TŘEBÍČ B – RANTÍŘOV 3:1
Domácí začali zostra a hned v úvodu spálil gólovou šanci Hronek. Třebíčská juniorka měla v prvním poločase více ze hry a převahu vyjádřila střelecky. Skóre otevřel v 16. minutě debutant Novák. HFK zvýšil po víc jak půlhodině hry Karáskem a těsně před pauzou přidal třetí branku hostitelů Hronek. Po změně stran už tempo hry opadlo a Rantířov se postupně tlačil dopředu. Jenže hosté využili až třetí příležitost, když v 80. minutě snížil střelou na zadní tyč Vaněk. V závěru mohl vsítit kontaktní gól Vacek, ale trefil jen tyč.
Góly: 19. Novák, 36. Karásek, 44. Hronek – 80. Vaněk. Rozhodčí: Kučerík. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Třebíč B: Procházka – Oberreiter, Mašek, Houser, Karásek – Holý (77. J. Uličný), Hošek, Lorenc, Karásek – Novák (69. Benáček), Hronek (60. Čajánek).

NOVÁ VES – KOUTY 3:1
Kouty skórovaly hned z první akce, kdy Cejpek po centru z boku nedal Čížkovi šanci. Domácí přidali na aktivitě, ve 25. minutě postupoval Ondřejka sám na gólmana, ten ho však vychytal a cestu do branky si nenašly ani dvě následné dorážky. Sám před brankářem se zjevil i Jan Nečas, ale dopadl podobně. Kouty zahrozily osamoceným Tenklem, ani on však zabijácký instinkt neprojevil. Ve 32. minutě kopali domácí po ruce penaltu, Ondřejka trefil tyč. Po faulu na Ondřejku se však za chvíli pískala druhá a tu Jan Nečas už proměnil. Smolař Ondřejka měl po chvíli další tutovku, brána však pro něj byla zakletá.

Úvod druhé půle patřil hostům, Cejpka skvěle vychytal Čížek. V 68. minutě zatočil rohový kop přímo do brány František Nečas a uklidnil lídra soutěže. Kouty otevřely hru, za což je po třech minutách na hřišti potrestal Michal Novotný.
Góly: 37. Jan Nečas (PK), 68. F. Nečas, 77. M. Novotný – 8. Cejpek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Kouty: Stýblo – Navrkal (82. Caha), Růžička (27. Nestrojil), Hrůza, Havelka – Roušar, Semrád, Navrátil, Tenkl (71. Coufal) – Cejpek, Neumann.

BUDIŠOV – NÁMĚŠŤ N. O. 4:3
Okresní derby nezačali domácí špatně, ale z brejku soupeře inkasovali. Budišov pak začal zmatkovat a byl potrestán druhou brankou. Kontaktní gól vsítil Budišov po rohu. Vyrovnat mohl Horký, ale nestalo se a Náměšť podnikla další výpad, ze kterého zvýšila na 3:1. Hostitelé se do druhého poločasu zlepšili, ale soupeř měl dvě velké příležitosti rozhodnout. Ty však zůstaly nevyužity, a tak přišel trest. Budišov dvěma slepenými góly vyrovnal a v závěru dokonal obrat.
Góly: 22. R. Hort, 79. Obůrka, 80. a 88. Dvořák – 7. Šimončič, 16. Homola, 24. Kučera. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 2:5. ČK: 1:1 (86. Sedláček – 74. T. Hrazdíra). Diváci: 77. Poločas: 1:3. Budišov-Nárameč: Trnka – Hrádek, Votoupal (36. Dvořák), Sedláček, Pažourek (54. Molnár), Kozuň (63. J. Hort), Obůrka, Horký, Kafka, R. Hort, T. Nováček. Náměšť-Vícenice: V. Bednář – Heres, Homola, Křoustek, T. Hrazdíra, M. Hrazdíra, Foretník, Musil (61. Křivánek), Kučera, Jonák, Šimončič.

VRCHOVINA B – ŽELETAVA 2:2
Domácí se mohli minimálně na den vrátit na první místo tabulky. Tomu odpovídal i jejich nástup. Šandera svou obávanou levačkou napálil pravou tyčku a Petr Sodomka dorazil míč za Tománkova záda. V 11. minutě už to bylo po faulu na Follprechta 2:0, protože Petr Sodomka nařízenou penaltu bezpečně proměnil. Rychlé vedení Vrchovině uškodilo. Hráči se uspokojili a nechali Želetavu hrát. Varováním byla bomba Smetany, kterou Petr Skryja vytěsnil na roh. V 33. minutě zahrál po nepochopitelné minele domácích brankář Skryja rukou před vápnem, uviděl žlutou kartu a z nařízeného přímého kopu snížil Simandl.

Po přestávce se dlouho hrálo převážně mezi šestnáctkami, nikdo nechtěl udělat chybu. Té se jako první dopustili hosté, Follprecht pádil od půlky sám na Tománka, který jeho sólo excelentně zneškodnil. V 87. minutě se zdálo být rozhodnuto, Martin Vrbka uviděl druhou žlutou a Želetava dohrávala o deseti. Jenže opak byl pravdou. Hosté okamžitě po jeho odchodu orazítkovali břevno, míč se odrazil poblíž Simandla a ten pohotově vyrovnal.
Góly: 5. a 11. Petr Sodomka (druhý z PK) – 32. a 88. T. Simandl. Rozhodčí: Budín. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (87. Martin Vrbka). Diváci: 60. Poločas: 2:1. Želetava: Tománek – Polenda, Malík, Smetana – Martin Vrbka, Veselský, Ondráček (81. M. Čurda), Michal Vrbka – Simandl, T. Vrbka (71. Vicenik), V. Čurda.

VLADISLAV – TELČ 2:3
Domácí začali aktivně, měli sedm standardních situací, ze kterých se však gólově neurodilo. Hosté hrozili z nahodilých útoků, které jim vycházely. „Tady se lámal zápas. V úvodní čtvrthodině jsme měli dát několik gólů. Místo toho uděláme chybu vzadu a dvakrát inkasujeme," mrzelo vladislavského trenéra Lubomíra Venhodu.

Po změně stran se podařilo jeho týmu snížit, ale pak přišla další minela v defenzivě a Telč vedla znovu o dvě branky. „Odehrávalo se to stejným způsobem. Soupeř naší třetí chybu potrestal," posteskl si domácí kouč. Hostitelé stačili v závěru jen snížit, ale na vyrovnání nedosáhli. „Z tohoto zápasu jsme měli body brát. Soupeř pořádně nevystřelil na bránu a my jsme nebyli schopní se prosadit gólově," mávl rukou Venhoda.
Góly: 55. Nevoral, 88. Petz – 32. Beňo, 32. Jančo, 71. Nerad. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Vladislav: Otruba ml. – Paločko, O. Venhoda, Prokop, Orálek – Vyletěl, Nevoral (88. Macek), Petz, Krátký, L. Venhoda – Svoboda.

ČÁSLAVICE-SÁDEK – HROTOVICE 1:4
Záchranářské derby nabídlo zpočátku vyrovnaný fotbal. Po dvaceti minutách hry získali převahu domácí, ale z šesti šancí se ujala pouze jedna. Ve 33. minutě se ze 20 metrů perfektně trefil Durajka. Další možnosti ke skórování jako příležitosti Čermáka, Tržila nebo Baráka zůstaly nevyužity. Zkraje druhé půle postupoval sám na Matěje Růžičku Tržil, ale hostující branku minul. Hrotovice zahrávaly v rozmezí 51. a 69. minuty dva rohy, po kterých se prosadily, a když se k tomu přidaly dvě hrubky obrany, získaly tříbrankový náskok. Zaskočené Čáslavice se nezmohly ani na korekci výsledku.
Góly: 33. Durajka – 51. a 67. Salák, 58. Novák, 69. Furiš. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 2:4. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Čáslavice-Sádek: Petrilák – Lampíř, Busta, Zikmund, Šmehlík, Kurtin, Šimek (84. Vecheta), Barák, Tržil (76. Vaníček), Durajka, Čermák. Hrotovice: M. Růžička – M. Holoubek, T. Holoubek (46. Bláha), J. Novák, P. Růžička, Furiš, Škoda (89. R. Novák), Blatný, David, Fukal, Salák.