OKŘÍŠKY B – BLATNICE 3:6

Domácí začali dobře a brzy se po rohu prosadil Rampír. Pak ale začal úřadovat blatnický kanonýr Sova, který proměnil čtyři samostatné nájezdy a skóre otočil. Do druhé půle vstoupila lépe rezerva Okříšek, byla více na balonu, ale šance Richtra a Moláka zůstaly nevyužity. Potom vyrobil hrubku dorostenecký brankář Hvězda, který při odkopu trefil Sovu a od něj se míč dokutálel do sítě. Domácí snížili Večeřovou penaltou, ale pak dal svůj šestý gól hostující snajpr. Okříšky v závěru po krásné křídelní akci snížily. Od lajny nacentroval Vostál a porážku zmírnil Večeřa.

Góly: 9. F. Rampír, 64. a 82. M. Večeřa (první z PK) – 16., 23., 25., 43., 57. a 75. Sova. Rozhodčí: Zima. ŽK: 2:0. Poločas: 1:4. Okříšky B: Hvězda – Salát (46. Kšír), Vostal, J. Dokulil, Molák, F. Rampír, M. Večeřa, Richter, Bulant, Netolička (46. Mašek), Binka. Blatnice: Holík – Lojka, Foltýn, Svoboda, Sova (86. Chocholouš), Šplíchal, Tomšíček, Trnka (46. T. Šabatka), Šimek, M. Šabatka, Kotačka (79. Dušek).

PŘIBYSLAVICE – ČÁSLAVICE-SÁDEK 3:0

Domácí nastoupili do záchranářského duelu bez pěti hráčů základní sestavy. Toho mohli hosté využít, když Vechetovu střelu vykopával, jak sám později přiznal, za brankovou čárou Kopeček. Rozhodčí však gól neuznali. Aby toho nebylo pro Čáslavice málo, tak z následného protiútoku došlo u hranice velkého vápna ke střetu Petra Kliky s přibyslavickým Lopatářem a sudí po poradě s pomezním nařídil penaltu. Pokutový kop proměnil Skrobikowski. Hra příliš fotbalové krásy nepobrala, ale přesto šance k vidění byly. Hostující Marián Klika poslal perfektní balon do vápna, ale jeho spoluhráč v útoku si s ním neporadil. Na opačné straně Skrobikowski vybídl ke skórování Lopatáře, ale ten jeho centr poslal jen do náruče brankáře Hobzy. Přibyslavice zvýšily až Lopatářovým gólem do šatny. Hostitelé si po změně stran výsledek pohlídali a vítězství pečetil podruhé skórující Lopatář.

Góly: 14. Skrobikowski, 42. a 90. Lopatář. Rozhodčí: Holý. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Přibyslavice: Novák – Holub, Carda, Kopeček, Pacal (64. Škorpík), Čermák (82. Pojer), Skrobikowski, Šárka, Matějek, Lopatář, Packa. Čáslavice-Sádek: Hobza – Busta, P. Klika, Mach, Růžička, Roupec, Vecheta, Kopl, M. Klika, Sedláček, Čurda (46. Kacetl).

LIPNÍK – STUDENEC 3:1

Vstup do zápasu vyšel lépe hostům, kteří si vytvořili šance, nastřelili tyč, ale skórovat se jim nepodařilo. Poté se hra vyrovnala a brankové příležitosti se začaly vyskytovat na obou stranách. Domácí poslal do vedení Jonáš, který se během sedmi minut trefil hned dvakrát. Po přestávce byl Lipník lepší, měl herní převahu i více brankových příležitostí. V 60. minutě zvyšoval už na 3:0 Rohony. Jiskru naděje pro hosty vykřesal Rousek, ale až na jednu větší příležitost, se Studenečtí nezmohli.

Góly: 30. a 37. Jonáš, 60. Rohony – 74. Rousek. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Lipník: Skoumal – T. Pokorný, Krotký, Matoušek, Kisela (68. Martének), Fišer, Jonáš (80. P. Pokorný), Rohony (88. Fňukal), Šťáva (86. Žák), Brabenec, Macháček (60. Kalay). Studenec: Pěnčík – Matějek, Vrba, Kučerňák, Holoubek, K. Mrňa, Komárek (61. Hájek), Rousek, Nejedlý, Čonka (72. Chalupa), M. Mrňa.

STAŘEČ – H. ÚJEZD 2:3

Favorizovaná Stařeč měla vlažný začátek. Hosté toho dokonale využili, během dvaceti minut vstřelili dvě branky a celý poločas byli lepší. Domácí se oklepali až po změně stran, začali si vytvářet možnosti ke skórování, ale prosadit se nedokázali. Hostitelé skórovali pouze z penalt, obě proměnil Marek Vodička a bylo vyrovnáno. V závěru se Stařečtí snažili vývoj otočit, ale byli to právě hráči Újezdu, kdo rozhodl.

Góly: 54. a 66. Marek Vodička (oba z PK) - 6. Řezáč, 19. Durda, 82. vlastní. Rozhodčí: Fňukal. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Stařeč: Obůrka – Pysk, Michal Vodička, Lauš, Smejkal (85. Dolníček), Bříza (46. Jahoda), Marek Vodička, Ježek (46. Tomek), Dvořák, Kaňka, Pislcajk. Horní Újezd: Hradecký – Míča, Marek Veselý, Řezáč, Kaláb (84. Kresa), Durda, Kučera, Václavek, Čermák, Sláma, Zvěřina.

JEMNICKO B – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 4:2

V utkání rezervních týmů se ujali vedení zásluhou Kopra domácí. Ve 25. minutě zvýšil Axman, ale o minutu později snížil Musil. Hrála se vyrovnaná partie, hosté lépe kombinovali a byli rychlejší, naopak domácí byli nebezpečněji před brankou. Ve druhé půli padly celkem tři góly. Nejprve vrátil Jemnicku dvoubrankové vedení opět Axman, poté snížil Jiří Eliáš a minutu před koncem uzavřel gólový účet zápasu Karel Tesař.

Góly: 9. Kopr, 25. a 58. Axman, 89. K. Tesař – 26. Musil, 68. Eliáš. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Jemnicko B: T. Tesař – O. Tesař, Křivánek, Niederhofer, Sevelda, Kincl (88. Nikrmajer), Kalášek, Frečka, K. Tesař, Axman, Kopr (68. Smetana). Náměšť-Vícenice B: Bartošek – Rabušic, Sobotka, Lokaj, Kopuletý, Juřena, Křivánek, Eliáš, Stachovič (46. Nekuda), Musil, Mucha (70. Svítil).

VÝČAPY – CHLÍSTOV 3:1

Lépe začali domácí, ale několik vyložených šancí neproměnili. Do vedení se tak zásluhou Hrušky dostali hosté. Domácí byli nadále aktivnější a minutu před pauzou po individuální akci vyrovnal David Matoušek. Ve druhé půli se hrál jednostranný fotbal. Výčapy měly několik šancí, ale využily pouze dvě. Nejprve se trefil Nikrmajer a o čtvrthodiny později upravil na konečných 3:1 Kafka.

Góly: 44. D. Matoušek, 67. Nikrmajer, 83. Kafka – 19. Hruška. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Výčapy: Krátký – Dolák, Nikrmajer, T. Matoušek (76. Loucký), Kafka, Pecka, Matěj Semerád, D. Matoušek, Pánek, Kašpárek, Martin Semerád (81. Kopeček). Chlístov: Belvončík – Uhlíř, Brestovský, Hrbáček, Vídenský, Hruška (72. Granát), M. Rygl, Nováček, Pokorný, Smolík (62. Kuchařík), Svoboda.