ROKYTNICE – CHLÍSTOV 2:2
Atraktivní derby začalo únikem hostujícího Svobody, který byl před velkým vápnem sestřelen Širokým. Domácí brankář uviděl jen žlutou kartu, ale po trestném kopu Lukáše Rygla lovil míč ze sítě. Chlístov pak ožil a měl další šance, které ale Svoboda nevyužil. Tak přišel trest, po kombinaci Rokytnických si centr srazil Michal Kuchařík do branky. Pak se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách. Poločasovou remízu odmítl gólem do šatny po individuální akci opět Rygl.

Obraz hry se ve druhém dějství nezměnil. Domácí Prokeš dvakrát nastřelil tyč a pak jeho přímý kop vyrazil Belvončík. Brankové příležitosti si vytvářely oba týmy, ale kralovali brankáři. Zaslouženou dělbu bodů zařídil až v závěru Vahila, který zatáhl míč do vápna a ve skrumáži využil nedorozumění Belvončíka s Nováčkem – 2:2.
Góly: 28. M. Kuchařík (vlastní), 90. Vahila – 11. a 44. L. Rygl. Rozhodčí: Macek. ŽK: 4:2. Diváci: 150. Poločas: 1:2. Rokytnice: Široký – D. Jičínský, Hakl (63. M. Jičínský), Prokeš, Vahila, Sochna (58. Kašiár), Ferkl, Dalecký (77. Veleba), A. Štefánek (58. Štork), Syrový, O. Štefánek. Chlístov: Belvončík – Pokorný Jakub, Nováček, Hrbáček, Uhlíř – T. Kuchařík (76. Patočka), M. Kuchařík, M. Rygl, Smolík (83. Šaman) – Svoboda, L. Rygl (87. Brestovský).

VÝČAPY – H. ÚJEZD 1:0
Hosté si na úvod vypracovali dvě šance, ale ani jednu neproměnili. Poté již převzaly otěže zápasu Výčapy, které lépe kombinovaly a nakonec se i díky Matěji Semerádovi ujaly vedení. „Druhý poločas se odehrával už jen na naší útočné polovině a hosty jsme k ničemu nepustili. Výsledek měl být vyšší, ale nedařily se nám finální přihrávky a koncovka," hodnotí domácí trenér Jaroslav Bartes.
Góly: 55. Matěj Semerád. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 4:3. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Výčapy: Krátký – J. Jeleček, Kafka, Pecka, Matěj Semerád (90. Macek), L. Jeleček, D. Matoušek (46. N. Kuchera), Pánek, Loucký (46. T. Matoušek), T. Kuchera (85. Dolák), Šimeček (46. Martin Semerád). H. Újezd: Míča – Čermák (38. Pelán), Durda, Václavek, Ošmera, Řezáč, Pivoňka (77. Marek Veselý), Kresa, Kučera, Sláma, Martin Veselý.

STAŘEČ – BLATNICE 2:1
Začátek vyšel lépe hostům, které poslal do vedení z pokutového kopu Doležal. Domácí odpověděli o deset minut později hlavičkou Břízy. Ve druhé půli měla pro změnu navrch Stařeč a převahu zužitkoval Vodička, jehož trefa měla cenu tří bodů. „Vyrovnané utkání,
v prvním poločase byli lepší hosté a ve druhém zase my. Zápasu by slušela remíza," uznal domácí trenér František Prokop.
Góly: 31. Bříza, 70. Vodička – 21. Doležal (PK). Rozhodčí: Fňukal. Bez karet. Diváci: 140. Poločas: 1:1. Stařeč: Trnka – Lauš, Vodička, Pysk, Rambousek, Zsihovics, Zejda (63. Pislcajk), Ježek (88. Linhart), Dvořák (67. Jahoda), Bříza, Kaňka. Blatnice: Holík – J. Trnka, Lojka, M. Trnka, Šabatka, Šimek, Foltýn, Svoboda, Cech, Doležal, Chrásta.

OKŘÍŠKY B – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 2:2
Utkání týmů z chvostu tabulky začali lépe hosté, které poslal do vedení po pohledné akci Václav Kopuletý. Rezerva Náměště-Vícenic mohla zvýšit, ale Rybníčkovi stála v cestě tyč a samostatný nájezd dvojice hráčů zneškodnil dvěma skvělými zákroky Syrový. Domácí měli do poločasu několik šancí, ale Dokulila s Rampírem vychytal Pokorný.

Druhou půli začaly Okříšky náporem a výsledkem byl obrat. Nejdříve vyrovnal prudkou hlavičkou po Rampírově rohu Netolička. O tři minuty později se po zmatcích ve vápně dostal míč k Dokulilovi a ten ho uklidil do sítě. Pojistku mohl přidat vzápětí Vostal, ale samostatný únik nevyužil. Pak vyšlo střídání hrajícímu trenérovi Nekudovi, který poslal na hřiště Musila a ten po dvou minutách na hřišti tváří v tvář Syrovému vyrovnal.
Góly: 49. Netolička, 52. Dokulil – 12. V. Kopuletý, 64. Musil. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:2. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Okříšky B: Syrový – Binka, Dokulil (88. Mašek), Ježek, Kšír (46. Vostal), Večeřa, Novotný, Netolička, Rampír, Ryšavý, Široký (73. Jeřábek). Náměšť-Vícenice B: Pokorný – Vrba, Lokaj, Bednář (62. Musil), Nekuda (68. Křivánek), Z. Sobotka, M. Sobotka, Juřena, P. Kopuletý, V. Kopuletý, Rybníček.

JEMNICKO B – STUDENEC 2:3
Domácí byli na lídra připravení a brzy se ujali vedení Andělem. Hosté zanedlouho vyrovnali Jiřím Strnadem. Rezervě Jemnicka nevyšel konec prvního a začátek druhého poločasu, když po zbytečných chybách dvakrát inkasovala. Hostitelé sice snížili, ale i přes nápor ve vypjatém závěru na vyrovnání nedosáhli. „Rozhodla především zkušenost hostů, kteří byli schopni lépe pracovat s míčem a kombinovat, i když jsme jim byli vyrovnaným soupeřem," uznal domácí kouč Martin Kincl.
Góly: 6. Anděl, 53. Axman – 18. J. Strnad, 42. M. Mrňa, 49. K. Mrňa. Rozhodčí: Navrkal. ŽK: 4:4. ČK: 1:0 (90. Anděl). Diváci: 60. Poločas: 1:2. Jemnicko B: T. Tesař – Smetana, O. Tesař, J. Křivánek, Sevelda, S. Křivánek, Hošek, Nevrkla (59. Svoboda), K. Tesař (78. Růžička), Anděl, Axman. Studenec: Pěnčík – Matějek (63. Hájek), Vrba, Tretera, P. Strnad, Kučerňák, J. Strnad, K. Mrňa, Komárek (76. Chalupa), M. Mrňa, Nováček (89. Kryštof).

LIPNÍK – ČÁSLAVICE-SÁDEK 2:1
Hosté si v první půli vytvořili mnoho šancí a domácí musel několikrát podržet brankář Urban. Jeho neprůstřelnost vydržela do 18. minuty, kdy poslal Čáslavice do vedení Petr Klika. Lipník vyrovnal Jonášovým gólem do šatny. Ve druhém poločase už nebyli hosté tak nebezpeční. Bojovní hráči domácího celku strhli vítězství na svou stranu, když pohlednou přihrávku do vápna zužitkoval Petr Pokorný. Ve zbytku zápasu byly šance na obou stranách, ale skóre se už neměnilo.
Góly: 45. Jonáš, 67. P. Pokorný – 18. Klika. Rozhodčí: Holý. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Lipník: Urban – P. Pokorný, T. Pokorný (71. Fišer), Krotký, Kisela, Kresa, Rohony (37. Macháček), Skoumal (67. Svoboda), Šťáva (88. Procházka), Jonáš (83. Matoušek), Brabenec. Čáslavice-Sádek: Martenek – Hanzal (86. Bednář), Busta, Obůrka, Růžička, Klika, Roupec, Lampíř, Rygl, Vaníček (55. Vecheta), Zikmund.

PŘIBYSLAVICE – MOHELNO 8:1
Domácí naznačili, že utkání bude jednoznačnou záležitostí v samotném úvodu. Zatímco hosté vystřelili na branku v prvním poločase pouze jednou, Přibyslavice proměnily hned čtyři šance. Duel se nesl v podobném duchu i po změně stran. S chutí si zastříleli kanonýři Kolman s Hruškou, kteří si vylepšili pozici v tabulce střelců. A to ještě řada šancí hostitelů zůstala nevyužita.
Góly: 1., 27. a 42. Hruška (třetí z PK), 22., 49., 69. a 85. Kolman, 77. Škorpík. Rozhodčí: R. Kudlík. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 4:0. Přibyslavice: Čejka – Karafiát, Kopeček, Kovář, Hruška (79. Rambousek), Kolman, Škorpík, Skrobikowski, Šárka, Štěpnička (46. Matějek), Lopatář (75. Pacal). Mohelno: Ležák – Šanda, Žák, Kopeček, Kerndl, Mohelský (66. Šanda), Štěpán, D. Horký, Staněk, P. Horký, Foretník.