BLATNICE – PŘIBYSLAVICE 4:1
Už pět zápasů neporažená Blatnice prokázala formu hned od začátku. Domácí vedli po dvaceti minutách zásluhou Sovy a Tomšíčkovy penalty už 2:0. Víc hostitelé výraznou převahu do poločasového výsledku nepromítli. Po změně stran se hra vyrovnala a do šancí se začaly tlačit i Přibyslavice. Hosté se vrátili do zápasu kontaktním gólem Kolmana, který potrestal zaváhání obrany. Netrvalo však dlouho a střídající Pokorný vybídl ke skórování Sovu – 3:1. Vítězství Blatnice pečetil v nastaveném čase Sova, který stejně jako v předešlém zápase dokonal hattrick.
Góly: 15., 79. a 93. Sova, 20. Tomšíček (PK) – 70. Kolman. Rozhodčí: Pislcajt. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Blatnice: Holík – Tomšíček, Doležal, Trnka, Lojka, Šabatka, Sova, Foltýn, Cech, Šimek, Šplíchal. Přibyslavice: Čejka – Holub, Kopeček, Šárka, Skrobikowski – Masopust (78. Molák), Rambousek (80. Karafiát), Matějek, Škorpík – Lopatář, Kolman.

OKŘÍŠKY B – VÝČAPY 0:1
Po opatrném začátku se hrálo především mezi vápny. Za domácí nejvíce hrozil Lukáš Rampír a na opačné straně rychlonohý Matoušek. Více vzruchu přinesl až druhý poločas. Šance bratří Rampírových skončily těsně vedle, stejně jako střela Vostala a Kšíra. Hosté se dostali do jedné dobré příležitosti, kterou ale vychytal Syrový. Rozhodnutí přinesla standartka z 62. minuty, kdy balon propadl ve vápně Okříšek ke Kafkovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě. Vyrovnání měl o chvíli později čerstvě střídající Mareček, ale Krátký vytáhl výtečný zákrok.
Góly: 62. Kafka. Rozhodčí: Mitáš. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Okříšky: Syrový – L. Rampír, F. Rampír, Ježek, Kšír, Dokulil, Binka (67. Mareček), M. Večeřa, Vostal (75. Mašek), Jeřábek, I. Večeřa. Výčapy: Krátký – Dolák, T. Matoušek, J. Jeleček, Kafka, Semerád, L. Jeleček, D. Matoušek (55. Šimeček), Pánek, Kašpárek (90. Macek), N. Kuchera (88. T. Kuchera).

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B – ROKYTNICE 1:4
První poločas nabídl atraktivní podívanou se šancemi na obou stranách, ale zatímco domácí své přielžitosti neproměňovali, hosté dvakrát v krátkém časovém sledu udeřili Štefánkem a proměněou penaltou Vahily. Kontaktní gól zaznamenal po půlhodině hry Sobotka. Po změně stran už měla Rokytnice více ze hry a vítězství ještě zvýraznila dvěma přesnými zásahy.

„První poločas byl oboustranně výborný. My jsme však udělali dvě chyby a soupeř to potrestal. Před tím jsme ale měli asi pět loženek, které jsme nedali. Druhou půlu už byli hosté lepší, ale je to nezasloužené, protože jsme měli po půlce vést o několik branek," hodnotí kouč rezervy Náměště-Vícenic Bohumil Nekuda.
Góly: 33. M. Sobotka – 23. Štefánek, 23. a 50. Vahila (první z PK), 69. M. Jičínský. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Poločas: 1:2. Náměšť-Vícenice B: Pokorný – Vrba, M. Sobotka, Z. Sobotka, P. Kopuletý, V. Kopuletý, Preisner, Kučera (68. Stachovič), Eliáš (79. Pospíšil), Juřena, Lokaj (60. Musil). Rokytnice: Hobza – D. Jičínský, Hakl, Štork, Vahila, Štefánek (76. Vejmelka), Ferkl, Dalecký, Veleba (65. M. Jičínský), Syrový, Bílek (54. Kašiar).

H. ÚJEZD – LIPNÍK 2:3
Hosté položili základ vítězství v soboji nováčků už zkraje utkání, kdy si vypracovali zásluohu Kisely a Fišera dvougólový náskok. Lipník po změně stran zvýšil Šťávou. Domácí zahájili stíhací jízdu až v závěru, ale víc jak dvě branky v podání Čermáka nestihli.
Góly: 84. a 90. Čermák – 6. Kisela, 11. Fišer, 73. Šťáva. Rozhodčí: Navrkal. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:2. H. Újezd: Hradecký – Čermák, Kučera, Kresa, Míča, Durda, Václavek, Ošmera, Řezáč (88. Marek Veselý), Sláma, Krčál. Lipník: Brabenec – Kresa, T. Pokorný, Krotký, Macháček (78. Matoušek), Kisela (88. Skoumal), Fišer, Rohony, Šťáva (90. Žák), Jonáš, P. Pokorný (56. Svoboda).

CHLÍSTOV – STUDENEC 0:3
Favorizovaní hosté hráli kombinační fotbal, domácí to nahrazovali bojovností. „Předvedli jsme asi nejlepší výkon na podzim a diváci viděli atraktivní zápas z obou stran," komentuje chlístovský trenér Milan Špaček. Šance byly na obou stranách, ovšem přesnější mušku měl Studenec, který se mohl spolehnout na bezchybného Pěnčíka. „Ten chytil i nemožné," pochválil soupeřova brankáře domácí kouč. Skóre otevřel Karel Mrňa a ještě do přestávky zvýšil po pěkné akci na jeden dotek Michal Mrňa.

Obraz hry se ve druhém dějství nezměnil. Hrálo se dál ve vysokém tempu a brankových příležitostí neubývalo. Chlístov nevyužil několik možností snížit, a tak opět udeřilo na opačné straně, kdy zvýšil už na 0:3 Rousek. Domácí se snažili ještě s výsledkem něco udělat, ale skvělý Pěnčík jim nedovolil ani čestný úspěch. „Nezbývá než soupeři poblahopřát," uzavřel hodnocení Špaček.
Góly: 21. K. Mrňa, 39. M. Mrňa, 53. Rousek. Rozhodčí: Holý. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Chlístov: Belvončík – Brestovský (46. Uhlíř), Nováček, Pokorný, Hrbáček, Patočka (78. Granát), Smolík, M. Rygl, L. Rygl (76. Šaman), Svoboda, Kuchařík. Studenec: Pěnčík – Vrba (87. Chalupa), Tretera, P. Strnad, Kučerňák, J. Strnad (81. Dufek), Holoubek, K. Mrňa (52. Matějek), Rousek (78. Nováček), Buršík, M. Mrňa.

MOHELNO – ČÁSLAVICE-SÁDEK 8:1
Zápas v podstatě rozhodla úvodní desetiminutovka, ve které se domácí prosadili hned čtyřikrát. Mohelno dominovalo a do poločasu ještě zvášil David Horký. I po změně stran udávali tempo hostitelé, kteří postupně navýšili skóre až na 8:0. Čestný úspěch hostů tak těsně před koncem zaznamenal Růžička.
Góly: 4. a 45. D. Horký, 9. Staněk, 10. a 72. Štěpán, 11. Foretník, 44. a 82. Vostal – 89. Růžička. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 5:0. Mohelno: Ležák – Kernl, Žák, Kopeček, Šanda, Hrubeš (46. P. Horký), D. Horký, Štěpán, Staněk, Foretník (66. Vaníček), Vostal (83. Mohelský). Čáslavice-Sádek: Martenek – Hanzal, Busta, Obůrka (46. Mach), Zikmund -Růžička, P. Klika, Rygl, M. Klika (46. Bednář), Vecheta - Vaníček.

STAŘEČ – JEMNICKO B 0:3
Domácí byli v první půli jednoznačně lepší a vytvřili si řadu šancí, ale bez gólového efektu. Ve druhé půli se hra vyrovnala a byli to hosté, kdo se po rychlém brejku ujal vedení Křížem. Stařeč pak vrhla všechny síly do útoku a tím otevřela obranná okénka. Toho využil znovu Kříž a na konečných 0:3 upravil pět minut před koncem Axman. „V prvním poločase jsme měli řadu šancí, které jsme měli proměnit. Po inkasované brance jsme otevřeli obranu, ale bohužel jsme místo vyrovnání další dva góly dostali. Dnes jsme selhali v proměňování šancí," hodnotí domácí trenér František Prokop.
Góly: 74. a 81. Kříž, 85. Axman. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 3:0. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Stařeč: Obůrka – Lauš, Vodička, Pysk, Strouha, Kaňka, Zshihovics, Ježek, Zejda (87. Smejkal), Dvořák (60. Pislcajk), Bříza. Jemnicko B: T. Tesař – Smetana, O. Tesař, Niederhofer, Kříž, Sevelda, Hošek, Nervrkla, Nikrmajer, Axman, Kopr (86. Svoboda).