15. a 32. Doležal, 55. a 57. Holý. Poločas: 2:1. Třebíč: Procházka – Svoboda (71. J. Uličný), Karásek, Pecka, Valíček – Holý (76. Čajánek), Šmíd, Lorenc (88. Pánek), Hronek (86. Sáček), Zsihovics, Doležal (64. O. Uličný).

Divize D mladšího dorostu
TŘEBÍČ – V. MEZIŘÍČÍ 5:1
Průběh zápasu odpovídal postavení obou týmů v tabulce. Domácí, kterým patří druhá příčka, přehrávali poslední celek tabulky od úvodních minut.

Aktivnější Třebíč v podstatě nepustila soupeře z jeho poloviny, ale zpočátku neproměňovala šance. Skóre otevřel až v 21. minutě Bastl, který zakončil pohlednou akci. Střelec úvodní branky byl ve 36. minutě faulován v pokutovém území hostů a z nařízené penalty zvýšil Benáček.

Druhý poločas začal opět náporem domácích, ale jejich šance opět zůstávaly nevyužity. Tak v 51. minutě udeřilo na opačné straně, když mladíci z Velkého Meziříčí potrestali nedorozumění v obraně Minaříkem. To ale bylo ze strany hostí vše. V 57. minutě vrátil domácím dvougólové vedení Trnka.

Vítězství Třebíčských ještě zvýraznili Novák s Ondřejem Uličným. „Zápas mohl skončit i větším rozdílem, ale nám se opět nedařilo využívat brankové příležitosti," hodnotí trenér HFK Třebíč Ivoš Nejedlý.
Góly: 21. Bastl, 36. Benáček (PK), 57. Trnka, 64. Novák, 75. O. Uličný – 55. Minařík. Poločas: 2:0. Třebíč: Rousek – Suchna (64. Sáček), Hrůza, J. Uličný (51. Rybníček) – Hovorka (51. Hrbáček), Šibůrek, Novák, Renát – Benáček – Trnka (64. O. Uličný), Bastl (70. Hanák).