ČÁSLAVICE-SÁDEK – KŘIŽANOV 3:2
Domácí zažili začátek utkání jako z říše snů. Už po 22. minutách hry vedli po gólech Lampíře, Čermáka a Šimka už 3:0. Hosté působili zakřiknutě, ale Čáslavičtí už další šance nevyužili. Křižanovu pomohla nařízená penalta z 26. minuty, kterou proměnil Novotný, a vrátil tak svůj tým do zápasu.
Ve druhém poločase hosté vrhli všechny síly do útoku, ale ze svého tlaku stačili jen zásluhou Davida Nobichta snížit.
Góly: 2. Lampíř, 6. Čermák, 22. Šimek – 26. Novotný (PK), 78. D. Nobicht. Rozhodčí: Ságl. ŽK: 4:3. Diváci: 50. Poločas: 3:1. Čáslavice: Trnka – Bělák, Zikmund, Hanzal, Bajgl, Čermák, Polovčík, Hobza, Rygl, Šimek (78. Novák), Lampíř (70. Sedláček). Křižanov: Bajer – Pavlík, Novotný, Petr, Burian, J. Nobicht, Navrátil (75. Hladík), Milota (46. Vítek), Boček, D. Nobicht, Veselý.

BUDIŠOV-NÁRAMEČ – BOHDALOV 0:2
Domácí začali smolně, a už v 11. minutě Karel Nováček neproměnil penaltu. Poté měli hosté šanci, ale Štikar trefil tyč. Ve 14. minutě Bohdalovští měli možnost pokutového kopu, ze kterého otevřel skóre Doležal. Vzápětí běžel Karel Nováček sám na hostujícího brankáře, ten byl ale pozorný.
Ve druhé půli měli domácí výraznou převahu, ale vytvořené šance nedokázali využít. Hosty podržel v mnoha okamžicích skvělý brankář Bílek.
V 81. minutě přišla pojistka hostů, to když po rohu ve skrumáži prostřelil vše, co mu stálo, v cestě Kříž.
Góly: 14. Doležal (PK), 81. Kříž. Rozhodčí: Křenek. ŽK: 3:3. Diváci: 220. Poločas: 0:1. Budišov: Syrový – Langr, Švec, Kašpar, Večeřa (86. Holubář) – T. Nováček, mezlík, Dostál (75. Houzar), Svoboda (82. Jaša) – K. nováček, dvořák. Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný, Štikar, Schneider – Petr Jaroš, Pavel Jaroš, Doležal, Neuman (52. Kantor) – Kříž, Křesťan (62. Šmak).

HERÁLEC (ZR) – PŘIBYSLAVICE 1:0
Domácím patřil začátek i konec obou poločasů. Obrovskou šanci měl Sláma, ale neuspěl. Na konci prvního dějství hosty podržel gólman Šimeček. Přibyslavice se prezentovaly profesorským fotbalem a taktika se jim nakonec nevyplatila. Po hodině hry a dlouhém nákopu do vápna se po sérii soubojů dostal míč k Uchytilovi a ten vystřelil Herálci veledůležité tři body. Přibyslavice měly v koncovce smůlu. Dvakrát jim v cestě stálo nastřelené břevno.
Gól: 60. Uchytil. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 3:5. Diváci: 230. Poločas: 0:0. Herálec: Keclík – Chyba, Pavliš, M. Ptaszek, Musil – Okurka (89. P. Čejka), J. Ptaszek, Šusták, Vašek – Sláma (65. Bureš), Uchytil. Přibyslavice: Šimeček – Plocek, Vejmělek, Novotný (78. Karafiát), Kovář – Čech, Masopust (68. Kuthan), Noháček, Dohnal – Kratochvíl, Musil.

KOUTY - ŠEBKOVICE 3:0
První poločas byli lepší domácí, kteří pouštěli hosty pouze do ojedinělých brejků. Kouty hrály ve středu pole pohledný fotbal, jen chyběla finální přihrávka. Přesto se domácím podařilo ve 30. minutě překonat obětavou a důraznou šebkovickou obranu, kdy Tenkl poslal míč mezi obránce na nabíhajícího Nováčka a ten se nemýlil.
Po této brance začal velký tlak ze strany hostitelů a střelou z 18 metrů do šibenice Semrád zvýšil na 2:0.
Druha půle začala vyrovnaně. Na obou stranách se začal hrát ostrý bojovný fotbal. Pěknou akci vymysleli na pravé straně v 67. minutě domácí, která skončila na břevně a od brankové lajny se odrazila zpět do hřiště. Konečnou podobu vítězství dal Cejpek, kdy jeho střela skončila znovu na břevně, ale tentokrát se odrazila za brankovou čáru.
Góly: 30. Nováček, 39. Semrád, 85. Cejpek. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Kouty: Eliáš - Chaloupka, Čech, Neuwirth, Urbánek - Růžička, Doležal (86. Caha), Parma, Semrád - Tenkl (45. Cejpek), Nováček (70. Šalda). Šebkovice: Kuba - Konvalina, Eberl (59. J. Roupec), Tržil, A. Kotačka, Beroun, V. Kotačka, Nohel, Klubal – P. Kotačka, Říha.

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – RANTÍŘOV 3:1
Náměšť po několika zápasech s výjimkou Sázavského nastoupila v kompletní sestavě, a na výkonu to bylo znát. V prvním poločase měli domácí územní převahu, kterou střelou z 20 metrů k tyči korunoval Laštovička. Další šance už ale Náměšť do konce první půle neproměnila. Tak před odchodem do kabin přišel trest v podobě Kafkova vyrovnání z trestného kopu.
Ve druhém dějství se Náměšť do svého soupeře obula. A hned ve 48. minutě Laštovička vysunul Fraňka a ten se nemýlil – 2:1.
Od této chvíle Rantířovští převzali iniciativu na své kopačky, ale bez gólového efektu. To domácí v 72. potratli Orálkem, který tak upravil na konečných 3:1.
Góly: 11. Laštovička, 48. Franěk, 72. Orálek – 41. Kafka. Rozhodčí: Machát. Diváci: 70. ŽK: 1:4. Poločas: 1:1. Náměšť: Tvrdý – Frýbort, Vrba, Mašíček (85. Smrž), Klíma – Sedlák (74. Kučera), Eliáš, Orálek, Hlavatý (69. Malý) – Franěk, Laštovička. Rantířov: Daněk – Novotný (80. Molák), Fila, Vácha, Smrčka, Oberreiter, Kavka, Holec, Kubík, Zeman (46. Pecha), Kovačík.

RAPOTICE – TŘEŠŤ 4:2
V prvním poločase byli domácí jasně lepším týmem na hřišti. Už po 24 minutách hry vedli zásluhou Illka, Martina Laše a Otcela 3:0, a ještě zahodili spoustu dalších šancí.
Ve druhém poločase hosté nejprve zásluhou Svěráka snížili. Zanedlouho rapotický Matoušek z penalty svému celku vrátil tříbrankové vedení, ale vzápětí Třešť gólem Soutora snížila.
V závěru domácí tým podržel brankář Soustružník, který tak nepřipustil zdramatizování zápasu.
Tak se Rapotice poprvé v sezoně mohou radovat z domácího vítězství.
Góly: 1. Illek, 12. Martin Laš, 24. Otcel, 52. Maroušek (PK) – 47. Svěrák, 57. Soutor. Rozhodčí: Franc. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 3:0. Rapotice: Soustružník – Jan Havel (64. Slaný), Patozs, Milan Laš, Šic – Otcel (65. Stér), Stehlík, Illek, Josef Havel – Matoušek, Martin Laš (75. Titov). Třešť: Bachman – Hrod, Trnka, Mikeš, Soutor (85. Kodys), mareš, Gutwald, Svěrák, Krejčí (Páral), Kadlec, Veselý.

Mohelno hladce přejelo Puklice

V rámci 11. kola fotbalové I. B třídy Mohelno své hody oslavilo vysokou výhrou nad Puklicemi. Studenec veze z Luk další tři body.

MOHELNO – PUKLICE 4:1
Domácí hráči, byť nastoupili v okleštěné sestavě bez pěti hráčů základní sestavy, ale s navrátivší se brankářskou jedničkou Milošem Ležákem, rozhodli o zaslouženém vítězství už v prvním poločase. Úvodní gól padl už po necelé čtvrthodině hry po rohovém kopu a následném závaru před puklickou brankou, ve kterém se prosadil Jiří Sladký.
O dvacet minut později po individuální akci zvýšil Richard Ostrý, který tak uplatnil svůj důraz. Necelých pět minut před odchodem do kabin mohelenský hráč Karel Malý vhazoval dlouhý aut až před branku, a ten si hostující hráč hlavou prodloužil do vlastní branky.
Ve druhém dějství po úniku Richarda Ostrého a jeho zpětné přihrávce z voleje zvýšil Luboš Drápela už na 4:0. V samotném závěru utkání se Puklicím podařilo zaznamenat čestný úspěch zásluhou Špendlíčka.
„O zaslouženém vítězství rozhodl perfektní kolektivní výkon. Jsou to pro nás důležité tři body které jsme potřebovali, abychom se uklidnili,“ hodnotí duel trenér Mohelna Josef Mutl.
Góly: 14. Sladký, 34. Ostrý, 41. vlastní, 58. Drápela – 86. Špendlíček. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 3:0. Diváci: 60. Poločas: 3:0. Mohelno: Ležák – Sladký, Žák (69. Kafka), Malý, Šanda Drápela, Mužík (46. Staněk, 77. I. Foretník), M. Foretník, Ostrý, Štěpán, Kerndl. Puklice: Štěpán – K. Medvík, Zeman (82. Novotný), Tišl, Kováč, Vanko, Marek Tůma, D. Medvík (55. Martin Tůma), J. Škrdla, Špendlíček, Hekerle (53. M. Škrdla).

LUKA N. J. – STUDENEC 1:2
V prvních dvaceti minutách měli více ze hry hosté, ale domácí postupem času hru vyrovnali a převzali iniciativu. Několikrát se individuálně prosadil Brnický, ale bohužel pro Luka bez gólového efektu.
Na začátku druhé půlky vystihl hostující Karel Mrňa zaváhání Plavce, který se srazil s jedním ze svých spoluhráčů, a do odkryté branky otevřel skóre. Studenec vsadil od té doby na defenzivu, ale vyrovnání stejně nezabránil. Trombelli se nádherně trefil z přímého kopu přes zeď do šibenice a vyrovnal. Jenže to by nebyla Luka, kdyby si povedený závěr nezpackala. V nastavení odcentroval hostující útočník přes dva beky a na malém vápně číhající Vrba hlavičkou rozhodl.
Góly: 86. Trombelli – 51. K. Mrňa, 90.(+2) Vrba. Rozhodčí: Jirsa. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Luka n. J.: Plavec – Frühbauer (83. Mach), Kubeš, Doležálek, Brožek (72. Číhal) – Boháček, Bratršovský, Kabátek, Trombelli – Toman, Brnický. Studenec: M. Rousek – D. Rousek, Čerňák, Šabata (64. Hájek), P. Strnad – Zahradníček, J. Strnad, Vrba, K. Mrňa – M. Mrňa (76. Chalupa), Holoubek.

JAKUBOV – STONAŘOV 2:2
V Jakubově se hrálo utkání dobré úrovně. Domácí šli zásluhou Smetany ve 14. minutě do vedení. Na to hosté do konce prvního poločasu odpověděli gólem Duby.
Ve druhém dějství nejprve vrátil Jakubovským vedení Veselský. Tři minuty před koncem stonařovský Špaček vyrovnal.
Góly: 14. Smetana, 60. Veselský – 35. Duba, 87. Špaček. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 2:4. Diváků: 70. Poločas: 1:1.
Jakubov: Klíma - Kopeček, Smetana, Veselský, Miroslav Dunkler, Kratochvíl, Košák, Pacas (45. Milan Dunkler), Forman, Zika, Slavíček. Stonařov: Krupica - Špaček, Bláha, Skála, Nešpor, Digrin, Šána, Šmorda, Čumpl (41. Jaroš), Seknička, Duba.

HROTOVICE - BOROVINA 1:3
Hosté byli již od začátku fotbalovějším týmem. Jejich první šancí byl pokutový kop, jenž následoval po faulu brankáře Slatinského, proměněný Zvěřinou. Ve druhé půli Hrotovice srovnaly krok a v 60. minutě Krajčo snížil na 1:2. Od té doby byly Hrotovice aktivnější, ale na vyrovnání nedosáhly. V nastaveném čase pojistil borovinské vítězství Urban.
Góly: 60. Krajčo (PK) – 26. Zvěřina (PK), 38. Tomek, 90. Urban. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 4:4. Diváci: 250. Poločas: 0:2. Hrotovice: J. Slatinský - Škoda, P. Slatinský, P. Růžička (46. Přepechal), Krajčo - Pitor, David, Pachr(82. Dobrovolný), Pelán - Salák, Holoubek. Borovina: Smetana - Rous, Majdl, Rambousek, Kohlstrom - Konečný, Zvěřina (90. Krafka), Pokorný, Tomek - Urban, Dolák.

KŘOVÍ – RUDÍKOV 4:0
Favorit utkání z Křoví si poradil s Rudíkovem bez větších problému, a odčinil tak zaváhání z minulého kola. Zápas se vydařil především Lukáši Němcovi, který asistoval u tří gólů domácích. První branku připravil ve 26. minutě Roštínskému Trojan. Poté začal úřadovat Němec. Nejprve se zbavil tří protihráčů a předložil balon střídajícímu Pekárkovi, který měl snadnou práci.
O chvíli později uvolnil Roštinského a ten zvyšoval již na 3:0 pro domácí. Hosté působili bezradným dojmem a nakonec ještě jednou inkasovali. Dvě minuty před koncem opět Němec vyslal do samostatného úniku Pekárka, který se nemýlil.
Góly: Roštinský 2, Pekárek 2. Rozhodčí: Sojka. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Křoví: Sára – Suchomel (67. Kratochvíl), Kalvoda, Trojan, Hamřík – M. Němec, Dočkal, L. Němec, Kadlec (10. Pekárek) – Cupák (25. Bartošek), Roštínský. Rudíkov: L. Trnka – Benáček, Kafka, Toufar, J. Trnka – Nožička, Salák, Nožička, Pažourek – P. Mítiska, L. Mítiska.