TŘEBELOVICE – PŘIBYSLAVICE 1:0
Lídr soutěže měl proti poslednímu týmu v tabulce více ze hry, vytvářel si šance, ale selhával v koncovce. Pokusy domácích končily buď mimo tři tyče, na brankové konstrukci a nebo v rukavicích Spielvogela. Třebelovice se dočkaly až v 62. minutě, kdy Mácův rohový kop zužitkoval hlavičkující Šplíchal.

Vícekrát už Přibyslavice i přes další šance favorizovaného soupeře neinkasovaly a samy mohly srovnat, jenže po přímém kopu a následné dorážce zvonilo za Nesibou jen břevno. „Chtěli jsme přidat pojistku, ale to se nám nepovedlo. Výsledek je spravedlivý. Minimálně o gól jsme byli lepší, ale i soupeř prokázal kvalitu, která poslednímu místu neodpovídá," pravil třebelovický trenér Bohuslav Veverka.
Gól: 62. Šplíchal. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Třebelovice: Nesiba – Čurda, Čurda, Kotačka, S. Michal – Janíček (55. Krejčí), Jurka, Šplíchal, Coufal (67. Kapko) – Rakušan, Máca (89. Krula). Přibyslavice: Spielvogel – Holub, John, Carda, Kopeček, Kovář, Hruška, Kolman, Škorpík (64. Jirgl), Matějek, Lopatář.

JEMNICKO B – STUDENEC 0:0
Utkání začalo velmi nervózně a k vidění byl velmi neurovnaný fotbal. Domácí však měli více šancí. Ve 20. minutě dokonce zahrával Jan Kříž penaltu, ale nechal vyniknout hostujícího brankáře Pěnčíka. Vyrovnaná partie pokračovala i nadále. Více možností měla rezerva Jemnicka, která vstoupila lépe i do druhé půle. Iniciativu však v dalším průběhu převzal Studenec. Branky se ale diváci ve Vratěníně nedočkali
Rozhodčí: Maar. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Jemnicko B: Růžička – Smetana, Křivánek, Niederhofer, Sevelda, J. Kříž, Hošek (72. Gardoň), Tesař (78. Nechvátal), Anděl, Grun, Kopr (46. Liška). Studenec: Pěnčík – Vrba, Tretera, Kučerňák, Holoubek, K. Mrňa, Rousek, Nejedlý, Dufek (68. Komárek), M. Mrňa, Nováček.

HARTVÍKOVICE – BLATNICE 3:1
Od začátku měli mírnou převahu domácí, zatímco Blatnice hrozila z brejků. Aktivnější Hartvíkovice poslal do vedení ve 20. minutě střelou z úhlu Jakub Sýkora. Zkušenější hosté srovnali zkraje druhé půle Sovou, který zakončil pohlednou akci do odkryté branky. Od této chvíle měli více ze hry hostující hráči, ale jejich tlak brzy opadl. Iniciativu měli opět domácí a v 75. minutě rozhodl Jakub Sýkora, který obstřelil brankáře Holíka. Hartvíkovice pojistily vítězství v závěru, kdy z penalty upravil na konečných 3:1 Kazatel.
Góly: 20. a 75. J. Sýkora, 90+2. Kazatel (PK) – 46. Sova. Rozhodčí: Kudlík. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 1:0. Hartvíkovice: Chalupa – Rous, Kafka, Horký, Malý – Michal Kopuletý (80. Martin Kopuletý), M. Sýkora, Záviška (87. Kazatel), D. Kopuletý, J. Sýkora, Moczár (84. Křehlík). Blatnice: Holík – Doležal, Tomšíček, Karásek, Cech, Foltýn, Lojka, Trnka, Šabatka, Šimek, Sova.

VÝČAPY – STAŘEČ 0:0
Zápas týmů z opačných pólů tabulky příliš pohledný fotbal nenabídl. Domácí měli častěji míč na kopačkách, ale jen stěží se prokousávali obranou soupeře. První vážnější šanci si vytvořily Výčapy, když se po několika zblokovaných střelách dostal do zakončení Martin Semerád, ale svoji příležitost nevyužil. Na druhé straně zahrozila Stařeč po rohu, ale skóre se neměnilo. Poslední vážnější šanci neproměnil domácí Matoušek, a tak se body dělily.
Rozhodčí: Mitáš. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Výčapy: Matěj Semerád – Dolák, Nikrmajer, Macek (87. Šimeček), J. Jeleček, Jonáš (62. Loucký), Pecka, L. Jeleček, Matoušek (77. Hanák), Večeřa (7. Kuchera), Semerád. Stařeč: Obůrka – Smejkal, Kaňka, Vodička, Pysk, Kašiar (68. Bartušek), Mařan, Zejda, Linhart, Bříza, Lauš (90. Jahoda).

ROKYTNICE – OKŘÍŠKY B 2:1
Rokytnice chtěla v domácím zápase odčinit propadák ze Starče. V prvním poločase viděli diváci dvě branky a v obou případech se radovali hostitelé, kteří měli více ze hry. V 19. minutě se prosadil Dalecký, který dorazil Vahilovu střelu. Další branka padla ve 25. minutě, kdy po centru Vahily přesně tečoval Prokeš. Ve druhé půli se karta obrátila. Lepší byli hosté. Rezerva Okříšek snížila v 72. minutě z pokutového kopu Ivem Večeřou. Rokytnice si ale vítězství vzít nenechala.
Góly: 19. Dalecký, 25. Prokeš – 72. I. Večeřa (PK). Rozhodčí: Kalina. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (86. Vostal). Diváci: 80. Poločas: 2:0. Rokytnice: Hobza – Šulc, Polovčík (65. J. Hakl), Sochna, J. Herbrych (59. Bílek) – Syrový, L. Hakl, Ferkl (89. Veleba), Dalecký – Prokeš (59. Široký), Vahila. Okříšky B: Ferdan – Kšír, I. Večeřa, Tekal, Salát – Jeřábek, Rampír (59. Mašek), Ježek (46. J. Dokulil), R. Dokulil – Syrový (46. Vostal), M. Večeřa.

JAKUBOV – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 0:4
První poločas nabídl vyrovnanou partii, ale brankově se prosazovali pouze hosté. Domácí měli největší šanci při pokutovém kopu, který ovšem Jelínek neproměnil. Rezervu Náměště-Vícenic poslal do vedení ve 31. minutě Mucha. Druhý poločas byl gólově bohatší. V 51. minutě se prosadil hostující Pavel Kopuletý. Na 3:0 zvýšil po více jak hodině hry Bukáček. Brankový účet zápasu uzavřel v 73. minutě Veselý a pečetil tak zasloužené vítězství hostujícího týmu.
Góly: 31. Mucha, 51. P. Kopuletý, 65. Bukáček, 73. Veselý. Rozhodčí: Nestrojil. ŽK: 1:1 Diváci: 40. Poločas: 0:1. Jakubov: Klíma – Michal Dunkler, Forman (46. Říha), Kafka (60. Petrů), Kosmák, Šibor, Jelínek, Miroslav Dunkler, Kratochvíl, Svoboda, Dvořák (68. Pavela). Náměšť-Vícenice B: Pokorný – Pospíšil, Vrba, Nekuda (49. Veselý), M. Sobotka, Z. Sobotka, Franěk, P. Kopuletý (77. Křivánek), V. Kopuletý, Bukáček, Mucha (63. Juřena).

CHLÍSTOV – RUDÍKOV-TRNAVA 6:1
V první půli diktovali tempo aktivnější domácí, kteří si vytvářeli brankové příležitosti. Ve 12. minutě však otevřel skóre hostující Martin Skryja. Domácí srovnali za tři minuty, kdy se po rohu dostal k hlavičce Ferdan. Velmi výživnou podívanou nabídl závěr poločasu. Chlístovu se podařilo v poslední desetiminutovce třikrát skórovat a po gólech Pokorného, Lukáše Rygla a Ferdana vedl už 4:1. Po změně stran se utkání spíše jen dohrávalo, avšak hostitelé přidali další dvě branky. Nejdříve zkompletoval hattrick z pokutového kopu Ferdan a na konečných 6:1 upravil opět z penalty Svoboda.
Góly: 15. 43. a 60. Ferdan (třetí z PK), 35. Pokorný, 40. L. Rygl, 84. Svoboda (PK) – 12. M. Skryja. Rozhodčí: Zsihovics. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 4:0. Chlístov: Růžička – Pokorný, Nováček, Auer, Brestovský – Uhlíř, M. Rygl (60. Granát), Svoboda, M. Kuchařík (74. Vídenský) – Ferdan (64. Patočka), L. Rygl. Rudíkov-Trnava: Trnka – Večeřa, Šula, L. Mikyska, Klíma (46. M. Mejzlík) – Malec (60. Partl), M. Mikyska, Štolpa, Jaša – Komínek, M. Skryja.