ČÁSLAVICE/SÁDEK – HERÁLEC ZR 5:0
V průměrném utkání dvou exátřídních celků měli více ze hry domácí, kteří byli ve všech směrech lepší, i když ve své hře měli také hluchá místa. Hostitelé o svém vítězství prakticky rozhodli už v prvním poločase. Hattrickem se blýskl čáslavický Šimek, po gólu přidali Kylíšek s Petrem Čermákem.
Góly: 3., 7. a 39. Šimek, 10. Kylíšek, 65. P. Čermák. Rozhodčí: Švec. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (64. Boguaj). Diváci: 120. Poločas: 4:0. Čáslavice-Sádek: Dítě – Bělák, Novák, Bajgl, Zikmund – P. Čermák, Šimek (85. Jakub Novák), Kylíšek, Urban (79. M. Čermák) – Kurtin, Hobza (69. Barták).

JAKUBOV – VRCHOVINA B 1:0
Hrál se průměrný fotbal s minimem šancí na obou stranách, kde dominovaly obrany. To se změnilo až čtyři minuty před koncem, když se Jakubovským se podařilo v 86. minutě vstřelit rozhodující gól celého utkání.
Gól: 86. Michal Dunkler. Rozhodčí: Denef. ŽK: 3:4. ČK: 1:2 (Jelínek – Mrkos, Skryja). Diváci: 80. Jakubov: Klíma - Kopeček, Smetana, Michal Dunkler, Veselský, Kratochvíl, Jelínek, Pacas, Forman, Zika, Tržil.

MOHELNO – ŠTĚPÁNOV NAD S. 2:3
Domácí chtěli začít náporem, ale už v páté minutě udělali chybu, kterou hosté střelou k tyči potrestali. Poté šli Mohelští dvakrát osamoceně na brankáře, ale ani jednu šanci neproměnili. Mezi těmito šancemi se domácím po rohu podařilo alespoň vyrovnat.
Do druhého poločasu nastoupili hosté s větší vůli pro vítězství a po individuální akci Špatky zvýšili na 2:1. Štěpánov hrál i nadále aktivněji a nepustil Mohleno do žádné šance a dokonce zvýšili na 1: 3. Domácím se podařilo v závěru snížit z penalty.
Góly: 11. Němec, 90. Jiřík (PK) – 5. Veselský, 49. Špatka, 86. Vrzal. Rozhodčí: Nováček. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Mohelno: Ležák – Vaníček, Žák, Foretník, Drápela - Sladký (61. Šanda), Jurka (32. Kerndl), Jiřík, Ostrý - Mohelský (70. Staněk), Němec.

TELČ – BOROVINA-OPATOV 3:1
Domácí začali zostra, ovšem v největší šanci Minul Kadeřábek prázdnou bránu. V závěru poločasu přišlo varování z obou stran, ale gól nepadl, když hostující Sova trefil tyč. Ovšem dalšího brejku v podání domácích se skóre měnilo, když Bodlákovu střelu dorazil Morong.
Do druhé půle vstoupila Telč opět aktivně a přišel druhý gól, když Chalupa obstřelil obránce a střela zapadla k levé tyči. V 73. minutě se hostům podařilo snížit. Brankář Nedorost nestačil na Tomkovu střelu. Borovinští měli i šanci na vyrovnání, ale Tomek přehodil jak brankáře tak branku. V 84. minutě uklidnil domácí svou střelou Bodlák.
Góly: 45. Morong 58. Chalupa, 84. Bodlák - 73. Tomek. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 3:5. ČK:0:1 (45. Dolák). Diváci: 50. Poločas:1:0.
Borovina: Smetana - Ševeček (38. Prokeš), Zahrádka, Štěpnička, Palát - Brzezina, Sova, Konečný, Tomek - Pokorný, Dolák

MĚŘÍN – STUDENEC 1:1
Měřín se stává suverénem v neproměňování šancí a nejinak tomu bylo i včera. V první šanci se ocitl Robotka, ale jeho střelu vyrazil Hort. Poté stejný hráč kopal standardku, tu studenecký gólman jen vyrazil a Vokoun místo pohodového zakončení opět trefil brankáře. Konečně to přišlo až po úniku Robotky, ten naservíroval Heřmánkovi, který pohodlně otevřel skóre. To mohlo být do přestávky vyšší, ale domácí další šance nevuyžili.
Ve druhém dějství zahrozil hostující Hrůza a Sysel musel čarovat. Měřínský brankář byl hrdinou i při nařízené penaltě, kterou zneškodnil Mrňovi. Jenomže krátce poté kapituloval, když ho přehodil po chybě ve středu hřiště Strnad. Měřín se poté snažil opět o vedení, ale marně.
Góly: 26. Heřmánek – 64. Strnad. Rozhodčí: Slíž. ŽK: 4:3. Diváci: 250. Poločas: 1:0. Studenec: Hort – Chalupa, Buršík (82. D. Rousek), P. Rousek, Strnad – K. Mrňa, Komárek, Hájek, Matějek – Holoubek, M. Mrňa.

LUKA N. J. – VLADISLAV 1:0
Luka měla od prvních minut jasnou převahu a Vladislav se pouze bránila. Ale přestože se Toman, Hintnaus a Kubát dostali do pozic volajících po gólu, skóre změnil až Szabo, který si naběhl na parádní přihrávku Kubáta a nedal Vyletělovi šanci. Hosté si v první půlce nevytvořili žádnou šanci.
Po změně stran početná divácká kulisa viděla podobný herní obrázek. Vladislav náporu Luk odolávala a v poslední dvacetiminutovce vsadila na jednu kartu a začala také hrozit. Svou bojovností a standardkami se dostávali před louckou branku, jenže skórovat nedokázali. „Samozřejmě, že je spokojenost. Po výsledcích na druhých hřištích jsme se dostali na postupovou pozici, užíváme si to,“ komentuje trenér Luk David Votava.
Gól: 25. Szabo. Rozhodčí: nehlášeno. ŽK: 4:4. Diváci: 250. Poločas: 1:0. Vladislav: Vyletěl – Knotek, Otruba, Nováček, Vaněk – Texl, L. Slavík, Průša, Paločko – Petz, Kašpar. (střídali: Salač, Martenek, Z. Slavík).