VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal

13.8.2016

Třebelovice mají za sebou neúspěšnou premiéru a nyní zavítají do Náměště

Náměšť nad Oslavou, Třebelovice – Ještě loni dělily oba týmy dvě soutěže a nyní se utkají v I. B třídě. Řeč je o fotbalistech Náměště-Vícenic a Třebelovic. Zatímco tým od řeky Oslavy loni do nejnižší krajské soutěže sestoupil, mužstvo z jemnického mikroregionu ovládlo okresní přebor.

11.8.2016

Remíza je spravedlivá, shodli se oba trenéři

Třebíčsko – Úvodní kolo fotbalové I. A třídy přineslo zajímavé i překvapivé výsledky. Jen nováčkům se na hřištích soupeřů až tolik nevedlo. Okresní derby mezi juniorkou HFK Třebíč a Budišovem-Náramčí nabídlo vyrovnanou partii i čtyři góly.

10.8.2016

Postup zajistil Myslibořicím čtyřgólový Horák

Třebíčsko – Závěrečné kolo základních skupin Poháru OFS Třebíč doluštilo postupovou tajenku. K již známým semifinalistům Starči a rezervě Náměště-Vícenic přibily Třebenice a Myslibořice. Ty po Výčapech porazily i Smrk na jeho půdě čtyřmi góly Horáka a ovládly skupinu B. Prvenství v „áčku" si zajistila s předstihem Stařeč, avšak Třebenice na závěr rozmetaly Kouty B a z týmů na druhých místech mají nejlepší bodový zisk. O složení dvojic ve vyřazovacích rozhodne los. Semifinále se odehraje v jarní části sezony.

9.8.2016

Horní Újezd oslavil návrat do soutěže vítězně

Třebíčsko – Vítězný comeback mají za sebou fotbalisté horního Újezdu. Tým, který se do okresního přeboru vrátil po více jak dvaceti letech, při své obnovené premiéře zvítězil v Blatnici. Dalším nováčkům se už tolik nevedlo. Lipník padl v Rokytnici, kde neudržel poločasové vedení. Mohelno se vrací s prázdnou z Okříšek.

8.8.2016

Náměšť začala novou sezonu po sestupu vítězně. Nováčci padli

Třebíčsko – Radost i zklamání přineslo úvodní kolo I. B třídy – skupiny B pro týmy z Třebíčska. Fotbalisté Náměště-Vícenic po pádu z vyšší soutěže zvítězili v Měříně. Rapotice v jediném okresním derby doma remizovaly s Dukovany. Hořkou premiéru si odbyli nováčci z Třebelovic i Hartvíkovic.

8.8.2016

Derby zápasy byly bohaté na góly

Třebíčsko – Nový soutěžní ročník fotbalové I. A třídy zvedl oponu. Úvodní kolo skupiny B přineslo několik zajímavých výsledků. Třebíčská juniorka se dělila o body s fotbalisty Budišova-Náramče. Hrotovice přejely Vladislav. Želetava vyválčila cenný bod v Rantířově.

7.8.2016

Třebíč začala novou sezonu porážkou

Třebíč - Fotbalisté Třebíče vstoupili do nové sezony třetí ligy porážkou. Ve včerejší předehrávce 1. kola MSFL prohráli na hřišti favorizovaného Hulína.

3.8.2016

Pohár: Známi jsou dva semifinalisté

Třebíčsko – Papíroví favorité své role splnili. Fotbalisté Starče ve druhém kole okresního poháru zvítězili na půdě záložního mužstva Koutů a stali se vítězi skupiny A. Rezerva Náměště-Vícenic opanovala „céčko" a zahraje si v jarním semifinále. Situace se naopak zdramatizovala v B-skupině, kde Výčapy prohrály na hřišti Myslibořic a rozhodovat bude až závěrečný duel mezi Smrkem a právě Myslibořicemi.

2.8.2016

Kouty si připsaly cenný skalp, v generálce přehrály Jaroměřice

Třebíčsko – Radost i zklamání přinesly generálky na novou sezonu. Největší spokojenost musela panovat v Koutech, které porazily účastníka krajského přeboru Jaroměřice. Fotbalisté Náměště-Vícenic zvítězili i potřetí, když zdolali Vladislav. Naopak neúspěšné léto mají za sebou Hartvíkovice. Nováček I. B třídy prohrál už třetí přípravný zápas. Duel mezi Šebkovicemi a Třebelovicemi byl v 65. minutě z důvodu nepřízně počasí ukončen.

30.7.2016

Pohár berou jako přípravu, ale postupové ambice jsou

Třebíčsko – První zápas vyhráli a o víkendu si mohou zajistit postup do jarního semifinále. Fotbalisté Starče před týdnem udolali Třebenice na penalty, a pokud ve druhém kole Poháru OFS Třebíč – skupiny A zvítězí na půdě Koutů B, mohou si zajistit postup. O definitivu v „béčku" budou bojovat Výčapy, které zavítají do Myslibořic. Rezerva Náměště-Vícenic bude o prvenství v C-skupině bojovat na hřišti Jakubova.

30.7.2016

Hartvíkovice opět inkasovaly šestkrát

Hartvíkovice – Další vysokou porážku si připsali fotbalisté Hartvíkovic během léta. Nováček I. B třídy po šestibrankovém výprasku od Želetavy v prvním kole krajského poháru hostili v přípravném utkání divizní dorostence HFK Třebíč. „Byli to kvalitní soupeři," uznal hartvíkovický trenér Luděk Hadraba.

28.7.2016

Výsledek byl pro nás krutý, hodnotil hartvíkovický trenér Luděk Hadraba

Vysočina – Dva jasné postupy a jeden debakl. Tak dopadlo úvodní kolo nového ročníku krajského poháru pro fotbalisty z Třebíčska. Rapotice rozhodly proti Lukám nad Jihlavou třemi góly už v prvním poločase. Hartvíkovice utrpěly od favorizované Želetavy šestigólový debakl.

27.7.2016

Stařeč zdolala Třebenice až po penaltovém rozstřelu

Třebíčsko – Roli papírového favorita nakonec splnili. Takové bylo úvodní kolo nového ročníku Poháru Okresního fotbalového svazu (OFS) Třebíč. Jen Stařeč v prvním kole skupiny A porazila účastníka III. třídy Třebenice až na penalty. Výčapy v „béčku" přehrávaly třetitřídního nováčka ze Smrku, ale trápily se v koncovce a o vítězství rozhodly druhým gólem až dvanáct minut před koncem. Na úvod C-skupiny musela rezerva Náměště-Vícenic utkání proti Valči dokonce otáčet.

26.7.2016

Kolotoč přípravných zápasů odstartovaly Syrovice, ovládly turnaj v Želetavě

Třebíčsko – Fotbalové týmy z nižších krajských soutěží mají za sebou druhý víkend přípravných zápasů. S výjimkou Rapotic a Hartvíkovic s Želetavou, které měly na programu krajský pohár si letní premiéru odbyly také Hrotovice, které doma inkasovaly sedm branek od Jaroměřic. Konfrontace I. A třídy s krajským přeborem nedopadla úspěšně ani pro Želetavu, které Jemnicko na její půdě nasázelo dokonce desítku. Úspěšné byly pouze Nové Syrovice, které vyhrály želetavský turnaj, kde porazily Moravské Budějovice.

21.7.2016

Středeční přípravy: Polná rozdrtila Okříšky, Velká Bíteš dostala lekci

Vysočina – Osm gólů vstřelili ve včerejším přípravném zápase fotbalisté divizního Slavoje Polná.

19.7.2016

První přípravné zápasy byly bohaté na góly a o zajímavé výsledky nebyla nouze

Třebíčsko – Letní pauza fotbalistů je již minulostí a přípravy na novou sezonu jsou v plném proudu. Hned osm třebíčských týmů z nižších krajských soutěží má za sebou první zápasy, které byly bohaté na góly a zrodily se zajímavé výsledky.

18.7.2016

Třebíč jasně prohrála s jihlavskou juniorkou

Vysočina – Fotbaloví zástupci z Vysočiny v celostátních soutěžích mají za sebou další porci přípravných zápasů. Rozdílně si vedli třetiligoví zástupci. Třebíč nestačila na jihlavskou juniorku, Velké Meziříčí přesvědčivě přehrálo letitého rivala ze Žďáru nad Sázavou.

15.7.2016

Do přípravy se jako první vrhla Vrchovina

Vysočina - Velmi krátká byla letní pauza, start dalšího ročníku ve fotbalové divizi D se velmi neúprosně blíží. Sedm zástupců z Vysočiny ladí herní tvář i posílení kádru. Ostrý start bude už za tři týdny.

13.7.2016

Letní pauza je u konce, Velkému Meziříčí i Třebíči začala příprava

Velké Meziříčí, Třebíč - Přípravu na další ročník zahájili už i oba zástupci Vysočiny v MSFL. Fotbalisté Velkého Meziříčí se na prvním tréninku sešli už v pátek, třebíčští v pondělí. Oba týmy pak před startem třetí ligy čekají shodně čtyři přípravné duely, generálkou bude pro ně pohár FAČR.

11.7.2016

Vysočina prohrála s hradeckými Otroky

Jihlava – Druhá porážka. Po středečním nezdaru se Zbrojovkou Brno neuspěli jihlavští fotbalisté ani v sobotním přípravném duelu.

1.7.2016

Soutěže rozlosovány, vrací se Hartvíkovice

Třebíčsko, Vysočina - Krajské fotbalové soutěže už znají svůj jízdní řád pro následující sezonu 2016/2017. O podobě nového ročníku dospělé i mládežnické kategorie se rozhodlo ve čtvrtek na losovacím aktivu v Polné.

25.6.2016

I. B třídu ovládlo Třebíčsko: Očekávaným mistrem jsou Šebkovice

Třebíčsko – Nadvládou Třebíčska skončila B – skupina I. B třídy. Mistrem se stali fotbalisté Šebkovic a druhým postupujícím je nováček z Nových Syrovic. Loni z vyšší soutěže sestoupivší Rapotice nejnižší krajskou soutěž bez výraznějších problému udržely a loňský nováček z Dukovan skončil šestý.Od mistra letošního ročníku, který se už několik let pohybuje na špici tabulky, se to dalo čekat, ale u týmu od Moravských Budějovic jde o překvapení.

24.6.2016

Byli jsme tři body od postupu, těšilo druhé místo budišovského trenéra Švece

Třebíčsko – Nejpočetnější zastoupení v I. A třídě mělo Třebíčsko. Ve skupině B druhé nejvyšší krajské soutěže působilo hned osm týmů našeho okresu. Z této nadpoloviční většiny také vzešli dva sestupující, ale vedle dalších zklamání došlo i na překvapení. Druhou nejvyšší krajskou soutěž opustili fotbalisté Čáslavic-Sádku a také Náměště-Vícenic. Zachránily se naopak Hrotovice a už dříve si zajistili účast i pro příští sezonu Vladislav, Želetava i Kouty. Na špici hrála třebíčská juniorka a druhý skončil překvapivě Budišov-Nárameč.

23.6.2016

Nejedlý: Nikdo nás nepřehrál

Třebíč – Už tři roky se drží na špici divizní tabulky mladší dorostenci Horáckého fotbalového klubu. Třebíčští, kteří před třemi lety moravskoslezskou soutěž dokonce vyhráli, sice třetí místo z předešlého ročníku neobhájili, ale skončili čtvrtí.

21.6.2016

ON-LINE: Češi nevyhráli ani třetí zápas. Po porážce s Turky tým na turnaji končí

Lens - Poslední zápas ve skupině Češi nezvládli. Draví Turci dobře bránili, sebevědomě kombinovali a dvakrát se jim podařilo rozvlnit českou síť. Čeští hráči se snažili útočit, ale ve finální fázi se jim nedařilo. Ve skupině skončili na čtvrtém místě a s turnajem se loučí. Klíčový zápas jste mohli sledovat v on-line reportáži Deníku od 21:00.

21.6.2016

Šesté místo tomu odpovídá, pravil trenér starších dorostenců HFK Třebíč Němec

Třebíč – Prvenství neobhájili. Starší dorostenci Horáckého fotbalového klubu z Třebíče se po loňském triumfu letos museli spokojit pouze se šestým místem v divizní tabulce skupiny D. Svěřenci Pavla Němce a Vojtěcha Šťávy měli výkony jako na houpačce a dopláceli také na chabou koncovku. „Nedali jsme řadu šancí," velmi často opakovali tuto větu po zápasech jak trenér Němec, tak i vedoucí mužstva Šťáva.

20.6.2016

Trenérské rošády v divizi: Fencl končí ve Žďáře, nahradí ho polenský Hekerle

Vysočina - Týden po závěrečných zápasech fotbalové divize D hlásí několik klubů z Vysočiny změny v realizačních týmech. Na postu hlavního trenéra končí ve Žďáře Karel Fencl, kterého nahradí doposud polenský lodivod Vladimír Hekerle, a v Novém Městě už nebude pokračovat asistent Miroslav Kysilko. V Havlíčkově Brodě, který sestoupil do krajského přeboru, pak končí Richard Zeman, toho střídá už v průběhu jara ze Ždírce odvolaný Miroslav Plíšek.

18.6.2016

Dobronín mile překvapil a Ledeč proháněl

Vysočina - Sečteno a podtrženo. Další fotbalová sezona napsala svou kapitolu a nejinak tomu bylo i v I. A třídě, skupině A. Letošní soutěž byla dramatická až do konce. O postupujícím a posledním sestupujícím se rozhodlo až v závěrečném kole.

18.6.2016

Skupině B vládly týmy z Třebíčska. Šebkovice šly za svým cílem

Vysočina - Východní skupině I. B třídy dominovaly v ročníku 2015/16 mančafty z Třebíčska. Zabraly obě postupová místa. Zatímco od prvních Šebkovic, které už několik let hrají na špici I. B třídy, se to dalo čekat, u nováčka z Nových Syrovic jde o překvapení. Pády do okresních přeborů Jihlavska a Žďárska se nevyhnuly Bystřici B, Stonařovu a Radostínu nad Oslavou.

18.6.2016

Košetice kralovaly, postup slaví i Chotěboř B

Vysočina - Skupinu A fotbalové I. B třídy opanovaly Košetice. Základ úspěchu položily už na podzim a nakonec triumfovaly s náskokem šesti bodů. „Pro mě osobně je velké překvapení, jak to celé dopadlo. Před sezonou jsme plánovali umístění ve středu tabulky," svěřil se jednatel klubu Miloslav Vejsada, který spolu s vedením Sokola tak rád v průběhu jara měnil plány: „Už v zimě jsme cítili, že by se soutěž dala vyhrát, ale nechtěli jsme se unáhlit. Vyloženě o postupu jsme se začali bavit až pár kol před koncem, když už k tomu vše směřovalo."

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení